Strona 66 z 114 PierwszyPierwszy ... 16565758596061626364656667686970717273747576 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 1136

Temat: [Giulia/Stelvio] - Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi.

  1. #651
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Karol1
    Dołączył
    04 2020
    Auto
    ALFA GIULIA VELOCE
    Postów
    504

    Domyślnie

    Cytat Napisał marco_radik Zobacz post
    Witam
    Może ktoś orientuje się w temacie konsoli centralnej (tunel), a mianowicie czy z wersji po fl będzie wszystko pasować i działać po przełożeniu do wersji przed fl w Giulii Veloce ?

    Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
    Nie będzie pasować

  2. #652
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    drazek nowego typu ktos pisal ze sie nie wprogramuje - proxi nie przechodzi, rotary pad jest lockowany na vin wiec nowy by musial byc minimum ale ciagle bez gwarancji ze sie wprogramuje/bedzie dzialal. moze jakis mix/przekladki w ramach komponentow ale nikt chyba tematu nie rozgryzal - slabo to widze
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #653
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2020
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Stelvio 2.0 GME TURBO 200KM (SUPER)
    Postów
    35

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    Pamiętaj tylko o jednym - w ASO nie ma (do tej pory nie stwierdzono) podrobionego oleju. To że leją go z beczki, to o niczym nie świadczy. Producent Petronas nie należy do lichych a silnik został zaprojektowany z preferencją oleju Selenia - Petronas.
    Ja nie zarzucam jakiś sytuacji lichosci oleju od autoryzowanego serwisu, jedynie, przez 15 lat zalewalem poprzednie auta tylko Motulem, i naprawde ten olej(tego producenta) mam sprawdzony zarowno na benzynie jak i na dieslach, dlatego zadalem pytanie, czy ktos z Was tutaj uzywa tylko i jedynie Selenii czy jednak uzywa inne oleje np. Ravenol czy Motul , jasna sprawa że ja zakupie go sam i zabiore do serwisu,

    jesli jednak wiekszosc z was uzywa tylko Selenii tak jak auta są fabrycznie zalewane to rzeczywiscie nie bede sie wychylal.....

  4. #654
    Użytkownik Rowerzysta Avatar qooba
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    było 159 SW 1.9 JTDm 16V, jest skoda, będzie Giulia :)
    Postów
    350

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    da sie, niech dealer Ci zmieni w proxi kraj na holandie
    cudowna wiadomość! dzięki

  5. #655
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zibi33 Zobacz post
    Ja nie zarzucam jakiś sytuacji lichosci oleju od autoryzowanego serwisu, jedynie, przez 15 lat zalewalem poprzednie auta tylko Motulem, i naprawde ten olej(tego producenta) mam sprawdzony zarowno na benzynie jak i na dieslach, dlatego zadalem pytanie, czy ktos z Was tutaj uzywa tylko i jedynie Selenii czy jednak uzywa inne oleje np. Ravenol czy Motul , jasna sprawa że ja zakupie go sam i zabiore do serwisu,

    jesli jednak wiekszosc z was uzywa tylko Selenii tak jak auta są fabrycznie zalewane to rzeczywiscie nie bede sie wychylal.....
    Mi np. ASO lało Shell Helix

  6. #656
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    Cytat Napisał qooba Zobacz post
    cudowna wiadomość! dzięki
    dodam ze niektore nowsze maja na to ustawienie w menu radia, moze byc jednak takn ze tak bylo w autach z usa - nie zwracalem na to szczegolnie uwagi kilka razy wylaczalem bipkanie alarmu klientom a normalnie po menu nie grzebie
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #657
    Użytkownik Świeżak Avatar Kubster
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Obecnie MY19 Giulia Super 200 KM, wcześniej GT 1.9 JTD
    Postów
    70

    Domyślnie

    Czołem,

    Czy widzielibyście jakieś przeciwwskazania aby nasze kierownice potraktować preparatem do konserwacji skóry?. Pytanko czy to rzeczywiście prawdziwa skóra czy eko, czy jeszcze coś okładzinopodobnego?

  8. #658
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    najpierw preparat do czyszczenia potem do konserwacji ew ceramika do skór

  9. #659
    Użytkownik Świeżak Avatar 68oct
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Fiat bravo 1,4t-jet 207KM 300Nm Red maranello + AR Stelvio 2.0 Seria 280KM Competizione Red
    Postów
    122

    Domyślnie

    Standard to ekoskóra, pakiet sport plus (9ZU) ma skórę na kierownicy w wersjach cywilnych. Mowie o wersjach przedliftowych, nie wiem jak 20stki.
    Sprawdziłem, hmm w my20 skóra na kierownicy jest chyba tylko w Q.
    W/w dotyczy Stelvio, nie wiem jak Giuli.
    Ostatnio edytowane przez 68oct ; 11-04-2021 o 22:43

  10. #660
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    Cytat Napisał 68oct Zobacz post
    Standard to ekoskóra
    tak

    Cytat Napisał 68oct Zobacz post
    pakiet sport plus (9ZU) ma skórę na kierownicy w wersjach cywilnych.Mowie o wersjach przedliftowych, nie wiem jak 20stki.
    nie zgodzę się. w przedliftach tylko w Q jest prawdziwa skóra dlatego od razu łapie różne ślady od obrączki, paznokci, zegarka. wiem bo ori z Veloce zdjęta po kilkunastu tyś ewygląda bez skazy/matowa itp, a po podobnym przebiegu nowa Q carbon wygląda tak jak skórzane buty po tym czasie używania. trochę tych aut u mnie było (~100) więc wiem jak to wygląda w innych egzemplarzach. na półce tez leżą mi 2 kiery używki, Q ze śladami i wyglądem/zurzyciem skóry i polift który znów jest matowy/jak nowy.


    Cytat Napisał 68oct Zobacz post
    W/w dotyczy Stelvio, nie wiem jak Giuli
    w Stelvio są te same bazy kierownic
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Uconnect - pytania i odpowiedzi
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 281
    Ostatni post / autor: 18-01-2022, 12:07
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. 2 szybkie pytania
    Utworzone przez roj89 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-08-2014, 21:20
  4. Szybkie pytania i odpowiedzi. (Wyciek płynu)
    Utworzone przez Krzychu52 w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 01-01-2012, 17:47
  5. Lambda. 2 szybkie pytania.
    Utworzone przez baronkowaty w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 20:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory