Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Przedluzenie gwarancji Stelvio do 5 lat

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar Broster
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Zurych
    Auto
    Poprzednio: Giulia 2.2 180KM, Aktualnie: Stelvio Veloce 2.0 280KM
    Postów
    90

    Domyślnie Przedluzenie gwarancji Stelvio do 5 lat

    Siemka, ostatnio nabylem Stelvio Veloce ktore jest na gwarancji do pazdziernika tego roku. Mam opcje przedluzenia o kolejne 2 lata za niebagatelne 1900 CHF (~9000 PLN), i sie wacham.

    W zwiazku z tym chcialbym spytac jak oceniacie awaryjnosc Stelvio w okresie 4-5 lat od pierwszej rejestracji? Z tego co widze po forum to nie ma tego jakos bardzo duzo. Wczesniej jezdzilem przez ok 5 lat Giulia i tez mialem przedluzona gwarancje do 5 lat, jedyne do czego mi sie przydala to do darmowego kasowania bledow komputera.

    Pozdro

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    No ja skorzystałem z [standardowej] gwarancji w moim Stelvio (zakup 2018, produkcja - 2017) w bardzo poważnej sprawie - jedna z tylnych lamp parowała.... Wg mnie - strata pieniędzy. Z drugiej strony - używka, nie znasz sposobu dotychczasowej eksploatacji...

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    FYI....Moje wrzesień 2017 Stelvio 280 FE miało tez 5 lat gwarancji (Niemcy) i użyłem raz na mała naprawę climy rok temu. Mogłem przedłużyć ale nie zrobiłem tego. Dalej bezawaryjne... rok po końcu gwarancji.

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Mito 135 MA TCT było, Giulietta 170 MA TCT_była, Stelvio 200KM, Ducato 3,0 160 AT był, Corsa 130
    Postów
    221

    Domyślnie

    Cytat Napisał Broster Zobacz post
    Siemka, ostatnio nabylem Stelvio Veloce ktore jest na gwarancji do pazdziernika tego roku. Mam opcje przedluzenia o kolejne 2 lata za niebagatelne 1900 CHF (~9000 PLN), i sie wacham.

    W zwiazku z tym chcialbym spytac jak oceniacie awaryjnosc Stelvio w okresie 4-5 lat od pierwszej rejestracji? Z tego co widze po forum to nie ma tego jakos bardzo duzo. Wczesniej jezdzilem przez ok 5 lat Giulia i tez mialem przedluzona gwarancje do 5 lat, jedyne do czego mi sie przydala to do darmowego kasowania bledow komputera.

    Pozdro
    U mnie wyszła strata pieniędzy, ale lepiej się czułem i chyba o te (drogie!) emocje chodzi!

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar Don Pedro
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia
    Postów
    217

    Domyślnie

    Mnie to wali. Mam 5 lat gwarancji, cokolwiek to znaczy.

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2023
    Auto
    Alfą Romeo Stelvio Estrema
    Postów
    23

    Domyślnie

    Tego nie jesteś w stanie przewidzieć czy warto ją mieć, osobiście uważam, że tak. W E-kasie miałem i się przydała (4 lata), dwa razy jakiś czujnik w silniku, i tylna kamera padła, do tego samochód zastępczy na czas naprawy. Niestety na pompę adblue i przyciski na kierownicy już się nie załapałem, moduł nawigacji na koniec też padł.

  7. #7
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacek222 Zobacz post
    Tego nie jesteś w stanie przewidzieć czy warto ją mieć, osobiście uważam, że tak. W E-kasie miałem i się przydała (4 lata), dwa razy jakiś czujnik w silniku, i tylna kamera padła, do tego samochód zastępczy na czas naprawy. Niestety na pompę adblue i przyciski na kierownicy już się nie załapałem, moduł nawigacji na koniec też padł.
    9000zl te naprawy nawet w serwisie by nie kosztowały po za aso ułamek tej ceny. Tylko kto bogatemu zabroni.

  8. #8
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    wystarczy pad MA i juz jest do przodu.

  9. #9
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Rysiek114
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    Giulia Super 200KM, Peugeot 308 1.6VTI
    Postów
    23

    Domyślnie

    nie do końca, jak MA padnie w przedłużonej gwarancji to wyjdzie na zero, ale jak padnie już po skończeniu przedłużonej gwarancji to straci podwójnie. Opcja opłacalna raczej jak ktoś robi dużo kilometrów.

  10. #10
    Użytkownik Świeżak Avatar Broster
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Zurych
    Auto
    Poprzednio: Giulia 2.2 180KM, Aktualnie: Stelvio Veloce 2.0 280KM
    Postów
    90

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za odzew. Jak narazie mocno się wacham. Na silnik i skrzynie dostałem jakieś ubezpieczenie na rok od handlarza od którego kupiłem. Narazie jeżdżę i się cieszę autem a na początku października wrócę do tematu i zrewiduje na czym stoję [emoji6] pozdro wszystkim [emoji854]


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 03-10-2021, 07:44
  2. Stelvio przedłużenie gwarancji do 5 lat i 75tys km
    Utworzone przez lucas147GTA w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10-06-2019, 17:34
  3. "System bezpieczeństwa" w stelvio. I żądanie zapłaty na gwarancji.
    Utworzone przez filop w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 09-02-2019, 14:55

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory