Strona 29 z 48 PierwszyPierwszy ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 476

Temat: Akcje serwisowe.

  1. #281
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Veloce Ti, Subaru Legacy GT, 318is
    Postów
    93

    Domyślnie

    Mi właśnie zrobiono 8242 (poziom paliwa). W tym PDF piszą, że kampania jest potrzebna bo komputer może zawyżać poziom paliwa.
    Hmmm, miałem dokładnie odwrotne wrażenie. Jak komputer wpada w czarną rozpacz, zasięg ---, jedna czerwona kreska + komunikaty, to na stacji typowo wchodzi ok 50l, czyli 8 jeszcze jest....
    A zasięg --- pojawia się zawsze po tym jak było ponad 100km pokazane.
    Skoro to było zawyżanie, to strach myśleć jak będzie po tej kampanii....

  2. #282
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    wiem, ludzie są też zgłuptaczeni. tez tak miałem raz ale odpinałem aku, może coś się kalibrowało jeszcze? Teraz już wydaje się działać z zapasem w strone jak pisza w akcji serwisowej.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #283
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    wiem, ludzie są też zgłuptaczeni. tez tak miałem raz ale odpinałem aku, może coś się kalibrowało jeszcze? Teraz już wydaje się działać z zapasem w strone jak pisza w akcji serwisowej.
    U mnie po zrobieniu tej akcji pół roku temu jest teraz bardzo stabilnie (nie licząc pierwszego tankowania zaraz po akcji). Żółta rezerwa zapala się przy pokazywanym zasięgu 105 km, czerwona przy 60 km i ostatnio od żółtej do czerwonej przejechałem po autostradzie i ekspresówce dokładnie 45 km. Zjazd na stację wyszedł mi zaraz po zapaleniu się czerwonej rezerwy i do baku wlałem pod korek 51,2 l, czyli zostało mi w baku 7 l na przejechanie 60 km, co wydaje się dość wiarygodne przy moim spalaniu.
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  4. #284
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    16

    Domyślnie

    U mnie zrobili 8238, jeszcze nie przejechałem dużo ale raz mi się zdarzyło przy odpuszczaniu gazu szarpniecie. Wcześniej udało mi się to zaobserwować na tempomacie, najłatwiej w okolicach 110km/h, czasem jakby przesterowywał prędkość podczas dochodzenia do zadanej predkosci. Nie wiem czy dokładnie tego dotyczył update. Odnośnie poziomu paliwa nie miałem kampanii ale ewidentnie coś się zmieniło, pokazuje dużo ostrożniej, pewnie zaktualizowałem jakiś moduł przy okazji. Wyświetlacz 8,8 cała dostałem nowy. Wygląda ładniej ale podświetlanie miejscami jest nierówne. Faktycznie jak pisał ktoś wcześniej teraz widać na szybie obrys ekranu przy wylaczonym zasilaniu. Odnośnie kampanii 9988 okazało się że jest to jakiś bilet który im z automatu wskakuje do zlecenia, coś w stylu potwierdzenia wykonania. Dowiedziałem się też że pojawiły się jakieś update do układu sterowania silnikiem ale muszą dostać zgodę na update. Mam dzwonić za miesiąc. Pytałem też o update radia mam v056. Generalnie działa dobrze ale czasem AA nie chce się połączyć. Wymagany restart radia - w praktyce działa przy następnym uruchomieniu stacyjki, mim 20 min wyłączenia. Wszystkie wpisy o AA i radiu wykreslili że zlecenia...

    Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

  5. #285
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    update radia sobie sam wgraj do MV085 - 15min roboty - sciągasz z alfaowner, jest instrukcja itp zyskasz większy obraz z kamery cofania i AA raczej bezproblemowe (porównując do tego co miałem w MV059 gdzie połaczyć się nie szło na żadnym telefonie w 10-50% prób w zależności od telefonu)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #286
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] - kojarzysz może, czy jestem w stanie zrobić jakiś update do radia z wersją 002.009.043? Mam chyba to najstarsze radio z początku produkcji.

  7. #287
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,511

    Domyślnie

    Przeczytaj post wyżej dotyczy każdej alfy.

  8. #288
    Użytkownik Świeżak Avatar k3ss
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    były: 156, 147, 159x2, jest: GIULIA 2.2 AT8
    Postów
    238

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Przeczytaj post wyżej dotyczy każdej alfy.
    no chyba nie do końca (chyba że mam złe informacje),
    i pierwszych modeli nie da się zaktualizować do najnowszego softu

  9. #289
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,511

    Domyślnie

    Cytat Napisał k3ss Zobacz post
    no chyba nie do końca (chyba że mam złe informacje),
    i pierwszych modeli nie da się zaktualizować do najnowszego softu
    stare radia maja swoje softy nowe radia maja swoje softy i takie wgrywasz

  10. #290
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Ja mam stare radio i ostatni to 055, 085 nie wchodzi - komunikat o nie kompatybilności sprzętu.

Podobne wątki

  1. [159] Akcje serwisowe dla 159
    Utworzone przez marqo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 13-05-2021, 11:09
  2. [Giulietta] Akcje serwisowe - spis
    Utworzone przez Piwek w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 07-11-2014, 14:10
  3. [Brera] A akcje serwisowe dla Brer'y ???
    Utworzone przez MoonRay w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-07-2011, 17:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory