Strona 22 z 161 PierwszyPierwszy ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #211
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Do nakrecania to mi daleko, chyba jest tu paru innych bardziej nakręconych ode mnie [emoji3]. Ale lepiej żeby wcześniej było jakieś info, a nie jak gość kupi bilety a później połowa zrezygnuje...


    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Ok odpisał mi. Race Mode to zmiana w BCM, jeśli ktoś perzywroci fabryczny BCM, lub wymimieni BCM to opcja race zniknie.. jeśli będzie upgrade to nic się z nią nie stanie.

    Z pozostałymi opcjami nie ma wogole ryzyka bo on wszystkie te opcje doda do vin A co za tym idzie jakby z daną opcja auto wyjechało z fabryki.. (lub tez opcja została zainstalowana przez dealera..)


    Co do rezygnacji jak potwierdzę to będę prosił o przelewy po ok 100 zl jako zadatek na czesci i ograniczenie ryzyka ze ktos sie wycofa, chocia mysle ze jestesmy doroslymi ludzmi i sie szanujemy



    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  2. #212
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Ok odpisał mi. Race Mode to zmiana w BCM, jeśli ktoś perzywroci fabryczny BCM, lub wymimieni BCM to opcja race zniknie.. jeśli będzie upgrade to nic się z nią nie stanie.

    Z pozostałymi opcjami nie ma wogole ryzyka bo on wszystkie te opcje doda do vin A co za tym idzie jakby z daną opcja auto wyjechało z fabryki.. (lub tez opcja została zainstalowana przez dealera..)



    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Dzięki

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  3. #213
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    A powiedz w takim razie co Cię interesuje.. Bo na liście zapisów jest tez podstawową lista opcji ktore wchodzą w grę.. ja niestety nie umiem czytać w myślach czego Ci brakuje bo jakoś 13 osób które mam aktualnie na liście nie miało z tym problemów.. konkretne pytanie zadaj to dam konkretna odpowiedz

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    oki sorki, pisda ze mnie, bo nie klikalem next
    dopisalem sie do listy

    w

  4. #214
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    oki sorki, pisda ze mnie, bo nie klikalem next
    dopisalem sie do listy

    w
    W sumie racja powinno być odwrotnie najpierw wybierz co chcesz A potem podaj dane poprawię się

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  5. #215
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Ok zapisałem się. Do ACC zakładam, że z kierownicą 550 euro? (podgrzewana z Q i carbonem)

  6. #216
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Ok zapisałem się. Do ACC zakładam, że z kierownicą 550 euro? (podgrzewana z Q i carbonem)
    Chyba uda się za 500 Jak będziemy mieć kilka osob..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  7. #217
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Chyba uda się za 500 Jak będziemy mieć kilka osob..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Ok super, dodałem odpowiedni komentarz do formularza Dzięki.

  8. #218
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    Jak się mam dopisać na Katowice (bądź Kraków) na poniedziałek skoro takiej opcji nie ma? Nie ma też kierownicy do wyboru. Mam to wszystko w uwagach wpisać tylko? zrobię tak żeby już być na liście
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #219
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Jak się mam dopisać na Katowice (bądź Kraków) na poniedziałek skoro takiej opcji nie ma?
    Dopisz się na Wrocław i w uwagach napisz.. I tak muszę jeszcze jeden formularz zrobic zeby VIN pozbierać więc nie będę już tego poprawial zreszta jak pisałem krakow/Katowice to wyjątkowo bo nie będzie aż tyle czasu.. no ale jak tam z tego co widze 2 kierownice z Q to powinno w miarę sprawnie pójść

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  10. #220
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    spox, dopisałem się. za pierwszym razem zapomniałem napisać że kiera z grzaniem, ale już poprawione. co do poniedziałku to jest jeszcze Lukicrx który rozumiem się jeszcze nie zapisał w formularzu, on ma ACC+ i AA/CP, więc ciut więcej roboty, choć i tak ciągle <1h zgaduję. rozumiem że 2 gości będzie cały czas robiło? wtedy w 1h jeden obsłuży mnie i Garraty-ego a drugi Lukicrx-a. no i teraz jeszcze Suzumushi moze by coś chciał, przybywa poniedziałkowców...
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory