Strona 15 z 51 PierwszyPierwszy ... 5678910111213141516171819202122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 509

Temat: Aftermarket-owe wydechy Giulia

  1. #141
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Techno Zobacz post
    Jaki spec kupujesz z MG, jak to wygląda cenowo i czasowo ?

    Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
    Pytałem właśnie o MG w KURO Customs & Mechanic:
    Catback + front pipe 4500 zł.
    Klapy i sterowanie 2500 zł.
    Końcowki carbonowe 1400 zł (jako opcja).
    Ceny brutto, montaż ok. 700 PLN brutto.

  2. #142
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    Dobra cena, 7000 za customowy wydech z klapami.... osobiście też się do tego przymierzam ale nie przekonuje mnie montowanie tego poza siemianowicami [emoji6]

    Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

  3. #143
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Z Krakowa do Siemianowic nie ma tak daleko w sumie. Jak pozakładacie to się pochwalcie

  4. #144
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    No ja to jeszcze chwilę, najpierw auto musi się wyklepać [emoji2957] a następnie zarejestrować ...

    Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

  5. #145
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Techno Zobacz post
    Dobra cena, 7000 za customowy wydech z klapami.... osobiście też się do tego przymierzam ale nie przekonuje mnie montowanie tego poza siemianowicami [emoji6]

    Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
    Nie wiem co masz na myśli przez "customowy", oni tego nie kroją pod nikogo tylko raczej leci z wzorca. Sam montaż - to też nie jest rocket science, nie bałbym się robić tego u kogokolwiek kto zmienia wydechy na codzień

    Cytat Napisał median09 Zobacz post
    Z Krakowa do Siemianowic nie ma tak daleko w sumie. Jak pozakładacie to się pochwalcie
    U mnie jeszcze bez decyzji ale ciągle wracam do Ultera z klapami + kiedyś przelot Raga i DP jeśli będzie mi mało. No a że moja lista modów krótka nie jest to nie rwę się bardzo do rzucania PLNów

  6. #146
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shimmy Zobacz post
    Nie wiem co masz na myśli przez "customowy", oni tego nie kroją pod nikogo tylko raczej leci z wzorca. Sam montaż - to też nie jest rocket science, nie bałbym się robić tego u kogokolwiek kto zmienia wydechy na codzień



    U mnie jeszcze bez decyzji ale ciągle wracam do Ultera z klapami + kiedyś przelot Raga i DP jeśli będzie mi mało. No a że moja lista modów krótka nie jest to nie rwę się bardzo do rzucania PLNów
    Masz rację, nie do końca precyzyjnie sie wyraziłem, nie wchodzę w dyskusję. U mnie od tego zaczyna się lista modów /tylgo MG/, bo skoro w zawieszeniu nie ma co poprawiać /może poza sprężynami/ to tylko wydech zostaje do poprawienia ...

  7. #147
    Użytkownik Świeżak Avatar palacz82
    Dołączył
    03 2020
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Q4 2018
    Postów
    62

    Domyślnie

    A jak tak właśnie się zastanawiam nad wydechem i już byłem blisko ULTERa, ale bardzo mi się spodobał Supersprint (tylko niestety jest bez klap), macie jakieś doświadczenie z innymi markami?

  8. #148
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cały temat jest o doświadczeniu z innymi markami. Musisz przebrnąć. Ja to zrobiłem kiedyś

  9. #149
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    A czy ktoś zna wydech Ulter ale bez zaworów? Czy to będzie to samo co Ulter z klapami na zamkniętych klapach?
    https://allegro.pl/oferta/tlumik-spo...rbo-8556119344

    Szukam budżetowego rozwiązania zamiany jednej końcówki wydechu na dwie. Rozważam końcowy Ragazzona (ale czytam o buczeniu przy wyższych prędkościach) i tego Ultera (atrakcyjna cena, ale jak brzmienie?) lub ewentualnie używany ori z veloce (ale to będzie finalnie taki sam koszt jak nowy ulter zapewne). Klap raczej nie potrzebuję, brzmienie chcę poprawić tylko trochę, za to walający się pilot do którego nie będzie mi się chciało sięgać oraz modyfikacje elektryki postrzegam jako minusy.

  10. #150
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    Myślę że ulter bez klap jest jak zamknięty z klapami, ale ich możesz dopytać.
    Używany Veloce myślę że kupisz w miarę tanio, mogę Ci swój sprzedać, ma przejechane ok 10 moze 12tyś km i leży sobie w piwnicy - zostawiłem na wszelki wypadek gdybym kiedyś sprzedawał a klient chciał ciche auto, ale właściwie to marna szansa że ktoś będzie chciał zmieniać więc leży niepotrzebnie. Tylko wysyłka tego to problem - duże to, w co spakować? Może kogoś w swojej okolicy znajdziesz, albo będziesz kiedyś w okolicy BB to zapraszam.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. BOSE czy Aftermarket
    Utworzone przez Diczbern w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-08-2015, 13:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory