Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #1411
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Stelvio 2.0 200KM
    Postów
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goral Zobacz post
    Super to wygląda ! Mógłby Pan jeszcze podesłać więcej zdjęć wnętrza tej wersji z czerwoną nicią ?

    - - - Updated - - -

    Aaaaa teraz widzę, że te czerwone boczki są w Giulii. Tak samo jest w Stelvio ? Bo to o niego głównie mi chodzi )
    Na otomoto jest wersja MY2020 Stelvio z czerwoną nicią na siedzeniach, kierownicy i lewarku. Nie ma paneli na drzwiach czerwonych. (nie mogę wkleić linku - wyszukałem Stelvio rok produkcji 2020 oferta za 141 900)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	941259013_;slot=13;filename=eyJmbiI6InRkNHFvNTd3dmRvMDEtT1RPTU9UT1BMIiwidyI6W3siZm4iOiJ3ZzRnbnFw.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	76.7 KB
ID:	266902 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	941259013_;slot=17;filename=eyJmbiI6Im93MnZxanU5Z2JtcTItT1RPTU9UT1BMIiwidyI6W3siZm4iOiJ3ZzRnbnFw.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	65.4 KB
ID:	266903Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	941259013_;slot=12;filename=eyJmbiI6Imoyc2V3NTJvanpxOC1PVE9NT1RPUEwiLCJ3IjpbeyJmbiI6IndnNGducXA2.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	67.4 KB
ID:	266904Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	941259013_;slot=11;filename=eyJmbiI6InJoZWZjanVqbWFrcTItT1RPTU9UT1BMIiwidyI6W3siZm4iOiJ3ZzRnbnFw.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	55.9 KB
ID:	266905Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	941259013_;slot=10;filename=eyJmbiI6ImpsbWwyenZvaHV2djMtT1RPTU9UT1BMIiwidyI6W3siZm4iOiJ3ZzRnbnFw.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	69.4 KB
ID:	266906

    Niektórzy handlowcy twierdzą, że czerwona nić na siedzeniach (darmowa) wymaga dokupienia pakietu sportowej kierownicy i lewarka z czerwoną nicią (500zl). Inni konfigurowali samochód bez tego.

  2. #1412
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Stelvio
    Postów
    19

    Domyślnie

    Włosi donoszą, że przerwa w produkcji w fabryce FCA w Cassino została wydłużona na kolejne dni z powodu braku masek dla wszystkich pracowników zaangażowanych na liniach produkcyjnych modeli Alfa Romeo. Wcześniejsze doniesienia mówiły o tym, że pracownicy otrzymali zalecenia unikania na ile to możliwe kontaktów osobistych między sobą i zwiększenia odległości międzyludzkich. Komentarz ode mnie: widząc jak ochoczo Włosi z północy ruszyli wczoraj na południe kraju i na Sycylię, to problem raczej będzie narastał jeszcze parę tygodni. Ja na razie nie zamawiam, bo nie chcę się denerwować czekając na samochód. Zamówię gdy wszystko się uspokoi. Może nawet w przyszłym roku. Podobno niedługo miała debiutować wersja Stelvio Veloce Ti (w US już jest), nie do końca mi się podoba, ale homologowane koła od QV jak w Giulii byłyby miłym dodatkiem (w US Veloce Ti jest na 'gwiazdach'). Ponadto dawne plotki głosiły, że będzie opcja biało-zielonej nitki w Veloce. Na razie cisza. Ale liczę, że może coś jeszcze ciekawego wprowadzą w tym roku z okazji 110 lecia marki. Na lifting planowany na 2021 na pewno nie będę czekał, bo muszę kupić samochód do końca przyszłego roku, a wirus może sprawić że wszystko się opóźni o rok albo i lepiej.

    Czy ktoś na żywo sprawdził już i może potwierdzić, że przełożenie układu kierowniczego zmieniono w wersji My2020 (zwłaszcza w Stelvio)? Opinia gościa z kanału RonsRides jakoś mnie nie przekonuje.

  3. #1413
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    Cytat Napisał meehow Zobacz post
    Na otomoto jest wersja MY2020 Stelvio z czerwoną nicią na siedzeniach, kierownicy i lewarku. Nie ma paneli na drzwiach czerwonych. (nie mogę wkleić linku - wyszukałem Stelvio rok produkcji 2020 oferta za 141 900)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	941259013_;slot=13;filename=eyJmbiI6InRkNHFvNTd3dmRvMDEtT1RPTU9UT1BMIiwidyI6W3siZm4iOiJ3ZzRnbnFw.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	76.7 KB
ID:	266902 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	941259013_;slot=17;filename=eyJmbiI6Im93MnZxanU5Z2JtcTItT1RPTU9UT1BMIiwidyI6W3siZm4iOiJ3ZzRnbnFw.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	65.4 KB
ID:	266903Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	941259013_;slot=12;filename=eyJmbiI6Imoyc2V3NTJvanpxOC1PVE9NT1RPUEwiLCJ3IjpbeyJmbiI6IndnNGducXA2.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	67.4 KB
ID:	266904Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	941259013_;slot=11;filename=eyJmbiI6InJoZWZjanVqbWFrcTItT1RPTU9UT1BMIiwidyI6W3siZm4iOiJ3ZzRnbnFw.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	55.9 KB
ID:	266905Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	941259013_;slot=10;filename=eyJmbiI6ImpsbWwyenZvaHV2djMtT1RPTU9UT1BMIiwidyI6W3siZm4iOiJ3ZzRnbnFw.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	69.4 KB
ID:	266906

    Niektórzy handlowcy twierdzą, że czerwona nić na siedzeniach (darmowa) wymaga dokupienia pakietu sportowej kierownicy i lewarka z czerwoną nicią (500zl). Inni konfigurowali samochód bez tego.
    fajnie że po lifcie takie tanie ale smaczki wprowadzają - dobra opcja żeby budżetowe bardziej auto było mimo wszystko ciekawsze, kusiło i dawało jakąś tam satysfakcję nabywcy

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Zupi Zobacz post
    Włosi donoszą, że przerwa w produkcji w fabryce FCA w Cassino została wydłużona na kolejne dni z powodu braku masek dla wszystkich pracowników zaangażowanych na liniach produkcyjnych modeli Alfa Romeo.
    a nie mówiłem że będą opóźnienia. to się na tym nie skończy, w ciągu doby w IT zmarło 250ludzi na COVID19, będzie minimum kilka tygodni jeszcze
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #1414
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zupi Zobacz post
    Ja na razie nie zamawiam, bo nie chcę się denerwować czekając na samochód. Zamówię gdy wszystko się uspokoi. Może nawet w przyszłym roku. Podobno niedługo miała debiutować wersja Stelvio Veloce Ti (w US już jest), nie do końca mi się podoba, ale homologowane koła od QV jak w Giulii byłyby miłym dodatkiem (w US Veloce Ti jest na 'gwiazdach'). Ponadto dawne plotki głosiły, że będzie opcja biało-zielonej nitki w Veloce. Na razie cisza. Ale liczę, że może coś jeszcze ciekawego wprowadzą w tym roku z okazji 110 lecia marki. Na lifting planowany na 2021 na pewno nie będę czekał, bo muszę kupić samochód do końca przyszłego roku, a wirus może sprawić że wszystko się opóźni o rok albo i lepiej.
    Wiesz, ale za pół roku może być inne nieszczęście, może spaść meteoryt, mogą się pokazać zielone ludziki, wzrosną ceny, inflacja albo marka Alfa Romeo wycofa się z rynku, więc możesz się nigdy nie doczekać swojego samochodu...


    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  5. #1415
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Stelvio
    Postów
    19

    Domyślnie

    Jasne. Liczę się z tym. Będę wtedy jednak zdrowszy i mniej się zestarzeję nie denerwując się Dzięki za troskę

  6. #1416
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Kupisz paśnika wtedy. Będzie Pan zadowolony!

  7. #1417
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zupi Zobacz post
    Włosi donoszą, że przerwa w produkcji w fabryce FCA w Cassino została wydłużona na kolejne dni z powodu braku masek dla wszystkich pracowników zaangażowanych na liniach produkcyjnych modeli Alfa Romeo. Wcześniejsze doniesienia mówiły o tym, że pracownicy otrzymali zalecenia unikania na ile to możliwe kontaktów osobistych między sobą i zwiększenia odległości międzyludzkich. Komentarz ode mnie: widząc jak ochoczo Włosi z północy ruszyli wczoraj na południe kraju i na Sycylię, to problem raczej będzie narastał jeszcze parę tygodni. Ja na razie nie zamawiam, bo nie chcę się denerwować czekając na samochód. Zamówię gdy wszystko się uspokoi. Może nawet w przyszłym roku. Podobno niedługo miała debiutować wersja Stelvio Veloce Ti (w US już jest), nie do końca mi się podoba, ale homologowane koła od QV jak w Giulii byłyby miłym dodatkiem (w US Veloce Ti jest na 'gwiazdach'). Ponadto dawne plotki głosiły, że będzie opcja biało-zielonej nitki w Veloce. Na razie cisza. Ale liczę, że może coś jeszcze ciekawego wprowadzą w tym roku z okazji 110 lecia marki. Na lifting planowany na 2021 na pewno nie będę czekał, bo muszę kupić samochód do końca przyszłego roku, a wirus może sprawić że wszystko się opóźni o rok albo i lepiej.

    Czy ktoś na żywo sprawdził już i może potwierdzić, że przełożenie układu kierowniczego zmieniono w wersji My2020 (zwłaszcza w Stelvio)? Opinia gościa z kanału RonsRides jakoś mnie nie przekonuje.
    To było łatwe do przewidzenia. Chłopaki w salonach chyba się cieszą bo stockowe moze łatwiej zejdą

  8. #1418
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    To było łatwe do przewidzenia. Chłopaki w salonach chyba się cieszą bo stockowe moze łatwiej zejdą
    No ale idąc tym tropem to można by powiedzieć że najbardziej by się ucieszyli jakby produkcję wstrzymali na rok albo całkowicie - bo wtedy może bys sprzedali wszystkie zaległości z ostatnich lat.

    Ja myślę że chyba nikt się nie cieszy, a na pewno nie sprzedawcy i inni pracownicy FCA - widmo bankructwa i braku pracy będzie się przybliżać z każdym tygodniem.


    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  9. #1419
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    oczwiście to trudna sytuacja też dla dealerów bo sprzedaż łączna na pewno klapnie, ale jedyna dobra rzecz to że te zalegające auta stockowe się jednak sprzedadzą
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #1420
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    No ale idąc tym tropem to można by powiedzieć że najbardziej by się ucieszyli jakby produkcję wstrzymali na rok albo całkowicie - bo wtedy może bys sprzedali wszystkie zaległości z ostatnich lat.

    Ja myślę że chyba nikt się nie cieszy, a na pewno nie sprzedawcy i inni pracownicy FCA - widmo bankructwa i braku pracy będzie się przybliżać z każdym tygodniem.


    Sent from my SM-G960F using Tapatalk
    Zgadzam się. Chyba wszyscy tu kibicowaliśmy marce, pokładając nadzieję w tym miniliftingu, że zwiększy się jej konkurencyjność, bo marka na to zasługuje. Teraz potężnie obrywa wiele gałęzi przemysłu, włoskiego szczególnie (mam nadzieję że u nas aż tak zle nie bedzie) miesiącami/latami będzie odrabiać straty niestety... Ja osobiście bym przedliftowym się nie zainteresował, bo ten wcześniejszy nfotainment ktoś im chyba zrobił za karę, dla mnie to rzecz mająca znaczenie. A spadku cen na auta z 2018/2019 specjalnego nie widzę, salony też chcą na nich zarobić albo przynajmniej nie stracić...

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory