Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 115

Temat: Super mnie objeżdżała - co Wy na to?

  1. #91
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    Giulia, Giulietta
    Postów
    891

    Domyślnie

    I to jest rozwiązanie! Można nawet zebrać kilku chętnych do pomiarów swoich aut i wtedy to już w ogóle grosze.

    Cytat Napisał perconti Zobacz post
    a to pewnie programem można wyeliminować Tylko wszyscy jeszcze mają gwarancję
    Takie rzeczy robią z tą skrzynią w BMW: https://www.celtictuning.co.uk/news/...rbox-ecu-remap
    Tam jest napisane, że limity są na 3 i 6 biegu, ale pewnie to kwestia indywidualna producenta auta.
    Pozdro,
    Bartas

  2. #92
    Użytkownik Świeżak Avatar MaZzi_M
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Veloce
    Postów
    97

    Domyślnie

    Modyfikacja TCU to znany temat, warto się dowiedzieć czy nie ma tam jakiegoś proxy i można badać temat. W BMW, VAG czy Mercu to klasyczek, że oprócz mapy robią mapę skrzyni i zmienia się wiele.
    Zwłaszcza, ze moim zdaniem ta skrzynia tego potrzebuje, a to może zmienić problemy spalania itp...

  3. #93
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Cytat Napisał racepool Zobacz post
    Ogarnij taki temat i będziesz miał z głowy domniemania i domysły :-) https://m.olx.pl/oferta/wypozyczalni...9-ID3x92l.html, pożyczałem już 2 razy i wyniki pewne.

    PS. Link 1 z brzegu żeby nie było że kogoś reklamuje:-)
    jasne, przydałoby się na takim zmierzyć, jednak w okolicy B-B + 100km , Krakowa +100km nikt nie wypożycza - jedynie jakieś pojedyncze oferty sprzedaży. na początek zainstaluję TP na 2 starych telefonach i pojadę na 3 telefony naraz
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #94
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    wszystko chyba ok z woja veloce

    https://www.youtube.com/watch?v=PmymM2bpP9A

  5. #95
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    104

    Domyślnie

    U mnie też wyszło że licznik zaniża. Na fonie najlepszy czas wyszedł 5.5. Patrząc na licznik też okolo 5.6. Na racelogic 5.1 więc chyba coś w tym jest..

  6. #96
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał racepool Zobacz post
    U mnie też wyszło że licznik zaniża. Na fonie najlepszy czas wyszedł 5.5. Patrząc na licznik też okolo 5.6. Na racelogic 5.1 więc chyba coś w tym jest..
    5.1 na racelogicu w stelvio? [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]
    Gpsowe 100 to jakieś 104 na liczniku... Więc powinno być raczej 5,1 licznik a race 5,5 [emoji6]a nie odwrotnie

  7. #97
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    104

    Domyślnie

    No u mnie przy 100 na liczniku mam 102 na GPS. W sumie 1 fura gdzie tak jest. Pytałem w serwisie a oni że tak bywa w niektórych modelach. Zrobiłem 5 prób żeby sprzęgła nie uwalic. 3tys rpm i jazda. Czasy od 5.1 do 5.4. najlepiej na manualu. Paliwo Shell 100, 1/3 baku. Wynik zadowalający ale ta 0.1 musze urwać. Plan już jest:-)

  8. #98
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał racepool Zobacz post
    No u mnie przy 100 na liczniku mam 102 na GPS. W sumie 1 fura gdzie tak jest. Pytałem w serwisie a oni że tak bywa w niektórych modelach. Zrobiłem 5 prób żeby sprzęgła nie uwalic. 3tys rpm i jazda. Czasy od 5.1 do 5.4. najlepiej na manualu. Paliwo Shell 100, 1/3 baku. Wynik zadowalający ale ta 0.1 musze urwać. Plan już jest:-)
    Sprzegla? [emoji6] To masz manuala? No to chyba pierwsze auto jakie widzę że licznik zaniża [emoji6] w sltevio to już zacny wynik. Veloce robisz na miękko [emoji6]

  9. #99
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    104

    Domyślnie

    W autamacie zf też masz tarczę cierną która po takich zabawach wygląda jak wypolerowana miałem okazję widzieć u typka z BMW. Nie można przesadzać i LC..

  10. #100
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    wszystko chyba ok z woja veloce

    https://www.youtube.com/watch?v=PmymM2bpP9A
    to ta sama sztuka chyba co autocentrum zrobilo 5.2s ale z lc z 3tys obr. problem ze ja robie te 6sek ake z lc z 2tys. no tyljo mam podejzenia co do dokladnosci torque pro przynajmniej na moim telefonie bo strasznie skacze. musze zalatwic racelogic. mysle ze w przyszlym tygodniu podjade tez na hamownie ja sprawdzic
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Grill u mnie 7.09.13
    Utworzone przez Seweryn80 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 07-09-2013, 22:55
  2. Naprowadźcie mnie...
    Utworzone przez LukiPuki w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-03-2013, 15:25
  3. Nowe Super Oponki Nexen N3000 225/40/18 do 166 sprzedam w super cenie
    Utworzone przez kamko25 w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-03-2012, 13:53
  4. grill u mnie.
    Utworzone przez Ferrari-1 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-05-2010, 09:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory