Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #2741
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,223

    Domyślnie

    I rosną im długie nosy jak to widać w tv :⁠-⁠)

  2. #2742
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    Stelvio 2022 Veloce
    Postów
    22

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    Przymierzam się do kupna stelvio Veloce nowej z zasolonu i znalazłem egzemplarz z fajnym finansowaniem ale brakuje mi jednego elementu wyposażenia tzn: 19K Pakiet Asystent Kierowcy Plus
    Czy można takie auto doposażyć w taki pakiet zwykłym kodowaniem czy jednak nie jest to możliwe? a jeśli jest czy normalnie odpłatnie może to salon zrobić??

  3. #2743
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,223

    Domyślnie

    Cytat Napisał piratez Zobacz post
    Przymierzam się do kupna stelvio Veloce nowej z zasolonu i znalazłem egzemplarz z fajnym finansowaniem ale brakuje mi jednego elementu wyposażenia tzn: 19K Pakiet Asystent Kierowcy Plus
    Czy można takie auto doposażyć w taki pakiet zwykłym kodowaniem czy jednak nie jest to możliwe? a jeśli jest czy normalnie odpłatnie może to salon zrobić??
    Wszystko znajdziesz na forum.
    Można doposażyć zmieniając przyciski na kierownicy, zakładając "SGW bypass" i przekodowując.
    Być może przez to tracisz gwarancję - zdania są podzielone.
    Jak Ci zrobią proxi w salonie to Twoje zmiany raczej szlag trafi - chyba, że się mylę to ktoś mnie sprostuje.
    O opcję "odpłatnie w salonie" to weź se zadzwoń do salonu i zapytaj.

  4. #2744
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    Można doposażyć zmieniając przyciski na kierownicy, zakładając "SGW bypass" i przekodowując.
    pewnie kierownica do zmiany na taką z czujnikiem obecności rąk


    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    Być może przez to tracisz gwarancję - zdania są podzielone.
    nie słyszałem nigdzie na świecie o czymś takim na, ale wiadomo, zawsze istnieje ryzyko ze dealer się może chcieć wymigac i zwalać na "modyfikacje", choć to nie w ich interesie - dealer jest niezależna firmą której zapłaci FCA, po co mają na wojnę iść klientem?


    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    Jak Ci zrobią proxi w salonie to Twoje zmiany raczej szlag trafi - chyba, że się mylę to ktoś mnie sprostuje.
    mylisz się, jak zrobią proxi to nic się nie stanie - zrobią update podobnie, chyba że wczesniej zrobią proxi restore - to rzadkość, ale oczywiście czasem niekompetencja albo mega rzadko wymóg kampani - np poprawka (było tak że z produkci jakaś seria aut nie miała dobrze skonfigurowanego bodajże ISC), albo nowe firmwary musza mieć dodatkowe ustawienia i wtedy proxi generowane na świeżo z sewera FCA jest tylko potrzzebne.


    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    O opcję "odpłatnie w salonie" to weź se zadzwoń do salonu i zapytaj.
    żaden salon nie robi sam i raczej niechętnie, choć raz mi Ganinex zawracał tyłek, dostali wycenę/proformę ale potem chyba klient im się wycofał na to auto które chcieli doposażyć

  5. #2745
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,223

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    pewnie kierownica do zmiany na taką z czujnikiem obecności rąk
    Nie mam Plusa a wyskoczył mi kiedyś komunikatach z sugestią odpoczynku. Szczerze mówiąc to myślałem że to po jakiejś analizie dotyku kierownicy - i że właśnie mam kierownicę z dotykiem pomimo braku Plusa. Jeśli nie - to na podstawie czego taki komunikat?

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    chyba że wczesniej zrobią proxi restore - to rzadkość
    To miałem na myśli. Dobrze wiedzieć, że nie robią tego standardowo - bo tak myślałem.
    Ostatnio edytowane przez netzmark ; 07-02-2023 o 00:43

  6. #2746
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    Stelvio 2022 Veloce
    Postów
    22

    Domyślnie

    Temat upadł bo udało mi się odszukać auto z wymaganą opcją, swoją droga fajne rabaty i finansowanie są teraz na auta niezarejestrowane z rocznika 2022.

  7. #2747
    Użytkownik Świeżak Avatar kczan
    Dołączył
    02 2022
    Auto
    '21 Giulia Veloce TI 2.0 280HP
    Postów
    61

    Domyślnie

    [MENTION=68271]piratez[/MENTION] możesz się podzielić kwotami?

  8. #2748
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2022
    Auto
    brak
    Postów
    34

    Domyślnie

    Nic dziwnego, że rabaty na rocznik 2022 fajne, skoro lada dzień do dealerów zjadą pierwsze egzemplarze poliftowe i mało kto zdecydowałby się na auta ze stocku, jeśli w podobnej cenie mógłby kupić "nowość". Na zachodzie już mają:
    https://www.youtube.com/watch?v=D8vP8P7DMtU
    Jeśli ktoś ma nieco żyłki hazardzisty, ciśnie go na zakup Alfy i nie przeszkadzają mu ksenony, to poczekałbym jeszcze kilka tygodni. Rabaty powinny być jeszcze większe, a patrząc po ilości ofert ze stocku szybko tego nie wyprzedadzą, więc ryzyko że nagle wszystko zniknie zbyt wysokie nie jest.

    Swoją drogą rozczarowały mnie multimedia. Liczyłem, że będą 1 do 1 wzięte z Tonale, a tu wygląda że to tak samo zlagowany system jak w przedlifcie.

  9. #2749
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,223

    Domyślnie

    Cytat Napisał ufoludek Zobacz post
    Swoją drogą rozczarowały mnie multimedia. Liczyłem, że będą 1 do 1 wzięte z Tonale, a tu wygląda że to tak samo zlagowany system jak w przedlifcie.
    Wszystko tak samo, nic nowego nie zauważyłeś?
    Może chociaż kamera lepsza albo na full-screen?

  10. #2750
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2022
    Auto
    brak
    Postów
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał netzmark Zobacz post
    Wszystko tak samo, nic nowego nie zauważyłeś?
    Mieszkam w Polsce i tak jak pewnie wszyscy tutaj nie widziałem jeszcze modeli poliftowych na żywo. Opieram się na tym, co zobaczyłem na podlinkowanym filmiku. Zaraz po 4 minucie koleś przez chwilę bawi się multimediami i wyglądają one w zasadzie identycznie do tych, które występują w aktualnie sprzedawanych modelach (chodzi o te, które pojawiły się po pierwszym lifcie wraz z dotykowym ekranem). Trochę smutek, bo po cichu liczyłem że infotainment będzie dokładnie ten co w Tonale. Tam nie dość że wszystko chodzi o niebo szybciej, obraz jest wyrazistszy, to i szata graficzna taka jakby nieco ładniejsza/nowocześniejsza.
    https://youtu.be/D8vP8P7DMtU?t=248
    https://youtu.be/-eLcTDp-mfU?t=264
    Wygląda na to, że główne zmiany to LEDy i wirtualne zegary.

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory