Strona 76 z 284 PierwszyPierwszy ... 26666768697071727374757677787980818283848586126176 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 2833

Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #751
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał krist Zobacz post
    mam łopatki w aucie ciut bardziej sportowym niż veloce, i nacisnąłem raz, żeby sprawdzić czy działają. Jak skrzynia dobrze działa, i nie jesteś na torze wyścigowym to łopatki są zbędne
    Więc to auto czeka właśnie na Ciebie Bierz póki stoi, bo takiego rabatu jeszcze nigdy nie widziałem
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  2. #752
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Naprawdę dobra cena, bardzo dobra, rewelacyjna. Nawet w razie czego zostanie na łopatki...

  3. #753
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Stelvio q4 veloce
    Postów
    51

    Domyślnie

    Panowie ponawiam pytanie :

    pomimo iż nie mam jeszcze auta to dzisiaj byłem oglądać boks na dach i szukam czegoś co podejdzie do giulii na przyszłość o pojemności +450 l. ma ktoś coś tak dużego i użytkuje? kupował ktoś te belki od alfy z salonu? jak to wygląda w porównaniu do np. thule aluminiowego? głośniej, ciszej, stabilniej? jakiej długości maksymalnie można brać bagażnik żeby klapa z tyłu się otwierała?

  4. #754
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał krist Zobacz post
    a wystarczyo chwilę poczekać i : https://salon.alfaromeo.pl/oferta/96...-280-km-at8-q4

    swoją drogą jak nie potrzebuję teraz kupować żadnego auta, to ta veloce kusi straszniecena jak w Biedronce i jeszcze leasing 100%
    masz rację i jej nie masz jednocześnie, wypunktuję:
    1. To auto 2 letnie - ja miałem nowe, swój konfig, do produkcji
    2. Cena jest sztucznie podbita, mam na myśli są drogie elementy wyposażenia których ja np nie brałem - np ACC (5.2k, ja dołożyłem sobie) czy duża navi (w moim konfigu DAB+AA/ACP dołożenie dużej navi to było ok 10.5k, a nie chiałem navi skoro mam AA które jest dużo lepsze (tym bardziej że korzystam z AA po WiFi) - koszt dojścia do 8.8 to był zakup wyświtlacza 800zł - OK trochę się naszukałem i sam montowałem)
    3. Ja dostałem 30tyś rabatu na auto do produkcji na początku 2018r
    Podsumowując powyższe to różnica 70tys - 30 - jakieś 15k zbędne dodatki za które bym nie płacił to się robi25tys różnicy - ale ciągle masz pkt 1

    do tego:
    4.felgi nie te co chesz
    5.brak łopatek

    już się robi mniej fajnie. nie mam HK, nie mam deski w skórze, też drogie dodatki

    Ludzie się dają nabierać na okazje mega przeceną, podczas gdy często to nie jest ich konfig, i nowy do produkcji z jakimś tam rabatem wychodzi podobnie.

    Myślisz że jak ja decydowałem się to nie było ofert -50 -60k nawet bliższych temu co chciałem? ale zawsze było coś nie tak, zawsze jakiś szklany dach, ACC duża navi w tym robiła dużą cenę katalogową. zdecydowałem się na swój konfig i czekanie 3mce na auto - to też fajne przeżycie - nigdy wcześniej nie miałęm okazji konfigurować auta pod siebie (były nowe ze stocku albo uzywki).

    A leasing też 100% dostałem. I jeszcze parę drobiazgów od deleara za kolejny ok 1tyś.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał krist Zobacz post
    mam łopatki w aucie ciut bardziej sportowym niż veloce, i nacisnąłem raz, żeby sprawdzić czy działają. Jak skrzynia dobrze działa, i nie jesteś na torze wyścigowym to łopatki są zbędne
    coż, ja korzystam za to cały czas mimo że jeżdżę w trybie automatycznym, każde hamowanie ręcznie zrzucam, a często start ustawiam łopatką klik + i mam D1, potem albo daje automatowi zmieniać, albo sam. przed wyprzedzaniem sobie przygotuję bieg manetką itp. nie wyobrażam sobie tego auta bez manetek, to IMHO 50% funu z jazdy tym autem, ale co kto lubi.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    Naprawdę dobra cena, bardzo dobra, rewelacyjna. Nawet w razie czego zostanie na łopatki...
    no można ale niektórzy będą się bali (gwarancja), choć wielu tu na forum robi upgrady w autach na gwarancji i nie panikuje a ASO sie nie czepia (albo raczej nie zorientowało)

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Gwid Zobacz post
    Panowie ponawiam pytanie :

    pomimo iż nie mam jeszcze auta to dzisiaj byłem oglądać boks na dach i szukam czegoś co podejdzie do giulii na przyszłość o pojemności +450 l. ma ktoś coś tak dużego i użytkuje? kupował ktoś te belki od alfy z salonu? jak to wygląda w porównaniu do np. thule aluminiowego? głośniej, ciszej, stabilniej? jakiej długości maksymalnie można brać bagażnik żeby klapa z tyłu się otwierała?
    myślałem że w linii akcesoriów było Thule, tylko za +50 % czy więcej ceny niż w sklepie który handluje Thule. Przynajmniej tak było w 2018, potem nie śledziłem.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #755
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Nie czytałem opisu, myślałem że to 2019, ale i tak cena ok

  6. #756
    Użytkownik Świeżak Avatar gruby19
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    Auto
    Giulia Veloce TI
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał misiu7911 Zobacz post
    270 k za Giulie?
    Ja miałem Veloce TI skonfigurowane na 280tyś, a nie ma tylko grzanej kanapy i pakietu organizer.

  7. #757
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 Super
    Postów
    102

    Domyślnie

    rocznik 2018, no i demówka z przebiegiem (nie podają jakim) i z gwarancją do 03.21.

    Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

  8. #758
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Stelvio q4 veloce
    Postów
    51

    Domyślnie

    Fajne opływowe spłaszczone aluminiowe Thule w specjalistycznym sklepie kosztuje 900 zł a jakieś kwadraciaki w alfie 1450 zł. A ma ktoś hak tylni? łatwo sie to ustrojstwo montuje i demontuje? widziałem foty zaślepek na alfa UK i trochę badziewiem trąci.

  9. #759
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał IlCapitano Zobacz post
    rocznik 2018, no i demówka z przebiegiem (nie podają jakim) i z gwarancją do 03.21.

    Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
    no tym bardziej tam faktycznie:
    *samochód demonstracyjny dealera z gwarancją producenta ważną do 17.03.2021r.

    no i mamy, ktoś sobie skonifuruje swoje Veloce, z tym co potrzebuje i zapłaci za nówkę np 180-190tyś. czy dla 10-20tyś warto brać demo rok używane z brakami i kupą zbędnego wyposażenia (bo chyba każdy znajdzie i braki i zbędne wyposażenie w tym konfigu)?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #760
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Stelvio q4 veloce
    Postów
    51

    Domyślnie

    epsonix ale zawsze są wyjątki. ostatnio spotkałem kolesia który kupił veloce i brał z czym szło bo musiał koszty zrobić. nawet nie wiedział biedaczysko po miesiącu jazdy czy ma koła w różnych rozmiarach...

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory