Temat: Zakup Stelvio/Giulia po faceliftingu

  1. #1311
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    A co to ma za znaczenie czy 2019 czy 2020? Jesli byłoby to auto poliftowe to brałbym jak ciepłą bułeczkę.
    Ja też bym brał, to przecież ponad 10% rabatu na Business, który nigdy nie był rabatowany.

  2. #1312
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159
    Postów
    181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mix Zobacz post
    Ja też bym brał, to przecież ponad 10% rabatu na Business, który nigdy nie był rabatowany.
    Dostałem dwie oferty:
    - 1x Business w kolorze vulcano z opcjami: convenience/asystent kierowcy +/szara nić na fotelach/składana tylna kanapa za cenę 131.500 (katalogowo 151) - już jedzie
    - 1x Business z moimi opcjami, czyli sportowa kierownica/czerwona nić na fotelach/czujniki + kamera/łopatki do zzmiany biegów za 139500 (katalogowo 148) - auto do zamówienia

    Zastanawiam się w sumie nad opcją 1, za różnicę w cenie zamontuję sobie łopatki i w przyszłości wymienię fotele na czarne z alcantarą z Veloce TI...
    Ostatnio edytowane przez Farfocel ; 04-03-2020 o 10:34

  3. #1313
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    obawiam sie, ze albo to bład albo oferta na jedna stockowa sztuke, ktora jest gdzies w centrali i moze ja sprzedac kazdy dealer, jezeli to stala oferta to tym lepiej ale nie chce mi sie w to wierzyc. W kazdym przypadku zal nie skorzystac bo cena jest mega dobra jak na to co w niej dostajemy, business golas jest juz naprawde dobrze wyposazony

    Cytat Napisał Farfocel
    Zastanawiam się w sumie nad opcją 1, za różnicę w cenie zamontuję sobie łopatki i w przyszłości wymienię fotele na czarne z alcantarą z Veloce TI...
    pytanie tylko jak wyglada montaz fotela regulowanego elektrycznie w aucie, ktore ma w standardzie fotele regulowane manualnie. Bedzie to w ogole dzialac? tzn. elektryczna regulacja lub czy bedzie je mozna elektryczne fotele regulowac manualnie? Sam zamowilem business i tez myslalem w przyszlosci o zmianie foteli
    Ostatnio edytowane przez method ; 04-03-2020 o 10:38

  4. #1314
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał Farfocel Zobacz post
    Dostałem dwie oferty:
    - 1x Business w kolorze vulcano z opcjami: convenience/asystent kierowcy +/szara nić na fotelach/składana tylna kanapa za cenę 131.500 (katalogowo 151) - auta już jadą
    - 1x Business z moimi opcjami, czyli sportowa kierownica/czerwona nić na fotelach/czujniki + kamera/łopatki do zzmiany biegów za 139500 (katalogowo 148) - auto do zamówienia

    Zastanawiam się w sumie nad opcją 1, za różnicę w cenie zamontuję sobie łopatki i w przyszłości wymienię fotele na czarne z alcantarą z Veloce TI...
    No, ta pierwsza jest naprawdę niezła (tym bardziej, jeśli to asystent kierowcy+ który kosztuje 9800zł a więc łącznie jest około 160k, a nie 151k), można wiedzieć który to salon?
    Ostatnio edytowane przez Mix ; 04-03-2020 o 10:40

  5. #1315
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia 2.0 RWD MY'20
    Postów
    475

    Domyślnie

    na prekonfigurowane zawsze bedzie wiekszy rabat, obie oferty dobre, zalezy co komu bardziej potrzebne, jaki ma styl jazdy itd.

  6. #1316
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Fotele z Business to shit jak ich mało. Moje wypie... w kosmos przy najbliższej okazji.

  7. #1317
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Fotele z Business to shit jak ich mało. Moje wypie... w kosmos przy najbliższej okazji.
    Na co planujesz zamienić te fotele? I jaka jest ich główna wada - ogólnie niewygodne, czy brak bocznego trzymania?
    Szkoda, że skoro to tak słabe fotele - że nie poprawili tego przy okazji liftingu.

  8. #1318
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 200KM
    Postów
    185

    Domyślnie

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#08f95616d0

    Gdynia wrzuciła na otomoto tą business za 125k

  9. #1319
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mix Zobacz post
    Na co planujesz zamienić te fotele? I jaka jest ich główna wada - ogólnie niewygodne, czy brak bocznego trzymania?
    Szkoda, że skoro to tak słabe fotele - że nie poprawili tego przy okazji liftingu.
    no podobno poprawili, teraz Biz/Super ma "tkaninę premium". Nie widziałem poza zdjęciami to się nie wypowiem.
    mi też fotele najbardziej przeszkadzają w niższych wersjach, bo inne bajery mało obchodzą. Skóra nie-veloce i nie-alcantara jak dla mnie w Giulii też odpada, brak trzymania d.. na miejscu zupełny.

  10. #1320
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Nie mam nic do materiału bo ja mam wersję Super i "półskórę" natomiast brak trzymania bocznego to niedopuszczalne w alfie. Takie fotele są normą w Volvo czy VW gdzie o "chodzeniu po zakrętach" nic nie wiedzą (porównując do alfy) ale w Giulii dobre trzymanie boczne powinno być w standardzie. Być może moje latanie po kabinie wynika z wybitnych możliwości trakcyjnych Giulii i błyskawicznej reakcji auta na ruch kierą ale nawet w Mito czy teraz w Giuliett`cie fotele lepiej trzymają ciało nie mółwiąc o mojej dotychczasowej 159 Ti gdzie byłem przyspawany do fotela.
    Jak będe miał tylko możliwość to wymienie na zwykłe czarne skóry z Veloce.

Podobne wątki

  1. (Stelvio, Giulia) Tarcze nawiercane i rozmiary
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 15-12-2022, 17:10
  2. [Giulia / Stelvio] Przyspieszanie 0-100 km/h - reakcja na gaz
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 10-10-2018, 22:19
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. [Giulia] Giulia, Stelvio czy może ....
    Utworzone przez jjokocha w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-01-2018, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory