Strona 39 z 284 PierwszyPierwszy ... 29303132333435363738394041424344454647484989139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #381
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    W dzisiejszym Motorze jest o Giulii po minilifcie - może niektórzy sprzedawcy już w to uwierzą?

  2. #382
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    Czułem, że tak odpowiesz.. ale trudno się z Tobą nie zgodzić
    Tak na prawdę z ręcznym to by nie zdało egzaminu, bo zaciąganie go za każdym razem (gdy np. musimy na moment się za kimś zatrzymać, czy przy omijaniu choćby zaparkowaego samochodu gdy widzimy, że za 2 s. ruszymy) to by dopiero była porażka.
    Chyba jedyne co by w tym wypadku ułatwiło, to jakiś dod. przycisk na kierownicy do ręcznego
    Dlatego najlepsza opcja to było (nie pamiętam już w którym aucie), że po zatrzymaniu i dopiero mocniejszym wciśnięciu hamulca załączał się hold. Jeśli nie zrobiło się tego dodatkowego docisku to auto zachowywało się normalnie, więc chwilowe postoje nie były problemem.
    Pozdro,
    Bartas

  3. #383
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Było Fiat Stilo, AR147, AR159 1.9JTDm, Ford Mondeo MK4, jest Hyundai i40 crdi
    Postów
    28

    Domyślnie Konfigurator IT

    Dla wszystkich zainteresowanych na stronie alfaromeo it jest już dostępny konfigurator umożliwiający wybór wersji 2020. Osobiście mam nadzieję, że doczekam się na wersje Business z dieslem w PL bo na razie wydaje się, że tapicerka materiałowa zyskała na jakości.

  4. #384
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Stelvio q4 veloce
    Postów
    51

    Domyślnie

    jeepa już zamknęli rocznik 2020 to niebawem będzie alfa zrobiona na pl.

  5. #385
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Leon FR 1.8 TSI 180 / Giulia Veloce 280
    Postów
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał morpik Zobacz post
    Dla wszystkich zainteresowanych na stronie alfaromeo it jest już dostępny konfigurator umożliwiający wybór wersji 2020.
    Jakoś strasznie drogo za Veloce, bo 59k EUR wyjściowo. Po dzisiejszym kursie to jest... ponad 250k PLN. Nie wiem jak u nich z podatkami, ale przykładowo w Niemczech stara wersja Veloce, według konfiguratora zaczyna się od 52k EUR (~220k PLN).
    Jestem bardzo ciekawy jak ją wycenią na Polskę, bo jak ceny będą się zaczynały od ~230k PLN, to może być ciężko ze sprzedażą...

  6. #386
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Giulietta 1,4MA 2015 / Giulia Veloce 2019
    Postów
    118

    Domyślnie

    Jak ja kupowałem giuliette za 80k zł to we włoskim konfiguratorze stała po 32k euro, więc na razie bym się tym nie przejmował, chociaż pewnie cena lekko pójdzie w górę.

  7. #387
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Było Fiat Stilo, AR147, AR159 1.9JTDm, Ford Mondeo MK4, jest Hyundai i40 crdi
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał michau6211 Zobacz post
    Jakoś strasznie drogo za Veloce, bo 59k EUR wyjściowo. Po dzisiejszym kursie to jest... ponad 250k PLN. Nie wiem jak u nich z podatkami, ale przykładowo w Niemczech stara wersja Veloce, według konfiguratora zaczyna się od 52k EUR (~220k PLN).
    Jestem bardzo ciekawy jak ją wycenią na Polskę, bo jak ceny będą się zaczynały od ~230k PLN, to może być ciężko ze sprzedażą...
    Wydaje mi się, że ceny jednak troszkę skoczą, ale dużo bardziej skoczy wyposażenie. Oczywiście na plus. Od wersji super Xenon, 8.8 cała, its w standardzie. No i materiały lepsze. Centrala fca na razie milczy, ale liczę na cennik nieco szybciej niż konfigurator.

  8. #388
    Użytkownik Świeżak Avatar k3ss
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    były: 156, 147, 159x2, jest: GIULIA 2.2 AT8
    Postów
    238

    Domyślnie

    Cytat Napisał morpik Zobacz post
    Dla wszystkich zainteresowanych na stronie alfaromeo it jest już dostępny konfigurator umożliwiający wybór wersji 2020. Osobiście mam nadzieję, że doczekam się na wersje Business z dieslem w PL bo na razie wydaje się, że tapicerka materiałowa zyskała na jakości.
    nie wiem na ile sprawdzone info,
    ale wg informacji od kolegi pracujacego w jednym z salonow, to prawdopodobnie i tak nie wszystkie opcje beda dostepne od razu, ale beda wprowadzane stopniowo,
    podobne info wychodzi takze od Pana rons dries na utub

  9. #389
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał k3ss Zobacz post
    nie wiem na ile sprawdzone info,
    ale wg informacji od kolegi pracujacego w jednym z salonow, to prawdopodobnie i tak nie wszystkie opcje beda dostepne od razu, ale beda wprowadzane stopniowo,
    podobne info wychodzi takze od Pana rons dries na utub

    To jest jedyne miejsce, w którym podali info o stopniowym wdrażaniu opcji.
    Reszta powinna być dostępna od razu.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	AR.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	68.9 KB
ID:	263959

  10. #390
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,001

    Domyślnie

    pytanie czy dadzą update wszystkim jako kampanię po pół roku (tak jak np było z obiecanym na rynku USA AA dla aut MY2018 czyli prod 7.2017) czy jak kupisz bez to reszty nie będzie?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory