Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: Giulia z USA

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar marcello10
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Giulia 2.0 T 280KM
    Postów
    7

    Domyślnie Giulia z USA

    Witam
    Czy ktoś aktualizował soft w Giulii z rynku USA w ASO?

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    a po co ? poszukaj na forum są tutaj osobu któe oferują takie usługi, lepiej niż aso ...

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar marcello10
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Giulia 2.0 T 280KM
    Postów
    7

    Domyślnie

    ASO wymieniło mi dziś olej i filtry, zaproponowali mi też aktualizację oprogramowania. Stąd moje pytanie..

  4. #4
    Użytkownik Fachowiec Avatar maly_777
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 156 FL SW 1.9 16V
    Postów
    2,497

    Domyślnie

    Oprogramowanie możesz aktualizować. Żeby tylko konfiguracji auta Ci nie przywracali po VIN a potrafią takie numery strzelić. Ja raz poprawiałem po takiej akcji u klienta.

    KODOWANIE KLUCZY (Giulia Stelvio 159 inne)
    Konwersje USA->EU
    UPDATE MAP DO NAJNOWSZYCH 2023 (1,2,3 generacja), również z rynków USA
    KODOWANIE (używanych) RADARÓW ACC/DASM, BLISSów, zmiana radia i aktywacja AA/CP offline

  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,004

    Domyślnie

    tak, byleby nie zrobili proxi restore. aktualizacje oprogramowania pewnie warto zrobić, choć nie ma dokładnej odpowiedzi czy naprawdę warto (wiem brzmi bez sensu)- piszę po swoim przypadku (auto z PL), wiele rzeczy na plus, ale np aktualizacja sterownika silnika odjęła parę procent z kopa jakie auto miało wczesniej (pewnie do przywrócenia u tunera, do tego dojdziemy jeszcze ale po gwarancji i pewnie z wydajniejszą turbiną więc się nie spinam narazie)

    aktualizacje radia czy map to się robi samemu czy u kogoś kto przy okazji jakiś prac (np retrofity/konwersje) wgra nowsze.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 17-04-2020 o 01:40
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar marcello10
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Giulia 2.0 T 280KM
    Postów
    7

    Domyślnie

    Super, dzieki

  7. #7
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    no ale skoro nic nie grzebał w proxi to przeciez aso nie ma co mu usunac... vin jest w bazie wiec opcje beda takie jak byly ori.

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,004

    Domyślnie

    nie wiem czy nie grzebał, jak auto z USA i jeździ nim po drogach to chyba przerobione? ale nie problem, w razie czego zawsze można przeprogramować. w ASO faktycznie lepiej powiedzieć żeby nie robili przypadkiem restore.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #9
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar marcello10
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Giulia 2.0 T 280KM
    Postów
    7

    Domyślnie

    Oczywiscie że najprawdopodobniej, po aktualizacji będę musiał dokonane wcześniej zmiany zrobić jeszcze raz.
    Pytanie raczej dotyczyło, czy taka aktualizacja się opłaca i co zmieni. Dlatego z pytaniem zwracałem się do właścicieli aut z USA

  10. #10
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,004

    Domyślnie

    właśnie najprawdopodobniej nei będą robić proxi restore i nic Ci nie zniknie. to czy warto czy nie zależy od konkretnego przypadku - np jeśli masz radio 2 generacji ale było z firmwarem niższym niż MV072 to sobie wgraj firmware nowszy, to wyskoczą Ci poprawki dla innych modułów, min PDC, dzięki czemu na postoju (Neutral i Park) czujniki będą się wyłączać (nie będzie głupio piszczał w garażu jak włączysz stacyjkę). tego typu zmiany, ale auto staje się fajniejsze przez takie pierdoły. jeśli masz bardzo stare firmwary to np moze być problem z dorzuceniem Race mode gdybyś chciał - tu warto mieć nowsze.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory