Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45

Temat: stelvio proxy gdzie jest moduł SGW

  1. #31
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kąty Wrocławskie.
    Auto
    była AR156 1,9 JTD 110 2001; AR147 1,9 JTD 2003, Stelvio, jest 159,1,9 200KM, Giulia 280KM
    Postów
    1,552

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maskinist Zobacz post
    Stelvio rocznik modelowy 2018, data produkcji 09.2017
    Mam Stelvio z USA z 10.2017 i nie ma modułu, sprawdż, czy na pewno masz tą bramkę. Jak coś, to mam na zbyciu nowy bypass SGW do Stelvio.

  2. #32
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    w USA SGW wprowadzono od daty produkcji z lutego 2018, w EU od kwietnia 2018. modele w usa 2018 były produkowane od połowy 2017 więc wiele z nich nie ma (tak samo jak ma radia 1ej generacji bo drugiej szły od końca listopada 2017)

  3. #33
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2023
    Auto
    Stelvio 2018
    Postów
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    w USA SGW wprowadzono od daty produkcji z lutego 2018, w EU od kwietnia 2018. modele w usa 2018 były produkowane od połowy 2017 więc wiele z nich nie ma (tak samo jak ma radia 1ej generacji bo drugiej szły od końca listopada 2017)
    To by wskazywało na problem ze znalezieniem tego nieszczęsnego modułu.
    Pozostaje więc pytanie czemu oprogramowanie do kodowania kluczyka wskazuje, że ten moduł jednak istnieje.
    Jestem trochę w patowej sytuacji, bo auto stoi w u blacharza i jestem uzależniony od poleganiu na zewnętrznym serwisie.

    Czy ma ktoś może doświadczenie w kodowaniu kluczyków i mógłby udzielić jakichś porad?

  4. #34
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maskinist Zobacz post
    To by wskazywało na problem ze znalezieniem tego nieszczęsnego modułu.
    Pozostaje więc pytanie czemu oprogramowanie do kodowania kluczyka wskazuje, że ten moduł jednak istnieje.
    Jestem trochę w patowej sytuacji, bo auto stoi w u blacharza i jestem uzależniony od poleganiu na zewnętrznym serwisie.

    Czy ma ktoś może doświadczenie w kodowaniu kluczyków i mógłby udzielić jakichś porad?
    Mamy ci zakodować przez Internet kluczyk. Ten co koduje to chyba wie co robi lub nie wie bo ostatnio jak kodują to wywali centralkę tmps.

  5. #35
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Wybrac 2017 tak sie robi w niektorych tepych softwareach czy zignorowac komunikat i tyle. W 2017 nie ma sgw i kropka

  6. #36
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2023
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Stelvio
    Postów
    53

    Domyślnie

    Cześć,

    Podczepiam się pod temat.

    Ale w tym przypadku pod bypass. Na allegro widziałem , że są dwa rodzaje. Typ kostka i typ rozdzielacz z portem OBD? Jaka jest różnica miedzy nimi?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kabel.png
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	232.4 KB
ID:	287517 , Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kostka.png
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	88.7 KB
ID:	287516

  7. #37
    Użytkownik Świeżak Avatar shpuncik
    Dołączył
    02 2020
    Auto
    145 Boxer; 145 JTD Edizione Sportiva
    Postów
    226

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fojteg Zobacz post
    Cześć,

    Podczepiam się pod temat.

    Ale w tym przypadku pod bypass. Na allegro widziałem , że są dwa rodzaje. Typ kostka i typ rozdzielacz z portem OBD? Jaka jest różnica miedzy nimi?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kabel.png
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	232.4 KB
ID:	287517 , Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kostka.png
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	88.7 KB
ID:	287516
    1) kostka - uzywasz OBD samochodu do diagnostyki;
    2) rozdzielacz z portem OBD - uzywasz OBD na rozdzielaczu, samohodowy OBD nie dziala

  8. #38
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2023
    Auto
    stelvio
    Postów
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał shpuncik Zobacz post
    1) kostka - uzywasz OBD samochodu do diagnostyki;
    2) rozdzielacz z portem OBD - uzywasz OBD na rozdzielaczu, samohodowy OBD nie dziala
    Też się nad tym zastanawiałem, jaki kupić, które rozwiązanie wygodniejsze, z kabelkiem czy bez, co sobie zamontowaliście ?

  9. #39
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2022
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio 2.0 201km
    Postów
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawelbr Zobacz post
    Też się nad tym zastanawiałem, jaki kupić, które rozwiązanie wygodniejsze, z kabelkiem czy bez, co sobie zamontowaliście ?
    Ja montowałem kostkę działa bez problemu pewnie z kabelkiem też działa kwestia wyboru .

  10. #40
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    jeśli mogę przy okazji, polecam swoje bypassy - produkt nastawiony na bezproblemowość - gniazda Molexa, PCB zamawiam w Belgii, montowane przez moją firmę, każda sztuka przechodzi 800 testów przejścia/zwarcia/transmisji na automatycznym testerze (https://photos.app.goo.gl/XBxWxAtsde5F8sxf7) - nie to co w produktach chińskich czy garażowych (albo tych co mój dawny polski dystrybutor oferuje - jeszcze potrafili swego czasu dołączać bezczelnie moje instrukcje z moim logo a ludzie którzy od nich kupili i im nie działało uderzali do mnie po czym wychodziło że mają podróbkę...). Jest pudełko, instrukcja, zawsze jakieś wsparcie symboliczne jeśli potrzeba przy instalacji. Stąd cena musi być wyższa, no ale dla forumowiczów jest rabat 5% z kodem/kuponem Alfaholicy. Na priv/po kolożeńsku możnaby się też dogadać, jakąś lepszą cenę zrobić jakby co.

    W Giulii montaż jest banalny, w Stelvio problematyczny - tu jeśli ktoś chce zapinać tylko na diagnostykę a na codzień mieć bypass, mamy w ofercie przedłużacze wiązek SGW do Stelvio wystarczają 2 komplety 25cm, albo 1 komplet jeśli przeniesie się SGW przed radio i do niego zamontuje (za schowkiem na okulary). Cenowo może nie mega deal sie może wydawać, ale proszę mi uwierzyć, przedłużacze to bardzo pracochłonny produkt (2h pracy technika na parę). Na zestaw jakiś dodatkowy rabat też by mogę zrobić jakby co.

    Zapraszam do sklepu, gdzie też jest reszta moich produktów (wkrótce 3 nowe dla Giulii/Stelvio), no i parę części na retrofity też mam wystawione (coś jeszcze dojdzie z czasem)
    shop.stuff4car.com/pl/

Podobne wątki

  1. [MiTo] Oświetlenie kabiny - uszkodzenie - gdzie jest moduł?
    Utworzone przez pascalpoznan w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-05-2019, 22:08
  2. gdzie w poznaniu proxy zrobic?
    Utworzone przez kuba093 w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-08-2014, 17:51
  3. [159] gdzie jest moduł czujników parkiwania
    Utworzone przez deathringer w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-02-2014, 21:05
  4. [159] Moduł Blue&Me gdzie jest?
    Utworzone przez ulkrzyjafry w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-02-2013, 14:48
  5. Moduł komfortu. Gdzie jest?
    Utworzone przez Parzi w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-07-2010, 21:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory