Strona 9 z 19 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 183

Temat: Giulia GTA potwierdzona

  1. #81
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Podano ceny, ponad 800 tys.zł za GTA

  2. #82
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Jest też konfigurator: https://gta.alfaromeo.com/

  3. #83
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,003

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    Podano ceny, ponad 800 tys.zł za GTA
    cóż, to nie auto dla Kowalskiego, niskoseryjne 2 wersje, sprzedadzą się i tak bez problemu

    Cytat Napisał Annatar Zobacz post
    Jest też konfigurator: https://gta.alfaromeo.com/
    brakuje manetek na wizualizacjach ale to i tak lepiej niż jak kiedyś w normalnym konfiguratorze brakowało kierownicy
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #84
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,032

    Domyślnie

    zakładasz, ze Kowalskiego nie stać)?

  5. #85
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    F80
    Postów
    118

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    cóż, to nie auto dla Kowalskiego, niskoseryjne 2 wersje, sprzedadzą się i tak bez problemu


    brakuje manetek na wizualizacjach ale to i tak lepiej niż jak kiedyś w normalnym konfiguratorze brakowało kierownicy
    Pozwolę się nie zgodzić, twierdze ze nie sprzedadzą nawet 500 sztuk. Alfa droższa od Mercedesa GT-R, droższa od Lamborghini Huracan RWD?
    Myślenie, że wystarczy dokleić parę spojlerów, dać inne zderzaki, i znajdzie się tysiąc jeleni skłonnych zapłacić każde pieniądze? Myślę że nie.
    Taką wypowiedź znalazłęm, i zgadzam się z tym: https://www.youtube.com/watch?v=J_6_TIGJ2g0

  6. #86
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2014
    Auto
    F F12, AR Giulia Q, AR Stelvio
    Postów
    92

    Domyślnie

    Cytat Napisał krist Zobacz post
    Pozwolę się nie zgodzić, twierdze ze nie sprzedadzą nawet 500 sztuk. Alfa droższa od Mercedesa GT-R, droższa od Lamborghini Huracan RWD?
    Myślenie, że wystarczy dokleić parę spojlerów, dać inne zderzaki, i znajdzie się tysiąc jeleni skłonnych zapłacić każde pieniądze? Myślę że nie.
    Taką wypowiedź znalazłęm, i zgadzam się z tym: https://www.youtube.com/watch?v=J_6_TIGJ2g0
    Pelna zgoda. Jest to cena niewiele odbiegająca od hipotetycznej dzisiejszej ceny nowej 8c (chyba sprzedawali po 150k ojro plus inflacja itp). Poza tym projekt dla mnie jest zbyt wulgarny i nie widzę tu zadnego nawiązania do jakiegokolwiek ducha/tradycji AR, także klasyka z tego nie będzie. Projekt stworzony na sile.

  7. #87
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Też mi się wydaje, że troszkę poniosło ich z ceną. Chociaż może 50tys. zł w tej cenie to wina obecnego kursu euro?
    Jedynym uzasadnieniem jak dla mnie jest fakt, że to limited edition, powinno to kosztować realnie ze "stówę" więcej niż Q.

  8. #88
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    08 2019
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 Super
    Postów
    102

    Domyślnie

    Czy aby, tym samym AR GIULIA nie przeszła do historii motoryzacji jako model o największym rozrzucie cenowym od powiedzmy 130 tys. za wersję business do tych 800 tys. za GTA/GTAM?

    Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez IlCapitano ; 01-05-2020 o 21:01

  9. #89
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Mito 135 MA TCT było, Giulietta 170 MA TCT_była, Stelvio 200KM, Ducato 3,0 160 AT był, Corsa 130
    Postów
    221

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    Też mi się wydaje, że troszkę poniosło ich z ceną. Chociaż może 50tys. zł w tej cenie to wina obecnego kursu euro?
    Jedynym uzasadnieniem jak dla mnie jest fakt, że to limited edition, powinno to kosztować realnie ze "stówę" więcej niż Q.

    Ile powinno kosztować realnie - na pewno nie poniżej kosztów produkcji. Tu jest zbyt wiele elementów manufakturowych czyli małoseryjnych a więc drogich w produkcji wbrew pozorom.
    Ale o tym moga dyskutować - bez obrazy- cieniasy jak większość z nas.
    Te 500 sztuk sie rozejdzie. Jestem pewien. Może nie w ciagu miesiąca , może dłużej ale tak bedzie. Jest mnóstwo zamożnych ludzi dla których 800kzł nie jest problemem - kupią i wpiszą w koszty. Chocby po to by nie jeździć pospolitym Mercedesem.
    A, że nie w Polsce - cóż - sądząc po popularności panzerszrotów nie dziwi mnie to.

  10. #90
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Te wiele elementów niskoseryjnych to głównie elementy stylistyczne, a sorry, ale to niczym się nie różni od tego, że maszynie nadajesz nowy "wylew" do zrobienia w carbonie.
    Przecież to nie jest tak, że oni muszą tam dodać coś, co nie istaniało, zazwyczaj tylko zastępują to co jest, nowym wyglądem.
    Tunerzy fajny dyfuzor w 1 sztuce potrafią zrobić nawet za 10k w carbonie (lub 1k w tworzywie), więc sorry, dla mnie wymiana tych wszystkich carbonów tam to max 100 k.
    Pytanie w co poszło kolejne 300 k, w fotele i +30 KM?
    No chyba, że musieli zrobić dla nich osobną halę ale z tego co wiem, to moce przerobowe mają takie, że raczej jadą na 1/3 tego co by chcieli. I chyba tutaj kryje się cena
    Ostatnio edytowane przez Firste ; 01-05-2020 o 22:59

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory