Strona 17 z 48 PierwszyPierwszy ... 789101112131415161718192021222324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 476

Temat: Akcje serwisowe.

  1. #161
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Dostałem tylko informację, że został wgrany nowy soft. Później sprawdzę wersję i napiszę.

    Edit : w sumie to nie wiem jaki soft wgrali bo cały czas mam 085.000.046
    Ostatnio edytowane przez fuji ; 31-07-2019 o 12:10

  2. #162
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuji Zobacz post
    Dostałem tylko informację, że został wgrany nowy soft. Później sprawdzę wersję i napiszę.

    Edit : w sumie to nie wiem jaki soft wgrali bo cały czas mam 085.000.046
    jak pisalem pare dni temu, 8242 to kampania na BCM, ale nie bylo jeszcze zadnego opisu - zgaduje ze pewnie jakis update wgrali z Witecha i tyle.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #163
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    jak pisalem pare dni temu, 8242 to kampania na BCM, ale nie bylo jeszcze zadnego opisu - zgaduje ze pewnie jakis update wgrali z Witecha i tyle.
    Co chwilę rozrywało mi AA i musiałem wyciągać i z powrotem wkładać kabel usb. Raz znikła nawet nawigacja fabryczna i tylko na dole pokazywało na jakiej jestem ulicy. Wyłączenie na krótko samochodu nic nie dawało i dopiero jak postał kilka godzin to wszystko wróciło do normy. Odpukać, teraz wszystko działa.
    Na marginesie, czy ktoś orientuje się z kiedy mogą być mapy 1001.8704 ?

  4. #164
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    A macie może jakiś dokładny opis tej akcji serwisowej?

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    pare dni temu byl tylko numer i tytul Body Computer i to tylko w wersjach wloskich i angielskich, w polskiej nie bylo na liscie nawet. Z pracy nie wejde z linka ktory mi w domu dziala (logowanie do elinka) sprawdze z domu potem czy cos uzupelnili

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał fuji Zobacz post
    Co chwilę rozrywało mi AA i musiałem wyciągać i z powrotem wkładać kabel usb. Raz znikła nawet nawigacja fabryczna i tylko na dole pokazywało na jakiej jestem ulicy. Wyłączenie na krótko samochodu nic nie dawało i dopiero jak postał kilka godzin to wszystko wróciło do normy. Odpukać, teraz wszystko działa.
    Na marginesie, czy ktoś orientuje się z kiedy mogą być mapy 1001.8704 ?
    reset (pelny power down radia a nie uspienie) jest po paru minutach od wylaczenia. z kazdym telefonem tak miales? AA jest wrazliwy na kable (nie tylko sprawa AR), ori kabel lub firmowy no i niewyrobiony - po paru miesiacach uzywania codziennie juz moga byc problemy gniazda/wtyku. dlatego ja korzystam z AAGateway (do poczytania w wątku o android auto - wczoraj obszerniej opisywalem - bezprzewodowo po WiFi ale troche trzeba czasu spedzic na konfigurowaniu i miec zbedny telefon ktory robi za bramke)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #165
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    reset (pelny power down radia a nie uspienie) jest po paru minutach od wylaczenia. z kazdym telefonem tak miales? AA jest wrazliwy na kable (nie tylko sprawa AR), ori kabel lub firmowy no i niewyrobiony - po paru miesiacach uzywania codziennie juz moga byc problemy gniazda/wtyku. dlatego ja korzystam z AAGateway (do poczytania w wątku o android auto - wczoraj obszerniej opisywalem - bezprzewodowo po WiFi ale troche trzeba czasu spedzic na konfigurowaniu i miec zbedny telefon ktory robi za bramke)
    Kabel (20 cm) kupiony był kilka miesięcy temu i działał w innym samochodzie z tą samą komórką. Po wpięciu do Giulii nie był w ogóle wypinany. W praktyce AA wyłączał się już max po ok 10 minutach od podpięcia. Po wyjeździe z serwisu i jeździe ok pół godziny wszystko działa poprawnie.

  6. #166
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    A.R STELVIO 2.0 280 EXECUTIVE
    Postów
    56

    Domyślnie

    30 07 w jednym z serwisów warszawskich zaktualizowano mi mapy i obecnie mam Europa 1026.9478 , jednocześnie stwierdzono że jest akcja na nowe oprogramowanie do poprawy wskazania licznika kilometrów. Licznik zaktualizowano.

  7. #167
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Aktualna mapa to 1031.

  8. #168
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Nadal chyba tylko dla dużych navi. Niedawno zapytałem na tym chacie z biurem obsługi o realizację zobowiązania wynikającego z zapisów (co 3 miesiące darmowa aktualizacja przez 3 lata od początku gwarancji, mapy 1031 dla dużych navi są już od czerwca, a dla małych cisza). Odpowiedź w stylu: nie mamy Pana płaszcza i co nam Pan zrobi?

  9. #169
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    No i wykrakałem. Akcja serwisowa nie pomogła i dalej zrywa, chociaż rzadziej.

  10. #170
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuji Zobacz post
    No i wykrakałem. Akcja serwisowa nie pomogła i dalej zrywa, chociaż rzadziej.
    Może inny kabel?

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [159] Akcje serwisowe dla 159
    Utworzone przez marqo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 13-05-2021, 11:09
  2. [Giulietta] Akcje serwisowe - spis
    Utworzone przez Piwek w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 07-11-2014, 14:10
  3. [Brera] A akcje serwisowe dla Brer'y ???
    Utworzone przez MoonRay w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-07-2011, 17:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory