Strona 17 z 20 PierwszyPierwszy ... 7891011121314151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 196

Temat: Dołożenie adaptacyjnego tempomatu

  1. #161
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Poznań i okolice
    Auto
    Jeszcze nie Alfa i już chyba też nie :(
    Postów
    64

    Domyślnie

    W Nissanie przy klasycznym tempomacie rozłącza sprzęgło i hamowanie, przy aktywnym rozłącza tylko hamowanie.
    Ostatnio edytowane przez Mateos ; 07-04-2022 o 13:03

  2. #162
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    4

    Domyślnie

    Cześć, czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na podstawie numeru VIN ZARFAEAV9H7517899 czy będzie możliwe dołożenie aktywnego tempomatu? Jutro będę podejmował próbę ściągnięcia tej Giuli Q do Polski, a dosyć mocno zależy mi na tym aby mieć ACC. Jeżeli ktoś zajmuje się tym odpłatnie i podesłał by mi (może być na priv) koszty i info gdzie ewentualnie trzeba podjechać (miasto) to będę bardzo wdzięczny

  3. #163
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Giulia
    Postów
    132

    Domyślnie

    Raczej we wszystkich się da ponieważ raczej wszystkie maja radar wiec fizycznie zmienić trzeba przełącznik i mes

  4. #164
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,512

    Domyślnie

    Cytat Napisał karool96 Zobacz post
    Cześć, czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na podstawie numeru VIN ZARFAEAV9H7517899 czy będzie możliwe dołożenie aktywnego tempomatu? Jutro będę podejmował próbę ściągnięcia tej Giuli Q do Polski, a dosyć mocno zależy mi na tym aby mieć ACC. Jeżeli ktoś zajmuje się tym odpłatnie i podesłał by mi (może być na priv) koszty i info gdzie ewentualnie trzeba podjechać (miasto) to będę bardzo wdzięczny
    Malo uderzona skąd wiesz ze nie ma tempomatu jesli nie ma to w twojej nie problem . 604650250

  5. #165
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    4

    Domyślnie

    Na IAAI jest opcja widoku 360 z wnętrza i widać że nie ma, sprawdziłem też po VIN i nie ma.

  6. #166
    Użytkownik Rowerzysta Avatar woockush
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Giulia Q4ERTY
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał karool96 Zobacz post
    Cześć, czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na podstawie numeru VIN ZARFAEAV9H7517899 czy będzie możliwe dołożenie aktywnego tempomatu?
    Wedlug VINu ma system ostrzegania przed kolizją, czyli ma radar, czyli można aktywować tempomat.

  7. #167
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    4

    Domyślnie

    Ok, dzięki! To tym bardziej liczę że jutro się uda

  8. #168
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2022
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Giulia Veloce Q4 2.2 AR Spider 2.4
    Postów
    31

    Domyślnie

    Dzień dobry.
    Jako, że debiutuję na tutejszym forum, pozwolę sobie przedstawić się. Mam na imię Ryszard i od niedawna posiadam Alfę Romeo Giulia Veloce Q4 2.2 D, 2017.
    Z wielką ciekawością przeczytałem powyższy post traktujący o doposażeniu samochodu w ACC.
    Mimo kilkukrotnego przestudiowania powyższych postów nie znalazłem odpowiedzi na kilka kwestii.
    Pozwolę sobie przedłożyć w punktach swoje wątpliwości i związane z nimi zapytania związane z doposażeniem w ACC.
    1. Czy mój egzemplarz kwalifikuje się do takowej modyfikacji? Radar i kamera jest.
    Niektórzy z Was wspominają, że ACC pozostawia dużą odległość do poprzedzającego pojazdu.
    2. Czy przycisk na kierownicy, który trzeba dołożyć, czy też wymienić, nie służy do regulacji odległości? Czy on po takiej modyfikacji działa?
    3. Czy na wyświetlaczu, w górnej/centralnej jego części, tam gdzie jest wizualizowane LDW i FCW, po włączeniu ACC jest on również wizualizowany?
    Dziękuję za zainteresowanie i odpowiedzi i pozdrawiam.

  9. #169
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Cytat Napisał beton1 Zobacz post
    Niektórzy z Was wspominają, że ACC pozostawia dużą odległość do poprzedzającego pojazdu.
    Odległość jest dość duża i, co ważne czasowa. Im szybciej jedziesz, tym większa jest odległość do poprzedzającego pojazdu.

    Cytat Napisał beton1 Zobacz post
    2. Czy przycisk na kierownicy, który trzeba dołożyć, czy też wymienić, nie służy do regulacji odległości? Czy on po takiej modyfikacji działa?
    To jest cały zestaw przycisków - do wymiany cały moduł na lewym ramieniu kierownicy. Zresztą jego wygląd, jak również funkcje tempomatu adaptacyjnego znajdziesz zapewne w instrukcji obsługi Twojego samochodu.
    W w każdym razie, w ramach tego modułu, znajdziesz przycisk do regulacji odległości - cztery poziomy do wyboru.

    Cytat Napisał beton1 Zobacz post
    3. Czy na wyświetlaczu, w górnej/centralnej jego części, tam gdzie jest wizualizowane LDW i FCW, po włączeniu ACC jest on również wizualizowany?
    Dziękuję za zainteresowanie i odpowiedzi i pozdrawiam.
    Tempomat aktywny jest wizualizowany w górnej części wyświetlacza pomiędzy zegarami. Widać między innymi ustawioną odległość, prędkość itp. Proste i czytelne.

  10. #170
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,003

    Domyślnie

    Cytat Napisał karool96 Zobacz post
    Cześć, czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na podstawie numeru VIN ZARFAEAV9H7517899 czy będzie możliwe dołożenie aktywnego tempomatu? Jutro będę podejmował próbę ściągnięcia tej Giuli Q do Polski, a dosyć mocno zależy mi na tym aby mieć ACC. Jeżeli ktoś zajmuje się tym odpłatnie i podesłał by mi (może być na priv) koszty i info gdzie ewentualnie trzeba podjechać (miasto) to będę bardzo wdzięczny
    Dosć stary VIN na oko widać ...7517..., czyli jeszcze produkcja 2016 (sprawdziłem 9.2016 ), może być stary soft w ABS/BSM (typu 8243) jeśli w USA nie updatowali, a wtedy lipa bo musi najpierw przejść aktualizację, a z tym w PL jest problem (choć już coś słyszałem że ogarniają - można popytać w works.pl Grześka Wiekerę

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał beton1 Zobacz post
    Dzień dobry.
    Jako, że debiutuję na tutejszym forum, pozwolę sobie przedstawić się. Mam na imię Ryszard i od niedawna posiadam Alfę Romeo Giulia Veloce Q4 2.2 D, 2017.
    Z wielką ciekawością przeczytałem powyższy post traktujący o doposażeniu samochodu w ACC.
    Mimo kilkukrotnego przestudiowania powyższych postów nie znalazłem odpowiedzi na kilka kwestii.
    Pozwolę sobie przedłożyć w punktach swoje wątpliwości i związane z nimi zapytania związane z doposażeniem w ACC.
    1. Czy mój egzemplarz kwalifikuje się do takowej modyfikacji? Radar i kamera jest.
    Niektórzy z Was wspominają, że ACC pozostawia dużą odległość do poprzedzającego pojazdu.
    2. Czy przycisk na kierownicy, który trzeba dołożyć, czy też wymienić, nie służy do regulacji odległości? Czy on po takiej modyfikacji działa?
    3. Czy na wyświetlaczu, w górnej/centralnej jego części, tam gdzie jest wizualizowane LDW i FCW, po włączeniu ACC jest on również wizualizowany?
    Dziękuję za zainteresowanie i odpowiedzi i pozdrawiam.
    większość Ci odpowiedzieli, jeśli faktycznie produkcja 2017 to już nie będzie problemu, jeśli nie (wielu podaje datę 1 rej) i auto niepoupdatowane to sprawdzić soft w ABS (skan w MES czy innym programie, choćby Scan Report w ASO na Witech2), w każdym razie Ty masz wersję EU, wiec w razie czego można poupdatować do wersji firmwaru 8401 gdyby jeszcze nie była taka. Gorzeja mają Ci z USA z pierwszymi wypustami
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 26-04-2022 o 11:14

Podobne wątki

  1. [Giulia] Dołożenie LSD
    Utworzone przez deadswine w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-03-2017, 13:25
  2. Dołożenie multifunkcji w FL-u
    Utworzone przez Woda83 w dziale 166
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 08-02-2016, 21:23
  3. [Giulietta] Dołożenie NAVI co i jak...
    Utworzone przez Piwek w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 21:51
  4. Dołożenie nawigacjiq
    Utworzone przez master007 w dziale 147
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 14-04-2011, 16:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory