Strona 30 z 122 PierwszyPierwszy ... 20212223242526272829303132333435363738394080 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 1211

Temat: Sprowadzenie z USA

  1. #291
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    Cytat Napisał sory89 Zobacz post
    Obrysówki można wyłaczyć w MES ale pozostają pomarańczowe odblaski, które m.in zdradza, że auto jest z USA i było walone, ja się ich pozbyłem i okleiłem folią bo dla mnie w takiej wersji lepiej się prezentują
    Wymieniałeś całe lampy przednie czy udało Ci się gdzieś zdobyć europejskie odblaski i wsadzić w amerykańskie lampy przy okazji przeróbki ma asymetryczne ?

    Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Techno ; 11-06-2020 o 10:57

  2. #292
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    To ze lampy przednie sa asymetryczne symeryczne to kazdy wie ale odblaski fizycznie nie trzeba wyjmować zamieniać itp Robi sie to kodowaniem i nie swieci.
    tak, ale wtedy widać i tak że to lampy z USA, a po co przykuwać uwagę policjanta czy diagnosty - argument do straty dowodu rejestracyjnego przy byle kontroli- lampa nawet po przerobieniu na asymetryczne, dalej nie ma homologacji i europejskiej (nie ma napisu z Exx w kółeczku), z resztą nie ma też poziomowania (i sprysków 35W). PRzeróbkę na asymetrię i usunięcie fizyczne żółtego szkiełka robi właśnie firma DKTronik do któej odsyłam tych którzy nie chcą wymieniać lamp, żeby chociaż mieli jako tako temat ogarnięty (i tak dalej nielegalny).

    Najlepiej jednak było wymienić na lampy z EU i dodać poziomowanie tyle że lampy EU używki swoje kosztują do tego poziomowanie dla wersji 35W to kolejne duże zabawy (wiązki, czujniki).

    Niestety, auta z USA wydają się opcją atrakcyjną (szczególnie jak ktoś podjara się ceną licytacji), ale są koszty i problemy żeby zrobic z tego auto 100% legalne, wielu tu chce zaoszczędzic - cytując klasyka "rozumiem ale nie popieram".
    Do tego auto z USA ma problem jeśli są jakieś kampanie czy updaty - kampanii nie zrobią w EU (można zawieźć auto do USA do dealera), a updaty nie wszystkie chcą wchodzić z tego co wiem (ASO w EU nie ma widoczności updatów pewnych firmwarów, czy nawet samych dokumentów kampanii dla USA).

    - - - Updated - - -

    Alina85 mnie zrazili, raz mi nie wysłali zamówionych łopatek, potem wisiały jeszcze tydzień, dzwoniłem, smsowałem, dopytali o adres, dalej nie wysłali a po tygodniu zniknęły z allegro.
    Innym razem kupowałem 2 kierownice z Q, dogadaliśmy się na zniżkę i brak kosztów przesyłki (częściowo jako rekompensata za wtopę z łopatkami, częśćiowo jako stały odbiorca bo brałem od nich ze 4 razy w tamtym miesiącu), potem nagle SMS że będzie to tyle a tyle kosztowało (inna cena niż w SMSie z dnia poprzedniego), odpisałem że nie, nie zgadzam się i w takim razie nie biorę, za 2 dni kurier mimo wszystko przywozi paczkę i chcę większą cenę - nie odebrałem i już u tych cwaniaków nie kupuję. Ogólnie są drodzy - zobaczcie na ceny kierownic z Q - nowe z Rumunii (tam się je produkuje) idzie praktycznie za tyle samo kupić.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Techno Zobacz post
    Wymieniałeś cake lampy przednie czy udało Ci się gdzieś zdobyć europejskie odblaski i wsadzić w amerykańskie lampy przy okazji przeróbki ma asymetryczne ?
    DKTronik podmienia to na coś - podobno ładnie robią.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #293
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Większość aut z USA ma 25W xenon- wymiana na EU lamp przód i tył rozkodowanie kierunków i po kłopocie- wszystko na legalu- po co sobie komplikować?

  4. #294
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    Większość aut z USA ma 25W xenon- wymiana na EU lamp przód i tył rozkodowanie kierunków i po kłopocie- wszystko na legalu- po co sobie komplikować?
    o tym piszę, ale to że większość ma 25W, nie znaczy że wszystkie, pewnie 1/4 aut ma 35W. Tak czy siak tu też można dać 25W i ręczne poziomowanie (mała przeróbka wiązek), lub większa robota dodawać poziomowanie/czujniki i wiązki pod AFS
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #295
    Użytkownik Rowerzysta Avatar woockush
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Giulia Q4ERTY
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    pewnie 1/4 aut ma 35W
    Co najwyżej 10%. Ale na szczęście żadne nie ma szpetnych halogenów.

  6. #296
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    sprowadzanych chyba więcej po tym co widzę co przyjeżdża do mnie i o czym z ludźmi gadam jak dzwonią i pytają-może wyszukują lepsze wersje i tam statystyka jest inna
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #297
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    większość kupujących nie ma zielonego pojęcia co siedzi w autach z USA - kupują na aukcjach EU lampy nie wiedząc, iż jest kilka dobrych typów i zaczynają się po montażu schody - stąd problemy.

  8. #298
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    większość kupujących nie ma zielonego pojęcia co siedzi w autach z USA - kupują na aukcjach EU lampy nie wiedząc, iż jest kilka dobrych typów i zaczynają się po montażu schody - stąd problemy.
    Przecież ściągnąć sobie "window sticker" w dzisiejszych czasach to nie jest trudna czynność. Myślisz że ludzie kupują auta tylko ze zdjęć aukcyjnych bez zastanowienia się co jest na wyposażeniu ?

    Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

  9. #299
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    to że Ty tak robisz to ok ale pewnie jakieś 95% tego nie czyni, może część sprawdza carfax. Przykro to pisać ale większość nie ma pojęcia co kupuje w USA i to nie tylko dotyczy AR

  10. #300
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Raider
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    AR Giulia Veloce Blu Misano, AR Spider 3.0 V6, AR 147 Q2
    Postów
    380

    Domyślnie

    Witam wszystkich sciągających swoje cacka z USA ja jestem właśnie po takim zabiegu i: ...
    Reflektory 25w wymienione na Europe z homolagacją
    Tylne lampy również choć stare już rozciętę bo odcień europejskich to dramat
    Adaptacja zmiany języka itp 250zł
    Jeśli chodzi o Alinab85 kupiłem u niego sporo łącznie z pakietem QV lotka progi lusterka grill carbon czarne emblematy do blu misano jedyne właściwe na szczęście byłem osobiście i jak powiedziałem że dziękuję z przygotowanego towaru to za chwilę znalazł się w mega lepszym stanie i w tej samej cenie typowy Poznaniak
    Jedyna rzecz którą mi została do ogarnięcia poza modami (ulter, przyciemnienie szyb, dystanse) to nieszczęsny radar który ktoś ukradł
    Ogarnia ktoś adaptacje używanego?

Podobne wątki

  1. Sprowadzenie Alfy z Włoch
    Utworzone przez genero w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-08-2013, 21:57
  2. Sprowadzenie z zagranicy GT
    Utworzone przez lesseps w dziale GT
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 19:49
  3. Sprowadzenie Alfy GT z Niemiec
    Utworzone przez extremer206 w dziale GT
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-05-2012, 11:40
  4. Sprowadzenie Alfy z Niemiec
    Utworzone przez kasztelan w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-08-2011, 21:49
  5. Sprowadzenie samochodu (Włochy)
    Utworzone przez Kejter w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-03-2008, 15:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory