Strona 122 z 161 PierwszyPierwszy ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,211 do 1,220 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #1211
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    MAŁOPOLSKA
    Auto
    156 1,9 jtd 2002r,gt 1,9 jtd 2007r,brera 2,4 jtd 2007 Giulia 2.2 180 km
    Postów
    307

    Domyślnie

    Kap trader też nie wyświetla informacji na wyświetlaczu między zegarami


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #1212
    Użytkownik Świeżak Avatar wit_maj
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Stelvio 2.0 TB, Brera 2.4 jtdm Q-Tronic, 159 1.9 jtdm Q-Tronic, GTV 2.0 T.Spark
    Postów
    184

    Domyślnie

    Czołem,

    Koledzy, czy da się do Stelvio Business MY20 dołożyć automatyczne włączanie/wyłączenie świateł drogowych (długich)?
    Auto nie ma pakietu Asystent Kierowcy.

    Pzdr

  3. #1213
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2020
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    277

    Domyślnie

    Nie wiem czy można, ale po doświadczeniach z moim Stelvio Veloce i kiedyś z Oplem Insignią chyba nie warto. Bo o ile mając auta jadące naprzeciwko to w miarę działa, lepiej lub gorzej, zależy czy jadą na wprost Ciebie, czy jest jakiś zakręt albo bariera na autostradzie, to w przypadku aut jadących w tym samym kierunku nie bardzo wykrywa tylne światła i nie wyłącza Twoich długich.

  4. #1214
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Jechałem w niedzielę trasę Rzeszów - Lublin w nocy na automatycznych drogowych i w mojej ocenie elegancko zmieniał światła zarówno reagując na pojazdy nadjeżdżające jak i jadące w tym samym kierunku. No zwrócę jeszcze na to uwagę przy kolejnej nocnej jeździe.

  5. #1215
    Użytkownik Świeżak Avatar wit_maj
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Stelvio 2.0 TB, Brera 2.4 jtdm Q-Tronic, 159 1.9 jtdm Q-Tronic, GTV 2.0 T.Spark
    Postów
    184

    Domyślnie

    Dzięki za Wasze wrażenia, ale ja się pytam czy da się to zrobić, czy ktoś to robił i ewentualnie jak? Czy wystarczy programowo? Czy trzeba coś dokładać?
    Foreward collision Warning i lane departure warning są wiec zakładam, ze kamera jest

    Pzdr

  6. #1216
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Kraków/Brzesko
    Auto
    Stelvio / 75
    Postów
    160

    Domyślnie

    Witam
    Mam pytanie dziś mi wymienili kierownice na gwarancji bo od początku była lekko uszczerbana delikatnie.
    Założyli nowa fajnie ale wracając zauważyłem ze delikatnie jest przekrzywiona (albo może tak mi się wydaje)
    Po tel. do serwisu powiedzieli ze kierownica siada w jakieś zęby i nie da się jej inaczej założyć i aby podjechać to sprawdza.
    Pytanie czy po takiej wymianie nie powinna być robiona zbieżność?Może to złudzenie moje i jest ok.
    Pytam tutaj bo tu często wymienia kierownice [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] i inni.

  7. #1217
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    jest wieloklin z kluczem wiec nie da sie przestawic o zabek itp. raczej Co sie zdaje albo tak bylo wczesniej (przestawiona zbieznosc)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #1218
    Użytkownik Świeżak Avatar sledz98
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Lębork / Pomorskie
    Auto
    Stelvio 2.0 Super 200KM
    Postów
    116

    Domyślnie

    Mam tak samo, od roku przymierzam się do ponownego dokręcenia kierownicy, bo ten minimalny kąt prawdopodobnie wynika z tego, że przy dokręcaniu nie trzymałem kierownicy tak jak powinna być i śruba "wzięła" trochę z kąta. To jest naprawdę niewielki ruch, bo na tym wieloklinie rzeczywiście nie idzie nic przestawić.

  9. #1219
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Kraków/Brzesko
    Auto
    Stelvio / 75
    Postów
    160

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedz Panowie jadę żeby to lepiej dokręcili bo na pewno tak nie było.Albo niech skorygują zbieżność

  10. #1220
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    IMHO tam nie ma luzu żeby inaczej to dokręcić. może zacząłeś dopiero przyglądać się temu teraz albo jechałeś po krzywej drodze?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory