Strona 42 z 51 PierwszyPierwszy ... 3233343536373839404142434445464748495051 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 509

Temat: Aftermarket-owe wydechy Giulia

  1. #411
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Gdzieś w necie można kupić prawa rurę ktora się dokreca do tłumika.

    Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
    https://www.ebay.it/itm/192946900147...IAAOSwK0lc~3s3

  2. #412
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,007

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Gdzieś w necie można kupić prawa rurę ktora się dokreca do tłumika.

    Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
    można też za parę stów kupić używany tłumik dwururowy - np ja mam - mój ma nalatane 8tyś km i 8 mcy, potem wskoczył Ulter a wydech leży sobie w piwnicy.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #413
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    no właśnie próbuję kupić, ale z tym same problemy. Na miejscu nikt nie ma, wysyłka problem i kosztowna, szkoda gadać. [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] chyba że chciałbyś odsprzedać swój i wiesz jak to sprawnie wysłać, to przygarnę

    A ta rurka trochę droga.. Ale to znaczy że się da. Popytam w lokalnych warsztatach.

  4. #414
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,007

    Domyślnie

    najlepiej/najbezpieczniej by było na palecie, ale niestety ja nie mam oferty dobrej na to, w zeszłym roku cennik 149netto + paliwowa opłata + VAT, w tym roku pewnie więcej do tego ze względu na symboliczne ilości przesyłek w PL mam dopłatę 25% bodajże do cennika który dostałem, stąd wyjdzie pewnie ponad 250zł sama wysyłka. chyba bez sensu?

    możnaby było próbować jako niestandardową paczkę (dopłata +100%), ale ciężko mi powiedzieć w jakim stanie to by dotarło i dokładnie jaka wyjdzie waga (czy policzą gabarytową która będzie wyższa niż wynikająca z masy), ceny bardzo/nieliniowo przyrastają przy wyższych wagach, więc może się okazać że niewiele mniej wyjdzie. Cen w Fedexie to się dowiaduje dopiero z faktury po paru tygodniach bo mi nawet ich strona nie wycenia.

    za 4 tyg będę w Twojej okolicy (powiedzmy Wicie potem Rowy), no ale zapakowany po dach na wakacje (BTW, może tym razem nam się uda spotkać/poznać w końcu?).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #415
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Odciąć na prostym kawałku i dać złączkę albo zespawac. I wtedy wysyłasz w kartonie.

    Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka

  6. #416
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    O i pojawiła się Giulia [MENTION=72491]Colsztok[/MENTION]a na stronie ultera: http://www.ulter-tuning.com/realizacje/755

  7. #417
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    najlepiej/najbezpieczniej by było na palecie, ale niestety ja nie mam oferty dobrej na to, w zeszłym roku cennik 149netto + paliwowa opłata + VAT, w tym roku pewnie więcej do tego ze względu na symboliczne ilości przesyłek w PL mam dopłatę 25% bodajże do cennika który dostałem, stąd wyjdzie pewnie ponad 250zł sama wysyłka. chyba bez sensu?

    możnaby było próbować jako niestandardową paczkę (dopłata +100%), ale ciężko mi powiedzieć w jakim stanie to by dotarło i dokładnie jaka wyjdzie waga (czy policzą gabarytową która będzie wyższa niż wynikająca z masy), ceny bardzo/nieliniowo przyrastają przy wyższych wagach, więc może się okazać że niewiele mniej wyjdzie. Cen w Fedexie to się dowiaduje dopiero z faktury po paru tygodniach bo mi nawet ich strona nie wycenia.

    za 4 tyg będę w Twojej okolicy (powiedzmy Wicie potem Rowy), no ale zapakowany po dach na wakacje (BTW, może tym razem nam się uda spotkać/poznać w końcu?).
    No i takie to właśnie kombinacje z tą wysyłką. A z cięciem - też nie każdy ma jak.

    Nie nie, nie targaj ze sobą, i tak nie zmieścisz raczej Ja za 2-3 tygodnie planuję mieć temat zamknięty, może faktycznie tym razem się uda. Akurat powinienem mieć mody gotowe

  8. #418
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

  9. #419
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2021
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 Ti Sport 2018
    Postów
    2

    Domyślnie

    Hej Colsztok, super wyszedł ten układ i sam się zastanawiam nad takowym
    Czy jesteś w stanie udzielić mi informacji, jaki jest model tych końcówek Ultera 4x90mm są widoczne na oficjalnej stronie Ultera?

    z góry dzięki za info

  10. #420
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał M4RMO Zobacz post
    Hej Colsztok, super wyszedł ten układ i sam się zastanawiam nad takowym
    Czy jesteś w stanie udzielić mi informacji, jaki jest model tych końcówek Ultera 4x90mm są widoczne na oficjalnej stronie Ultera?

    z góry dzięki za info
    Nic ze strony i sklepu. Ucinają z normalnego tłumika końce i spawają podwójne na miejscu w ich zakładzie.

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. BOSE czy Aftermarket
    Utworzone przez Diczbern w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-08-2015, 13:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory