Strona 16 z 23 PierwszyPierwszy ... 67891011121314151617181920212223 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 221

Temat: Planowany zakup Giulia

  1. #151
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Veloce 2020 FL 280KM Rosso Competizione
    Postów
    125

    Domyślnie

    Dzwoniłem o 11 do Zasady żeby zapisać się na jazdę próbną i pan zaspanym głosem mówił, że musi sprawdzić kalendarz i oddzwoni. Do teraz nie oddzwonił.

  2. #152
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    czarne
    Postów
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał maxspeed198 Zobacz post
    Dzwoniłem o 11 do Zasady żeby zapisać się na jazdę próbną i pan zaspanym głosem mówił, że musi sprawdzić kalendarz i oddzwoni. Do teraz nie oddzwonił.
    Ja jak kupowałem Alfę z placu w Opolu, to pojechałem najpierw do Zasady zapytać, czy nie da się pojeździć przed zakupem u kogoś innego bo sprawa pilna. Wystawili mi Stelvio w ciągu 10 minut.

  3. #153
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    113

    Domyślnie

    Odradzam każdemu Zasadę w Krakowie - omijać szerokim łukiem. Na auto się napaliłem, ale po rozmowie z handlowcem chwilowo mi się odechciało, na szczęście nie na długo i ostatecznie kupiłem w Warszawie u Dukiewicza. Niestety niczego dobrego nie mogę też powiedzieć o ich serwisie w Krakowie - w dużym skrócie: wszelkie naprawy gwarancyjne trzeba było zgłaszać min. po 2 razy, bo ich po prostu nie usuwali i było tak za każdym razem. Druga sprawa - mam podejrzenia, że przeglądy okresowe także były wykonywane tylko "z grubsza". Wmawiano mi też nieprawdę, za co ostatecznie przepraszali, ale niesmak pozostał.

  4. #154
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Cytat Napisał Capone Zobacz post
    Odradzam każdemu Zasadę w Krakowie - omijać szerokim łukiem. Na auto się napaliłem, ale po rozmowie z handlowcem chwilowo mi się odechciało, na szczęście nie na długo i ostatecznie kupiłem w Warszawie u Dukiewicza. Niestety niczego dobrego nie mogę też powiedzieć o ich serwisie w Krakowie - w dużym skrócie: wszelkie naprawy gwarancyjne trzeba było zgłaszać min. po 2 razy, bo ich po prostu nie usuwali i było tak za każdym razem. Druga sprawa - mam podejrzenia, że przeglądy okresowe także były wykonywane tylko "z grubsza". Wmawiano mi też nieprawdę, za co ostatecznie przepraszali, ale niesmak pozostał.
    Zupelnie sie nie zgadzam. Kupilem u nich swoja Giulie ponad 3 lata temu , serwisuje od tego momentu i nigdy nie mialem zadnego problemu. Zawsze wszystko sprawnie i na czas. Nigdy nie zglaszalem zadnej naprawy wiecej niz jeden raz (mialem dwie - wyciek plynu chlodzacego i klapka wlewu paliwa). Do tego zawsze dzwonili i pytali sie czy ok. Zawsze rowniez byla pyszna kawka. Z mojej strony bardzo polecam Zasade.

  5. #155
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    No i bądź tu człowieku mądry... Chciałem kupić Q, ale tak mnie zachęciliście jakością obsługi i serwisu, że żem zrezygnował.. hehe

  6. #156
    Użytkownik Rowerzysta Avatar So What!
    Dołączył
    11 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Było Subaru Legacy 3.0R, jest Giulia Veloce
    Postów
    338

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Do tego zawsze dzwonili i pytali sie czy ok.
    Dzwonią tylko wtedy, gdy wiedzą, że byłeś zadowolony z wizyty.

  7. #157
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Wracając do tematu polecanych salonów, to trzeba pamiętać, że za wrażenia ze spotkania w salonie odpowiadają konkretni ludzie i w tym samym salonie raz trafisz na totalnego ignoranta a następnym razem na sprzedawcę który nie oceniając Cię chce sprzedać oferowany produkt.
    W moim przypadku, jako klienta który ostatecznie zamówił Stelvio Veloce, to mnie się najlepiej oglądało w Krakowie a negocjowało w Bydgoszczy.

  8. #158
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    Na horyzoncie pojawiły się fundusze, zastanawiam się nad zakupem Giulii QV, czy ktoś ma jakieś doświadczenia eksploatacyjne? Czy to drogie auto jeśli chodzi o eksploatacje? (pomijam zużycie paliwa). Jak z awaryjnością- czy ma jakieś szczególne bolączki? Warto kupować to auto?

  9. #159
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Veloce 2020 FL 280KM Rosso Competizione
    Postów
    125

    Domyślnie

    Ile kosztują przeglądy okresowe w Veloce? Pierwszy i kolejne. Nie wiem czy warto myśleć o pakiecie serwisowym od leasingu.

  10. #160
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    bardzo zależy od ASO - mniej niż 500zł 15 i 30kkm za samo to co trzeba (olej, filtr, przegląd) w Bielsku-B, ale są i takie w Wwie gdzie prawie 2k liczą. ja tam jeszcze na 30kkm robiłem klocki przód (prawie zjechałem je), ozonowanie, wym filtra kabinowego to było więcej.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Planowany zakup używanej Giulietty
    Utworzone przez mercurial2000 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 5007
    Ostatni post / autor: 18-04-2024, 09:50
  2. Alfa 159 2.4 JTD - planowany zakup
    Utworzone przez bar87 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-01-2018, 22:31
  3. Planowany zakup Alfy 159 Kombi
    Utworzone przez gordoon w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 09-01-2018, 15:06
  4. [GTV] Planowany zakup GTV 3.0
    Utworzone przez Loki95 w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-08-2016, 14:18
  5. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory