Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #1231
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    No i git... około maja pewnie i konfigurator będzie.

    Na Austriackim konfiguratorze Stelvio Veloce jest, moim zdaniem, fajna prosta opcja - gwarancja 5 lat lub 150 000 km za 790 Eu

  2. #1232
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Stelvio Quadrifoglio 2021
    Postów
    87

    Domyślnie

    takie cos dostalem - artykuł napisany 13h temu wiec moze jeszcze go tu nie było
    https://epoznan.pl/news-news-102605-...io_po_liftingu

  3. #1233
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Celebrujemy tutaj, że FCA udało się wreszcie umieścić poprawnie PDFa na stronie. Wow

    W międzyczasie Jaguar pokazuje nowego F-Type'a. Cennika na Polskę nie ma, ale klient na stronie przynajmniej jest przekierowywany na konfigurator, gdzie już teraz może sobie chodzić po opcjach i marzyć jakiego to on F-Type'a sobie nie zamówi. FCA powinno brać przykład

  4. #1234
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    tez ten katalog chyba w pospiechu robili bo jest pare bledow np. wszystkie wersje silnikowe/napedowe maja ta sama mase 1429

    W wesji business aluminiowe nakladki na pedaly sa niby w pakiecie, przy czym pakiet ktory to oferuje jest niedostepny dla business. Ogolnie z tymi nakladkami to tez dziwne bo zamawialem niedawno i nie bylo wlasnie mozliwosci ich dolozenia, mozna osobno lopatki, sportowa kierownice (ktora rozni sie tylko tym ze jest perforowana skora zamiast gladkiej pod kciukami + przeszycie inne) ale nakladki sa niedostepne, pozniej mozna sobie kupic co najwyzej jako akcesorium :/

    jeszcze w danych technicznych wersja 2.0 benzyna 280.KM AT Q2 ma jako naped Q4, ja wiem ze teoretycznie moze tak byc ale LSD to opcja wiec ewidentnie sie walneli

  5. #1235
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stacho Zobacz post
    No i git... około maja pewnie i konfigurator będzie.

    Na Austriackim konfiguratorze Stelvio Veloce jest, moim zdaniem, fajna prosta opcja - gwarancja 5 lat lub 150 000 km za 790 Eu
    Czy znaleźliście aktualne ceny "przedłużonej gwarancji" w PL na MY2020? W cenniku tego nie znalazłem.

  6. #1236
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mix Zobacz post
    Czy znaleźliście aktualne ceny "przedłużonej gwarancji" w PL na MY2020? W cenniku tego nie znalazłem.
    W katalogu, na końcu są.

    Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

  7. #1237
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    W katalogu, na końcu są.
    informacje nt. opcji (lata/limit km) ale nie cen

    EDIT:
    rozmawialem ze sprzedawca odnosnie przedluzonej gwarancji i powiedzial mi ze najprawdopodobniej nie bedzie tak jak w katalogu tylko km beda na sztywno przypisane do okresu: 3 lata - 150 tys., 4 lata - 200 tys., 5 lat - 250 tys. Dla Giulii opcja na 3 lata ma kosztowac troche ponad 4k.. jesli tak bedzie ostatecznie to slabo..
    Ostatnio edytowane przez method ; 13-02-2020 o 13:33

  8. #1238
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał method Zobacz post
    informacje nt. opcji (lata/limit km) ale nie cen

    EDIT:
    rozmawialem ze sprzedawca odnosnie przedluzonej gwarancji i powiedzial mi ze najprawdopodobniej nie bedzie tak jak w katalogu tylko km beda na sztywno przypisane do okresu: 3 lata - 150 tys., 4 lata - 200 tys., 5 lat - 250 tys. Dla Giulii opcja na 3 lata ma kosztowac troche ponad 4k.. jesli tak bedzie ostatecznie to slabo..
    Czy wiesz, czy jest różnica w cenie przedłużonej gwarancji: gdy kupię przedłużoną gwarancję z autem - od sytuacji, gdy np. po roku dokupię?

  9. #1239
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    No ja teraz będę przedłużał na 3 lata i do 90 tys km to mnie to wyjdzie niecałe 4000 pln przy zakresie maximum care.

  10. #1240
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    dotychczas dokupić w cenie promocyjnej można było gwarancję przez pierwsze pół roku od rejestracji pierwszej (uwaga na auta stockowe zarejestrowane!), no a potem jednak było dużo drożej. ja za 4lata 60tyś pełna gw w 2.0 płaciłem coś ok 3.99k ale czy to było netto czy brutto to już nie pamiętam. potem w normalnej cenie do końca okresu trwania gw podstawowej. pewnie zasady będą podobne, ale jak piszą koledzy pewne szczegóły mogą się różnić więc dopytujcie o konkrety u dealerów.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory