Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46

Temat: Zabezpieczenie antykradzieżowe Giulia

  1. #31
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2020
    Mieszka w
    Turek
    Auto
    Stelvio FE LPG; Giulia Veloce `17 LPG
    Postów
    457

    Domyślnie

    Cytat Napisał sledz98 Zobacz post
    Alf nie kradną - moją ukradli w nocy z poniedziałku na wtorek. Nie mogę się z tym pogodzić. Miałem GAP ale nowa taka jak moja to jeszcze minimum +70 koła.
    Niestety aktualny wzrost cen trochę obniża opłacalność gapu. Gdzie parkowales samochód ?

  2. #32
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Wyjaśnij skrót GAP
    google - sam radzisz tak zwykle haha. No dobra, po znajomosci Ci wytłumaczę zgrubnie - to doubezpiecznie częste przy leasingu - masz rozszerzenie AC że jesli wartość bierząca auta jest niższa niż netto zakupu to z GAP dodają do wartości netto faktury zakupu nowego (przy fakturowym). Ja brałem w swoim, bo tylko z GAP leasing był promocyjny. Koszt na 3 lata jakieś 2.4% kwoty leasingu mnie wyszedł ,ale bez niego nie miałbym promo leasingu z FCA 100% tylko normalny 106 czy coś.
    Jest też GAP indeksowany na X%- np na 15% to jak wartość AC jest niższa niż netto zakupu, to dodadza Ci z GAP max 15% wartości, nie więcej niż łącznie AC+GAP netto z zakupu.
    [MENTION=80525]sledz98[/MENTION] my już przegadaliśmy priv Twoje nieszczęście - jest masakra - widziałem przed chwilą ogłoszenie - ktoś poszukuje teraz czarnej Giulii Q którą mu ktoś zawinął

  3. #33
    Użytkownik Świeżak Avatar sledz98
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Lębork / Pomorskie
    Auto
    Stelvio 2.0 Super 200KM
    Postów
    116

    Domyślnie

    Auto stało na parkingu przy ulicy, wśród kilkudziesięciu innych. Obok stało Audi A3. Zawinęli moje.
    Zanim dostanę odszkodowanie to wszystko potrwa. Wściekły jestem, bo w tym roku naprawdę dużo wydałem na to auto. Zrobiłem mapę silnika + skrzynia, wymieniłem radio na nowsze (wcześniej miałem bieda wersję), wymieniłem uszkodzony fotel kierowcy na nowszy. Miałem sporo nalatane, ale pierwszy raz w życiu emocjonalnie związałem się z autem.

  4. #34
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2020
    Mieszka w
    Turek
    Auto
    Stelvio FE LPG; Giulia Veloce `17 LPG
    Postów
    457

    Domyślnie

    Cytat Napisał sledz98 Zobacz post
    Auto stało na parkingu przy ulicy, wśród kilkudziesięciu innych. Obok stało Audi A3. Zawinęli moje.
    Zanim dostanę odszkodowanie to wszystko potrwa. Wściekły jestem, bo w tym roku naprawdę dużo wydałem na to auto. Zrobiłem mapę silnika + skrzynia, wymieniłem radio na nowsze (wcześniej miałem bieda wersję), wymieniłem uszkodzony fotel kierowcy na nowszy. Miałem sporo nalatane, ale pierwszy raz w życiu emocjonalnie związałem się z autem.
    Bardzo współczuję, czekam na produkt od epsonixa, jeśli będzie przystępne cenowo to żaloze do stelvio i giulii bo mimo,że parkuje w garażu w domu to zostawiając gdziekolwiek samochód człowiek się zastanawia czy będzie miał czym wrócić...

  5. #35
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    305

    Domyślnie

    W Warszawie też na dniach zniknęła Giulia


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #36
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Giulia 2.0 Super / Giulietta QV
    Postów
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał zalezi Zobacz post
    W Warszawie też na dniach zniknęła Giulia


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Czy mógłbyś podać trochę więcej szczegółów o okolicznościach kradzieży?

  7. #37
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2024
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo Q4 Veloce TI 280KM
    Postów
    4

    Domyślnie

    Właśnie tydzień temu zainstalowałem urządzenie opisane na stronie https://zabezpiecz-auto.pl/urzadzenia/ w wersji CanLock Premium. Oprócz tego mam fabryczny alarm zainstalowany przed zakupem samochodu od dealera w 2019 roku. Urządzenie CanLock dezaktywuje się po wejściu do samochodu i naciśnięciu przycisku Start Engine, pod warunkiem, że:
    - mam przy sobie specjalny breloczek do tego alarmu/immobilisera, a w przypadku jego braku/rozładowania baterii/wyłączenia,
    - wciskam kombibację kilku-kilkunastu przycisków (do samodzielnego zaprogramowania),
    i silnik odpala. W przeciwnym wypadku, alarm a skrzynia biegów pozostaje w pozycji P (manetki przy kierownicy i lewarek na konsoli nie działają). Monter zapewniał, że nie ma możliwości odjechania samochodem, nawet po wpięciu się do sieci CAN. Przy okazji montażu zmienił mi funkcję przycisku Sratr&Stop na przeciwną, tzn. po uruchomieniu samochodu funkcja S&S jest wyłączona i aby ją włączyć muszę wcisnąć przycisk obok przełącznika świateł - bardzo wygodne rozwiązanie. Wcześniej starałem się od razu po ruszeniu wyłączać funkcję S&S, ale nie zawsze o tym pamiętałem i dopiero na najbliższym skrzyżowaniu (światłach) samochód mi o tym "przypominał". Teraz ten problem mnie nie dotyczy, a akumulator też pewnie jest zadowolony.

  8. #38
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    jedyne 3075zł? Czy do tego jeszcze montaż czy już z montażem?

    Już w przyszłym tygodniu premiera na Polskę planowana mojego produktu, za ~1/4 ww ceny (a dla pierwszych klientów będą kody rabatowe dobre, ogłoszę jak będzie wystawienie do sprzedaży) do samodzielnego montażu plug & play jeśli kogoś interesuje zabezpieczenie a nie chce przy okazji nerki sprzedawać Jedynie nie ma breloczka i kod trzeba wpisywać z kierownicy po uzbrojeniu. Jest sensor 3D, jest wykrywanie uderzeń jak i zmiany kąta (laweta/podniesienie lekkie do kradzieży kół/uderzenie na parkingu). Kompatybilny z Remote Start, zabezpieczy auto nawet jak złodziej ukradnie kluczyk, wiadomo walizka, gameboy, kradzież przez radar dodanie kluczyka. S&S ogarnia mój inny produkt, też P&P, pakiecik za 1/3 ceny zatem.



    shop.stuff4car.com
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #39
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2024
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo Q4 Veloce TI 280KM
    Postów
    4

    Domyślnie

    2500 zł (netto) z montażem.

  10. #40
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Thx, czyli tyle brutto co podalem. Nerka out.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Zabezpieczenie antykradzieżowe - gdzie się wpiąć?
    Utworzone przez pafvcio w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-11-2015, 03:22
  2. [156] Zabezpieczenia antykradzieżowe
    Utworzone przez adam.st w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-12-2011, 04:59
  3. [159] Dodatkowe zabezpieczenie antykradzieżowe
    Utworzone przez Airen w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 27-10-2011, 08:16
  4. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-01-2011, 21:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory