Strona 17 z 23 PierwszyPierwszy ... 7891011121314151617181920212223 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 221

Temat: Planowany zakup Giulia

  1. #161
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Veloce 2020 FL 280KM Rosso Competizione
    Postów
    125

    Domyślnie

    Dzięki [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] za odpowiedź. 500 zł za przegląd w ASO to mega mało. Dużo więcej płacę za okresowe przeglądy Bravo przyjeżdżając ze swoim olejem i filtrami

  2. #162
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    w BB liczą za 1h a na materiały ze 20% rabatu dają (nie wiem czy wszystkim czy mi bo u nich brałem auto i/lub bo trochę miałem przejść z drobiazgami na początku w aucie i wieczenie odwiedzałem serwis - firmwarowe sprawy głównie). a czy przegląd robią po łebkach czy rzetelnie, pewnie to pierwsze, ale też z autem wszystko w porządku więc tak naprawdę niewiele jest do przeglądania.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #163
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Veloce 2020 FL 280KM Rosso Competizione
    Postów
    125

    Domyślnie

    Jeszcze pytanie. Czy 22% rabat na samochód do produkcji ale wyłącznie dla wynajmu długoterminowego to dużo czy można szukać więcej?

  4. #164
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał maxspeed198 Zobacz post
    Jeszcze pytanie. Czy 22% rabat na samochód do produkcji ale wyłącznie dla wynajmu długoterminowego to dużo czy można szukać więcej?
    To zależny co dla kogo znaczy dużo/mało.
    Poza tym, zależny to również od wersji wyposażenia i aktualnej polityki rabatowej, determinacji sprzedającego i kupującego, itp.
    Przy modelach z wyższym wyposażeniem podobny rabat lub nawet ciekawszy dało się uzyskać również na zakup ze środków własnych.
    Więc sam musisz ocenić czy to ciekawa dla Ciebie propozycja finansowa czy też nie.

  5. #165
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2020
    Auto
    jeszcze brak
    Postów
    1

    Domyślnie pytanie

    Ktoś z kolegów ma może wiedzę, czy konfigurator dostępny na stronie alfy jest wiarygodny w 100%? Chodzi mi konkretnie o konfigurację Giulii, w której przy pakiecie Asystent kierowcy 1 (2 w sumie też) pojawia się wymóg nawigacji (łącznie za pakiet robi się wtedy 14.500 zł...). Czy faktycznie dla asystentów 1 i 2 trzeba mieć navi? Czy w przedlifcie też tak było?

  6. #166
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Stacho
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Stelvio Veloce MY2020
    Postów
    419

    Domyślnie

    Cytat Napisał pytający111 Zobacz post
    Ktoś z kolegów ma może wiedzę, czy konfigurator dostępny na stronie alfy jest wiarygodny w 100%? Chodzi mi konkretnie o konfigurację Giulii, w której przy pakiecie Asystent kierowcy 1 (2 w sumie też) pojawia się wymóg nawigacji (łącznie za pakiet robi się wtedy 14.500 zł...). Czy faktycznie dla asystentów 1 i 2 trzeba mieć navi? Czy w przedlifcie też tak było?
    Nie jest wiarygodny, bo od 01.07 zmieniły się ceny oraz siatka produktowa (konfiguracja) a patrząc na konfigurator internetowy to ceny bazowe są nieaktualne, zatem i konfiguracja jest nieaktualna. Polecam przejść się do salonu, bo nawet w aktualnych konfiguratorach bywały pomyłki.

  7. #167
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    W przedlifcie (a przynajmniej przed połową 2018r) brałeś albo pakiet asystent kier albo asys, kier plus i nie wymagał navi, bo była w identycznych pakietach tylko dodatkowo z navi jako flota lub flota plus, dało się też navi osobno brać ale to się już w ogóle nie opłacało (tzn tak było w Veloce wymuszone bo nie dało się brać flota/flota plus z niezrozumiałych dla mnie powodów). natomiast jak ktoś w giulii brał wyświetlacz 8.8" to musiał brać z navi 3D (w Stelvio nie było tego wymogu). jak to jest teraz to Ci nie powiem, konfiguratorom jednak nie wierzyłbym - tak naprawdę też systemom ofertowym (choć powinny być bliższe) na których dealerzy robią wyceny (bo w nim też były pewne niezgodności jak składałem zamówienie), dopiero systemowi składania zamówinia i to po potwierdzeniu go przez fabrykę i daniu daty realizacji po ok tygodniu (któryśtam level zamówienia, nie pamietam, po ok tygodniu od zamówienia).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #168
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Veloce 2020 FL 280KM Rosso Competizione
    Postów
    125

    Domyślnie

    Warto brać Q4 jeśli nie jeżdżę po jakiś bezdrożach? Nie wiem czy warto zaoszczędzić na tym elemencie i zamiast dobrać np. skórzaną deskę rozdzielczą.

  9. #169
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Cytat Napisał maxspeed198 Zobacz post
    Warto brać Q4 jeśli nie jeżdżę po jakiś bezdrożach? Nie wiem czy warto zaoszczędzić na tym elemencie i zamiast dobrać np. skórzaną deskę rozdzielczą.
    Warto jeśli zależy Ci na trochę lepszych osiągach i lepszej trakcji w deszczu/śniegu. Jeśli nie, to myślę, że RWD wystarczy
    Ostatnio edytowane przez median09 ; 24-07-2020 o 11:48

  10. #170
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał maxspeed198 Zobacz post
    Warto brać Q4 jeśli nie jeżdżę po jakiś bezdrożach? Nie wiem czy warto zaoszczędzić na tym elemencie i zamiast dobrać np. skórzaną deskę rozdzielczą.
    Moim zdaniem przy Q4 auto ma wyższy prześwit, przy napędzie na jedną oś niżej siedzi. Taki wizualny aspekt

Podobne wątki

  1. Planowany zakup używanej Giulietty
    Utworzone przez mercurial2000 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 5007
    Ostatni post / autor: 18-04-2024, 09:50
  2. Alfa 159 2.4 JTD - planowany zakup
    Utworzone przez bar87 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-01-2018, 22:31
  3. Planowany zakup Alfy 159 Kombi
    Utworzone przez gordoon w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 09-01-2018, 15:06
  4. [GTV] Planowany zakup GTV 3.0
    Utworzone przez Loki95 w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-08-2016, 14:18
  5. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory