Strona 7 z 26 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 256

Temat: Wymiana foteli na elektryczne

  1. #61
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Mam obecnie fotele z obiciem materiałowym z pakietem "elektryczne fotele". Czy w takim przypadku da się gładko wymienić na fotele sportowe skórzane ?

  2. #62
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuji Zobacz post
    Mam obecnie fotele z obiciem materiałowym z pakietem "elektryczne fotele". Czy w takim przypadku da się gładko wymienić na fotele sportowe skórzane ?
    nie widze powodu aby bylo inaczej

  3. #63
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    nie widze powodu aby bylo inaczej
    Zapytałem się dlatego, że fotele sportowe mają dodatkowo 2 przyciski pompujące boki. Nie wiem czy ma to znaczenie jeśli chodzi o doprowadzenie kabli i czy szyny mają w każdej odmianie i roczniku taki sam rozstaw ?

  4. #64
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    122

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuji Zobacz post
    Zapytałem się dlatego, że fotele sportowe mają dodatkowo 2 przyciski pompujące boki. Nie wiem czy ma to znaczenie jeśli chodzi o doprowadzenie kabli i czy szyny mają w każdej odmianie i roczniku taki sam rozstaw ?
    Będzie ok z tego co rozpoznałem temat. Sterowanie pomowaniem zachodzi w module pod fotelem.

    Możesz zrobić zdjęcie kostki, którą masz pod fotelem? Powinno być to samo co w wersji bez elektryki, ale porównajmy.

    Za 2 tyg będę montował sporty do samochodu z szmacianymi manualami, możesz poczekać to Ci potwierdzę czy są jakieś trudności.

  5. #65
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał jakubc Zobacz post
    Będzie ok z tego co rozpoznałem temat. Sterowanie pomowaniem zachodzi w module pod fotelem.

    Możesz zrobić zdjęcie kostki, którą masz pod fotelem? Powinno być to samo co w wersji bez elektryki, ale porównajmy.

    Za 2 tyg będę montował sporty do samochodu z szmacianymi manualami, możesz poczekać to Ci potwierdzę czy są jakieś trudności.
    Jeszcze nie mam foteli więc spokojnie poczekam. Jutro zrobię zdjęcie kostki.

  6. #66
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    122

    Domyślnie

    Informacja dla potomnych:

    Do odważnych świat należy. Elektryczne fotele (z giulii 2018) działają w bazowej giulii (03/2017 - to może być ważne) w zasadzie plug&play. Wiązki są kompletne. Moduły foteli muszą się wrejestrować - mi się to udało zrobić przez odłączenie akumulatora na dłuższą chwilę i podłączenie na nowo (także chwile grozy też były ;-) ). Działa też pamięć i komunikuje się z lusterkami.

  7. #67
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał jakubc Zobacz post
    Informacja dla potomnych:

    Do odważnych świat należy. Elektryczne fotele (z giulii 2018) działają w bazowej giulii (03/2017 - to może być ważne) w zasadzie plug&play. Wiązki są kompletne. Moduły foteli muszą się wrejestrować - mi się to udało zrobić przez odłączenie akumulatora na dłuższą chwilę i podłączenie na nowo (także chwile grozy też były ;-) ). Działa też pamięć i komunikuje się z lusterkami.
    Super info. Teraz zostaje mi tylko znalezienie czarnych sportowych

  8. #68
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    122

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuji Zobacz post
    Super info. Teraz zostaje mi tylko znalezienie czarnych sportowych
    temat w odróżnieniu od montażu szalenie trudny, 99% jest tak zdezelowana, że szkoda sobie głowę zawracać, unikałbym też tych z aut po poważnych dzwonach, bez poduszek. Uważaj też, bo niektórzy wyjmują z foteli sterownik i sprzedają osobno.

  9. #69
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    241

    Domyślnie

    Cytat Napisał jakubc Zobacz post
    temat w odróżnieniu od montażu szalenie trudny, 99% jest tak zdezelowana, że szkoda sobie głowę zawracać, unikałbym też tych z aut po poważnych dzwonach, bez poduszek. Uważaj też, bo niektórzy wyjmują z foteli sterownik i sprzedają osobno.
    Z ciekawości zapytałem się dilera o koszt. Jak doszedł do 25000 zł to powiedziałem żeby przestał liczyć Na razie nie znalazłem nic ciekawego a żona postawiła warunek, że mają być czarne Niestety przed zakupem zgodziłem się, że ona decyduje o kolorach bo ja mam z tym lekki problem

  10. #70
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulia 2.0
    Postów
    122

    Domyślnie

    To nie ciekawość tylko masochizm. ;-)

    Z tego co rozumiem wyżej, Ty masz elektryki tylko nie sportowe? To w ogóle nie masz się co obawiać - 4 śruby i fotel podmieniony. A czarnych jest najwięcej, ale te ładne sztuki mam wrażenie nie dochodzą nawet na aukcje.

    Ja zdecydowałem się ostatecznie na brąz i jest lepiej niż myślałem - bardzo to "siedzi" a nie jest tak sztampowo i mroczno w aucie.

Podobne wątki

  1. [159] Przekładka foteli na elektryczne
    Utworzone przez marek230482 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 254
    Ostatni post / autor: 06-07-2022, 09:48
  2. [159] przerobienie foteli manualnych na elektryczne
    Utworzone przez MikeDraven w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 03-06-2018, 23:11
  3. [Giulietta] Przeróbka foteli ze zwykłych na elektryczne
    Utworzone przez Adrianek w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-05-2016, 21:20
  4. Zamiana foteli na elektryczne
    Utworzone przez Patryk LBN w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-08-2015, 23:27
  5. [Giulietta] Schematy elektryczne do grzanych foteli
    Utworzone przez freeco w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-06-2012, 05:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory