Strona 21 z 284 PierwszyPierwszy ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #201
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

  2. #202
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,510

    Domyślnie

    Zmienia gałkę i sprzedaż ruszy.

  3. #203
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dk08012
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Giulia 2.2 ZF 8HP
    Postów
    355

    Domyślnie

    Gałkę sam chetnie zmienię na nowszą, bo ta z "bmw" kiepska. Ale jesli chodzi o cały panel srodkowy, to w przedlifcie wyglada wg. mnie lepiej.
    AR Giulia 2.2 2016 ZF8

  4. #204
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał dk08012 Zobacz post
    Gałkę sam chetnie zmienię na nowszą, bo ta z "bmw" kiepska. Ale jesli chodzi o cały panel srodkowy, to w przedlifcie wyglada wg. mnie lepiej.
    takie samem mam przemyślenia, panel ładniejszy przedlift, gałka ciut tandetna więc polift tu by miło było wsadzić. ciekawe jak z kompatybilnością ze starą gałką - czy będzie się dało przełożyć tylko zewnętrzne bebechy. a jak nie to myślałem żeby wyjąć ten tandetny plastik z obecnej, trochę nad nim popracować/obrobić/pocieniować i dać do obszycia skórą lub alcantarą, jakieś przeszycie dodać czerwone (mam kierę od Q z czerwoną nicią)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #205
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Cytat Napisał dk08012 Zobacz post
    Gałkę sam chetnie zmienię na nowszą, bo ta z "bmw" kiepska. Ale jesli chodzi o cały panel srodkowy, to w przedlifcie wyglada wg. mnie lepiej.
    Gałka budżetowa - plastikowa

    Szkoda, że FCA/AR oszczędza na takich duperelach...
    mam nadzieje, że poprawią...

  6. #206
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Panowie, na oficjalne info jest ambargo więc nie mogę za wiele napisać. Widziałem, jeździłem.

    Mogę powiedzieć tylko tyle, że jeśli ktoś planuje zmienić auto to moim zdaniem warto poczekać na model 2020 niż brać coś z salonu. Zmiany może nie są na pierwszy rzut oka oszałamiające ale auto jest po prostu lepsze. Kapitalne są nowe kolory.

  7. #207
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Sonobart
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 TB
    Postów
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał murder Zobacz post
    Panowie, na oficjalne info jest ambargo więc nie mogę za wiele napisać. Widziałem, jeździłem.

    Mogę powiedzieć tylko tyle, że jeśli ktoś planuje zmienić auto to moim zdaniem warto poczekać na model 2020 niż brać coś z salonu. Zmiany może nie są na pierwszy rzut oka oszałamiające ale auto jest po prostu lepsze. Kapitalne są nowe kolory.
    Kiedy kończy się embargo ? ;-)

  8. #208
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonobart Zobacz post
    Kiedy kończy się embargo ? ;-)
    19 go

  9. #209
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    No to poczekamy. Ja już podjąłem decyzję, że przejężdzę zimę 159 i na wiosnę ją wystawię choć tak jestem najarany na Giulie,że brałbym ją teraz

  10. #210
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    jak już spełnisz marzenie motoryzacyjne, to zapraszam do mojego sklepu na zakupy. poza dezaktywatorem Start&stop, jeśli zajdzie potrzeba coś grzebnąć więcej bypass SGW, a też w najbliższym czasie wyjdą 2 kolejne urządzenia - pamięć trybu DNA+(jeśli ktoś ma) ustawień amortyzatorów (to dla aut z końca 2019 z DNA "bez pamięci"), i moduł automatycznego załączania grzania foteli/kierownicy/szyby + możliwość ustawienia mocy grzania kierownicy.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory