Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: Problem z brakiem hamulców + Proxi

  1. #11
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    [MENTION=98562]StelvioRed[/MENTION] tak, o ile ktos juz nie spróbował w witechu bez przygotowania wczesniej proxi/huba. Radio 2 generacji minimum, czyli MV051 firmware ale zupdatowac do minimum MV056 najpierw.

    Boxy maja swoje wady i zalety.

    Jakby co mam kompa i huby a i radia rozne nowe i używane, aczkolwiek nie mam czasu w najblizszych miesiacach ani warsztatu, jednak jak ktoś bedzie zainteresowany radiem z instalacja/aktywacja aa/acp czy to 2gen czy polift + graty typu hub, licznik, 8.8 bez lub z touch, hvac to na wiosnę moge sie umowic. Cenowo mniej wiecej na gotowo 3.5 (proste rafio 2gen i hub)do10tys (polift,liczbik,touch,hub,hvac).

  2. #12
    Użytkownik Świeżak Avatar StelvioRed
    Dołączył
    10 2023
    Mieszka w
    Libiąż
    Auto
    Stelvio Ti
    Postów
    43

    Domyślnie

    Wiem, że boxy nie do końca są fajnie. Miałem w poprzednim aucie i faktycznie najcudowniejsze nie są ale są. Mam wersję MV090, czekając na przyjazd auta do Europy zamówiłem hub z USA z dwoma USB.

    Na giuliaforums nr huba był podany jako działający z CP więc powiedzmy mam komplet.

    Pytanie czy mogę się zapisać na termin ze swoim sprzętem. Wydaje mi się czytając tematy na forum, że jesteś z okolic Bielska czyli mniej niż godzinę drogi ode mnie!

  3. #13
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Normalnie aut na pierdoły nie biorę, tylko z radiem, konkret robota jak już i tylko sporadycznie - nie mam czasu - a zawsze za dużo umawiania się, spóźnienia, telefony, maile, zmiany zakresu, milion pytań do by "ty na pewno wiesz a mam tylko małe pytanka", potem traktowanie mnie jako stały support pierwszego kontaktu itp - rozwala mi to pracę co chwila, dlatego unikam drobnicy.

    U mnie musiałaby być też pogoda, bo nie mam warsztatu, a do domu prywatnego już nie zapraszam - raz że stoi tam spider 3.0 V6, często coś rozgrzebany bo go doprowadzam do ładu, a i żona juz dawno się wkurzała i powiedziała ze nie życzy sobie obcych aut i warsztatu przy domu.

    Instalacja huba w Stelvio jest masakrą - czasem pocięte ręce, 1.5-2h zejdzie na samo to (Giulia to 2 minuty), bez sprzedaży radia nie chce mi się bawić.

    Ale...
    Proponuję Ci taką opcję : zainstaluj hub (ja robię od tyłu podnosząc trochę tunel i odkręcając małą grzechotką 2 wkręty torx trzymające schowek podłokietnika, ewentualnie demontujesz cały tunel) jesli masz auto z SGW to żeby był zainstalowany na przyjazd bypass SGW, przyjedziesz do BB to CI zrobię co trzeba programowo proxi/aktywację kiedykolwiek. Napisz nr telefonu to zadzwonię.

    O ile ktoś nie próbował aktywować u Ciebie (a tego nie da się sprawdzić - wychodzi przy próbie odpalenia AA/ACP), to powinno pójść gładko - w 0.5h załatwimy temat proxi/aktywacji itp (chyba że jak to z autami USA jeszcze będą jakies inne problemy i zaczniemy nad nimi się skupiać, zaczniesz dopytywać itp, to wtedy więcej)

Podobne wątki

  1. Problem z brakiem nawiewu
    Utworzone przez Fokusdks w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-09-2017, 22:46
  2. Alfa 166 2.5 v6 problem z brakiem pradu
    Utworzone przez InfectedMusic w dziale 166
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 17-06-2015, 07:18
  3. Problem z brakiem mocy calkowicie zanikla
    Utworzone przez Alfamania w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 01-09-2014, 05:29
  4. [JTD] Problem z brakiem mocy- błędy
    Utworzone przez piotr9008 w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 20:10
  5. Problem z brakiem zasilania [147 2.0 T.S.]
    Utworzone przez BomBel w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-09-2012, 06:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory