Strona 9 z 24 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 236

Temat: Zakup nowego Stelvio i ... slaba oferta handlowcow jakby brak checi sprzedazy

  1. #81
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q
    Postów
    214

    Domyślnie

    Takiego sprzedawcę spotkałem w automobile Torino w Lublinie. Kupiłem auto ze stocku (giulia veloce) tylko po specyfikacji i ogłoszeniu. Dodatkowo pomoc z leasingiem i wiele wiele innych rzeczy kończąc na oponach zimowych i ubezpieczeniu. Bardzo polecam - pan Tomasz jest po prostu bardzo kompetentny. Dodatkowo mnóstwo osób z Warszawy jeździ do nich po auta (oni sobie zdają z tego sprawę i cieszą się bo nabijają sprzedaż). Niestety sytuacja w Warszawie to masakra. Z mojej strony euromobil na krosnobradzkiej to totalna pomyłka. za to bardzo dobrze wspominam jazdę testową z omówieniem wszystkich funkcji auta w ASO boltowicz. Gdyby mieli lepszą ofertę (szukałem aut po dużym rabacie zew stocku) to bym tam z pewnością kupił.

  2. #82
    Użytkownik Świeżak Avatar g0trek
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    127

    Domyślnie

    Ja kupiłem w Warszawie u Bołtowicza. Z obsługi oraz oferty jestem zadowolony.

  3. #83
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Q
    Postów
    214

    Domyślnie

    Serwisujesz tam? Szukam dobrego ASO do serwisu i oni wydają się na fachowych.

  4. #84
    Użytkownik Świeżak Avatar g0trek
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał grucha2666 Zobacz post
    Serwisujesz tam? Szukam dobrego ASO do serwisu i oni wydają się na fachowych.
    Jeszcze nie miałem okazji, bo mam świeży samochód, ale szwagier serwisował tam dwie alfy i dwie mazdy i nie narzekał.

  5. #85
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    Cytat Napisał grucha2666 Zobacz post
    Takiego sprzedawcę spotkałem w automobile Torino w Lublinie. Kupiłem auto ze stocku (giulia veloce) tylko po specyfikacji i ogłoszeniu. Dodatkowo pomoc z leasingiem i wiele wiele innych rzeczy kończąc na oponach zimowych i ubezpieczeniu. Bardzo polecam - pan Tomasz jest po prostu bardzo kompetentny. Dodatkowo mnóstwo osób z Warszawy jeździ do nich po auta (oni sobie zdają z tego sprawę i cieszą się bo nabijają sprzedaż). Niestety sytuacja w Warszawie to masakra. Z mojej strony euromobil na krosnobradzkiej to totalna pomyłka. za to bardzo dobrze wspominam jazdę testową z omówieniem wszystkich funkcji auta w ASO boltowicz. Gdyby mieli lepszą ofertę (szukałem aut po dużym rabacie zew stocku) to bym tam z pewnością kupił.
    Równiez polecam AUtomobile Torino Lublin !! P. Paweł Rejak full profesjonalne podejscie, zamowilismy u niego auto

  6. #86
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Harvaster
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    była 159 2.0 jtdm 170km, była Giulietta 1.4 MA 170km, jest Giulia Super 2.0T
    Postów
    307

    Domyślnie

    Co do chęci sprzedaży to coś jest na rzeczy. Szukam AR Gulia 2.0T, powysyłałem kilka zapytań (ADF, CarSerwis, Ganinex Katowice). Odzew i podejście do klienta po prostu dramat. Mam wrażenie, że odpisują bo muszą i jest to dla nich strasznie trudne i chyba ... bolesne. Niektórzy dealerzy nawet nie zechcieli odpisać na proste zapytanie o ofertę sic!. Uzyskanie odpowiedzi na niektóre proste pytania (np. o okres gwarancji, czy interwały przeglądów) to droga przez mękę. Dość mocno jestem zniechęcony do zakup kolejnej AR. W porównaniu do dealerów BMW czy MB to nie ma nawet porównania. Lepszy kontakt, konkretne informacje, lepsze warunki leasingu i rabaty na zakup samochodu. Czuć, że chcą sprzedać Ci samochód i zachęcają do tego. W AR koszt leasingu o kilka % wyższy, rabatów na zakup nie zauważyłem (w porównaniu do cen z konfiguratora ze strony)...

  7. #87
    Użytkownik Świeżak Avatar Tada TB
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Opolskie
    Auto
    A.R. Giulietta
    Postów
    107

    Domyślnie

    [QUOTE=Harvaster;2135817]Co do chęci sprzedaży to coś jest na rzeczy. Szukam AR Gulia 2.0T, powysyłałem kilka zapytań (ADF, CarSerwis, Ganinex Katowice). Odzew i podejście do klienta po prostu dramat.



    Napisz lub zadzwoń do Żor do P. Sokołowskiego.
    Jak zamawiałem swoją Julkę to jako jedyny zgodził się na zamówienie do produkcji choć miał na placu z bardzo podobnym
    wyposażeniem.

  8. #88
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Harvaster Zobacz post
    Co do chęci sprzedaży to coś jest na rzeczy. Szukam AR Gulia 2.0T, powysyłałem kilka zapytań (ADF, CarSerwis, Ganinex Katowice). Odzew i podejście do klienta po prostu dramat. Mam wrażenie, że odpisują bo muszą i jest to dla nich strasznie trudne i chyba ... bolesne. Niektórzy dealerzy nawet nie zechcieli odpisać na proste zapytanie o ofertę sic!. Uzyskanie odpowiedzi na niektóre proste pytania (np. o okres gwarancji, czy interwały przeglądów) to droga przez mękę. Dość mocno jestem zniechęcony do zakup kolejnej AR. W porównaniu do dealerów BMW czy MB to nie ma nawet porównania. Lepszy kontakt, konkretne informacje, lepsze warunki leasingu i rabaty na zakup samochodu. Czuć, że chcą sprzedać Ci samochód i zachęcają do tego. W AR koszt leasingu o kilka % wyższy, rabatów na zakup nie zauważyłem (w porównaniu do cen z konfiguratora ze strony)...
    moze w MB czy BMW ceny sa po prostu mocno przesadzone i jest z czego schodzić skoro na starcie ci ktos oferuje 20% rabatu, to ile musi zarabiać, że lekka reka tyle tnie na starcie
    co do maili i odpisywania, to sie im w sumie nie dziwie, pewnie takich maili maja tysiace, lepiej chyba zadzwonic albo sie pokazac osobiscie..

    pewnie sam bys byl wkur... jakbys odpisywal i nic bys nie sprzedal
    Ostatnio edytowane przez kozak ; 27-12-2018 o 15:52

  9. #89
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    moze w MB czy BMW ceny sa po prostu mocno przesadzone i jest z czego schodzić skoro na starcie ci ktos oferuje 20% rabatu, to ile musi zarabiać, że lekka reka tyle tnie na starcie
    co do maili i odpisywania, to sie im w sumie nie dziwie, pewnie takich maili maja tysiace, lepiej chyba zadzwonic albo sie pokazac osobiscie..

    pewnie sam bys byl wkur... jakbys odpisywal i nic bys nie sprzedal
    Byłem na jeździe testowej w maju (zlituję się, już nie będę mówił które ASO), poprosiłem o ofertę najmu i leasing - nikt się nie odezwał, mimo że maila z zapytaniem ofertowym dostałem, samych ofert brak.

    Do Warszawy dzwoniłem dopytać się o jedną która mnie interesowała ze stocku - dostałem SMS "nie mogę rozmawiać, oddzwonię" - również cisza. Olałem temat.

    AR Gdynia telefonicznie (albo osobiście nawet, nie pamiętam dokładnie), poprosiłem ofertę o Giuliettę którą mieli na stocku - nic.

    Z Poznaniem mam miłe wspomnienia jedynie (nie pamiętam który dokładnie salon) - kontakt bardzo dobry pomimo że jedynie przez maila/telefon, dostałem 5+ ofert najmu na jakąś Giulię ze stocku - niestety strasznie niekorzystnych... ;p

    Co do innych marek:
    - BMW we Wro słyszałem same dobre rzeczy, plus rzeczy typu zapraszanie na warsztat przy naprawie jeśli klient chce zobaczyć co dokładnie dłubią w aucie, wymiana i przechowanie opon w cenie,
    - Mercedes we Wro, też wyjebka, po sprzedaży auta totalna olewka przez handlowca, wymiana opon przechowywanych u nich 560zł :O

  10. #90
    Użytkownik Świeżak Avatar g0trek
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    moze w MB czy BMW ceny sa po prostu mocno przesadzone i jest z czego schodzić skoro na starcie ci ktos oferuje 20% rabatu, to ile musi zarabiać, że lekka reka tyle tnie na starcie
    Przecież w alfie też mniej więcej tyle schodzą z ceny .

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-12-2015, 16:52
  2. Zakup nowego termostaty !
    Utworzone przez Poaland w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-01-2014, 20:19
  3. Zakup nowego samochodu: GT czy 159
    Utworzone przez m.stank2 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 08-10-2013, 18:51
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-06-2013, 15:50
  5. JTD okresowo brak mocy jakby chodził na 3 gary
    Utworzone przez ervin w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 20:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory