Strona 130 z 161 PierwszyPierwszy ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,291 do 1,300 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #1291
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    ona już wisi od wielu tygodni, nie ma grzania
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #1292
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Jak coś to mam nową z Q z grzaniem do sprzedania

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez kozak ; 09-12-2020 o 18:26

  3. #1293
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Q4 2.0 280KM
    Postów
    119

    Domyślnie

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] wiem że zamieszanie jest w kwestiach cen w ASO ale jesteś w stanie zorientować się jaka byłaby cena nowej kierownicy z polifta, funkcją grzania?

  4. #1294
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał WormKuba Zobacz post
    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] wiem że zamieszanie jest w kwestiach cen w ASO ale jesteś w stanie zorientować się jaka byłaby cena nowej kierownicy z polifta, funkcją grzania?
    Ponad 1000e. epsonix mi pisal ostatnio ze sama baza 860e + tasma + przyciski itp...

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  5. #1295
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Ponad 1000e.

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka
    No też coś takiego kojarze napewno 800+ było

    U Lio 300-500 pewnie

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  6. #1296
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    tak, z tego co kiedyś sprawdzałem ceny w ePerze (czyli orientacyjne, nigdy nie wyceniałem bo nie było potrzeby zawracać głowę dostawcy), za samą bazę było ok 850EUR prawie niezależnie czy to kiera zwykła bieda czy Q alcantara/carbon, do tego wsparcie przycisku start chyba ok 80zł, przednia maskownica ok 400 no i przyciski + wiazka też robiło kolejnych ileś stów - EUR1000 na końcu wychodziło lekko.

    U Lio chyba EUR500+wysyłka, nie wiem skąd on to ma że za tyle z zarobkiem może sprzedawać.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #1297
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Ponad 1000e. epsonix mi pisal ostatnio ze sama baza 860e + tasma + przyciski itp...

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka
    Mam taśmę z funkcją grzania, mogę "oddać"

    Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

  8. #1298
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    piszemy o wiązce kiery, nie o teśmie-zwijaku bo o tym chyba Ty piszesz? przy okazji sprawdziłem - wiązka jest z korpusem - taki gratis - i tak w FCA baza kosztuje mega kasę.

    BTW, też mam ileśtam nowych i używanych zwijaczy na stanie, większość z grzaniem jakby ktoś potrzebował. EU i USA. do tego trochę innych gratów typu nowe łopatki, nowe/używane manetki Giulia/Stelvio, kierownica Q skóra z grzaniem (używka, czerwona nić/START), kamera LDW Giulia, przełącznik świateł 25W z regulacją poziomu, liczniki 2.0 7" Giulia nowe, liczniki 2.2 7" Stelvio używki, przyciski ACC G i S, czerwone start, obudowy kolumny kierownicy pod łopatki, DNARace, święty Gral (nie do kupienia w FCA - permanentny brak na stanie w FCA): hub z z opcją Android Auto/Carplay z 2 USB, panele alu tunel/klapka/listwa deski Alu dla Stelvio, panel klimy z grzaniami foteli/kiery, kamera cofania G + wiązka z kompatybilną wtyczką, lampy tył G EU (z mojej używki) i pewnie trochę jeszcze innych drobiazgów typu różne spinki/kołki, zaślepki na nakrętkę kol.kierownicy - chętnie przeczyszczę regały skoro zdecydowałem wygasić jednak warsztat (brak czasu) a ze względu na to, że dział dostaw FCA w Turynie to burdel i organizacja krzak, to nie zamierzam na sklepie oferować i się z nimi co chwilę użerać. w razie czego proszę o kontakt na maila (garage (at) stuff4car . com).
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 08-01-2021 o 17:11
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #1299
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Nikt nie chce kiery z polifta ? Mogę zrobić naprawdę dobrą cenę jakiej u lio nie dostaniecie.

    1500 z wysyłka. Taniej niż u lio, lio liczy 410e z wysyłka i kurs z PayPal 4.6pln...

    Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  10. #1300
    Użytkownik Świeżak Avatar krzysiuz
    Dołączył
    09 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce Ti 280KM Q4
    Postów
    59

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    piszemy o wiązce kiery, nie o teśmie-zwijaku bo o tym chyba Ty piszesz? przy okazji sprawdziłem - wiązka jest z korpusem - taki gratis - i tak w FCA baza kosztuje mega kasę.

    BTW, też mam ileśtam nowych i używanych zwijaczy na stanie, większość z grzaniem jakby ktoś potrzebował. EU i USA. do tego trochę innych gratów typu nowe łopatki, nowe/używane manetki Giulia/Stelvio, kierownica Q skóra z grzaniem (używka, czerwona nić/START), kamera LDW Giulia, przełącznik świateł 25W z regulacją poziomu, liczniki 2.0 7" Giulia nowe, liczniki 2.2 7" Stelvio używki, przyciski ACC G i S, czerwone start, obudowy kolumny kierownicy pod łopatki, DNARace, święty Gral (nie do kupienia w FCA - permanentny brak na stanie w FCA): hub z z opcją Android Auto/Carplay z 2 USB, panele alu tunel/klapka/listwa deski Alu dla Stelvio, panel klimy z grzaniami foteli/kiery, kamera cofania G + wiązka z kompatybilną wtyczką, lampy tył G EU (z mojej używki) i pewnie trochę jeszcze innych drobiazgów typu różne spinki/kołki, zaślepki na nakrętkę kol.kierownicy - chętnie przeczyszczę regały skoro zdecydowałem wygasić jednak warsztat (brak czasu) a ze względu na to, że dział dostaw FCA w Turynie to burdel i organizacja krzak, to nie zamierzam na sklepie oferować i się z nimi co chwilę użerać. w razie czego proszę o kontakt na maila (garage (at) stuff4car . com).
    Przykro mi to słyszeć, że likwidujesz działalność warsztatu - widziałem na stronie na Facebooku... Wierzyłem, że i moja Giulia kiedyś do Ciebie trafi na retrofity (ACC + DNA Race), a teraz już pozamiatane.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory