Strona 9 z 122 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181959109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 1211

Temat: Sprowadzenie z USA

  1. #81
    Użytkownik Świeżak Avatar nowitek
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Pleśna
    Auto
    Alfa 159 SW 1,9 JTDm Alfa GT 1,9 JTD, Giulia RWD performance
    Postów
    155

    Domyślnie

    Lampy mam wymienione na EU. Jako ze sam się na tym nie znam dałem do znajomego elektryka który posiada MEsa i nie udało mu się przekodować.

    NIe mam w tej chwili zadnego zdjęcia, ale zrobię coś i wrzucę.

  2. #82
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Jeśli pasi CI Bielsko-Biała, to lampy, radio, zamki Ci mogę ogarnąć, w razie czego może coś z wyposażenia dołożyć, albo chociaż sprzedać dezaktywator Start&stop. wkrótce również moduł dodający Android Auto/Carplay jeśli nie masz w swojej.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #83
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    wkrótce również moduł dodający Android Auto/Carplay jeśli nie masz w swojej.
    Do mnie też?

  4. #84
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    Do mnie też?
    przede wszystkim
    tak, no głównie chodzi przecież o auta prod 2016- końcówka 2017, ewentualnie te późniejsze w których nie zainstalowano AA (a koszt dołożenia z aktywacją, rozbieraniem, jeżdżeniem do ASO i całym ryzykiem że może nie wstanie jest 2k+), jak również dla tych którzy mają AA/ACP, ale wkurza ich mały wyświetlacz dla AA, lub dla tych co mają ACP ale chcą je mieć po WiFi a nie kablu.

    Producent specjalizuje się od lat w robieniu rozwiązań/prjojektów nawet dla producentów aut, więc myślę że bedzie to dobry/profesjonalny produkt.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #85
    Użytkownik Świeżak Avatar nowitek
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Pleśna
    Auto
    Alfa 159 SW 1,9 JTDm Alfa GT 1,9 JTD, Giulia RWD performance
    Postów
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Jeśli pasi CI Bielsko-Biała, to lampy, radio, zamki Ci mogę ogarnąć, w razie czego może coś z wyposażenia dołożyć, albo chociaż sprzedać dezaktywator Start&stop. wkrótce również moduł dodający Android Auto/Carplay jeśli nie masz w swojej.
    Mógł byś podać tel. Do siebie?

  6. #86
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    jak również dla tych którzy mają AA/ACP, ale wkurza ich mały wyświetlacz dla AA
    Trzymam kciuki

  7. #87
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    lub dla tych co mają ACP ale chcą je mieć po WiFi a nie kablu.
    Opowiesz o tym coś więcej? albo wskażesz miejsce gdzie je opisujesz?
    Jak wygląda urządzenie, gdzie je podłączasz? Łączysz się z nim po BT czy WIFI?
    Jak widziany jest telefon przez samochód?
    To działa jak transmiter, że wpinasz go w port USB, łączysz się z nim telefonem, a on "udaje" przed samochodem, że podpięty jest telefon przez USB?
    Jakie funkcjonalności zyskujesz (poza podłączeniem bezprzewodowym), a jakie tracisz?
    Co z jakością audio? jak to wygląda w porównaniu Spotify+BT vs Spotify+ACP vs Spotify+TwojeUrządzenie?
    Kiedy mniej więcej premiera? za tydzień, miesiąc, rok?
    Veloce, 2019

  8. #88
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał nowitek Zobacz post
    Mógł byś podać tel. Do siebie?
    573462444

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał gruby19 Zobacz post
    Opowiesz o tym coś więcej? albo wskażesz miejsce gdzie je opisujesz?
    Jak wygląda urządzenie, gdzie je podłączasz? Łączysz się z nim po BT czy WIFI?
    Jak widziany jest telefon przez samochód?
    To działa jak transmiter, że wpinasz go w port USB, łączysz się z nim telefonem, a on "udaje" przed samochodem, że podpięty jest telefon przez USB?
    Jakie funkcjonalności zyskujesz (poza podłączeniem bezprzewodowym), a jakie tracisz?
    Co z jakością audio? jak to wygląda w porównaniu Spotify+BT vs Spotify+ACP vs Spotify+TwojeUrządzenie?
    Kiedy mniej więcej premiera? za tydzień, miesiąc, rok?
    Veloce, 2019
    czekam na urządzenie (2szt na testy) - DHL mi napisał że w piątek przewidywana dostawa - zobaczymy czy się uda. narazie dokładnie nie znam cech urządzenia poza tym że to taki box, wpinany pomiędzy radio a wyświetlacz. w zestawie jeden krótki kablel z wtykami wyświetlacza a drugi na wtyczkę ori radia (Zasilanie/CAN) z odejściem też do boxa. z tego co rozumiem nic nie stracisz na jakości dźwięku bo jego transmitujesz przez BT jak w ori rozwiązaniach AA?ACP (tu już zalezy jakie kodeki używa komórka i nasze radia).
    nic nie wiem o stracie jakichkolwiek funkcjonalności, nie wydaje mi się że coś sie traci. zyskujesz AA po kablu, ACP po kablu i ACP po WiFI - tyle wiem na ten moment.
    Premiera, no nie tydzień, poza tym sprawy dostaw itp, jak wszystko pójdzie gładko, i nie będzie jakiś problmeów w testowaniu, to jakąś małą serię zamówię ze 2-3 tyg, czyli za miesiąc mogłaby być u pierwszych klientów.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #89
    Użytkownik Rowerzysta Avatar arturo132
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Stelvio 2.0 280+, Giulietta 1,6
    Postów
    464

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    573462444

    - - - Updated - - -


    czekam na urządzenie (2szt na testy) - DHL mi napisał że w piątek przewidywana dostawa - zobaczymy czy się uda. narazie dokładnie nie znam cech urządzenia poza tym że to taki box, wpinany pomiędzy radio a wyświetlacz. w zestawie jeden krótki kablel z wtykami wyświetlacza a drugi na wtyczkę ori radia (Zasilanie/CAN) z odejściem też do boxa. z tego co rozumiem nic nie stracisz na jakości dźwięku bo jego transmitujesz przez BT jak w ori rozwiązaniach AA?ACP (tu już zalezy jakie kodeki używa komórka i nasze radia).
    nic nie wiem o stracie jakichkolwiek funkcjonalności, nie wydaje mi się że coś sie traci. zyskujesz AA po kablu, ACP po kablu i ACP po WiFI - tyle wiem na ten moment.
    Premiera, no nie tydzień, poza tym sprawy dostaw itp, jak wszystko pójdzie gładko, i nie będzie jakiś problmeów w testowaniu, to jakąś małą serię zamówię ze 2-3 tyg, czyli za miesiąc mogłaby być u pierwszych klientów.
    Ile to będzie kosztowało?

  10. #90
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    to taki box, wpinany pomiędzy radio a wyświetlacz. w zestawie jeden krótki kablel z wtykami wyświetlacza a drugi na wtyczkę ori radia (Zasilanie/CAN) z odejściem też do boxa.
    To ja jednak podziękuję

Podobne wątki

  1. Sprowadzenie Alfy z Włoch
    Utworzone przez genero w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-08-2013, 21:57
  2. Sprowadzenie z zagranicy GT
    Utworzone przez lesseps w dziale GT
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 19:49
  3. Sprowadzenie Alfy GT z Niemiec
    Utworzone przez extremer206 w dziale GT
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-05-2012, 11:40
  4. Sprowadzenie Alfy z Niemiec
    Utworzone przez kasztelan w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-08-2011, 21:49
  5. Sprowadzenie samochodu (Włochy)
    Utworzone przez Kejter w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-03-2008, 15:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory