Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Temat: Wymiana przednich lamp USA na EU

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2024
    Mieszka w
    Lubliniec
    Auto
    Giulia Quadrifoglio 2018
    Postów
    8

    Domyślnie Wymiana przednich lamp USA na EU

    Cześć, jest to mój pierwszy post na forum. Kupiłem Giulię Quadrifolgio 2018 RWD w USA. Mam do wymiany parę części z przodu prawa strona, między innymi jeden relfketor. Dlatego szukam od razu dwóch przednich EU. Wiem, że temat wałkowany od początku istnienia Giulii, ale jak porównuje te numery lamp itp to nie mam pojęcia jakich szukać.
    Kod prawej lampy z USA to 50547573, 35 W. Posiada spryskiwacze.
    I moje pytanie jakich lamp EU mam szukać żeby było jak najmniej przeróbek.
    Z góry dzięki za pomoc


  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR Spider 2.0 TS; AR Giulia 2.0 280KM
    Postów
    180

    Domyślnie

    No to masz łatwiej niż wielu, bo 35W lamp jest więcej i są tańsze niż 25W. Napisz do mnie na alfa16v@poczta.onet.pl to wyślę Ci plik z numerami katalogowymi lamp 35W.

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Została mi jeszcze lewa po wymianie, szkło w zasadzie do wymiany, reszta sprawna.

  4. #4
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    SŁOPNICE
    Auto
    Giulia 2.0 280KM Q4 TI Veloce - była Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 200KM EGR i DPF off
    Postów
    1,087

    Domyślnie

    Cytat Napisał menhils Zobacz post
    Cześć, jest to mój pierwszy post na forum. Kupiłem Giulię Quadrifolgio 2018 RWD w USA. Mam do wymiany parę części z przodu prawa strona, między innymi jeden relfketor. Dlatego szukam od razu dwóch przednich EU. Wiem, że temat wałkowany od początku istnienia Giulii, ale jak porównuje te numery lamp itp to nie mam pojęcia jakich szukać.
    Kod prawej lampy z USA to 50547573, 35 W. Posiada spryskiwacze.
    I moje pytanie jakich lamp EU mam szukać żeby było jak najmniej przeróbek.
    Z góry dzięki za pomoc

    Witaj
    wysłałem ci informację na prywatną wiadomość z forum, to się odezwij w sprawie tych lamp do Giulii.

    Pozdrawiam

  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa16v Zobacz post
    No to masz łatwiej niż wielu, bo 35W lamp jest więcej i są tańsze niż 25W. Napisz do mnie na alfa16v@poczta.onet.pl to wyślę Ci plik z numerami katalogowymi lamp 35W.
    Prosciej i taniej pod warunkiem że z zaakceptowaniem że bedzie to dalej nielegalne -bez dorobienia auto-poziomowania. I tak ma łatwiej bo już przynajmniej miał spryski reflektorów fabrycznie - to bardzo ulatwia i potania prawidłową konwersje na PL
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #6
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Giulia Quadrifoglio
    Postów
    71

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Prosciej i taniej pod warunkiem że z zaakceptowaniem że bedzie to dalej nielegalne -bez dorobienia auto-poziomowania. I tak ma łatwiej bo już przynajmniej miał spryski reflektorów fabrycznie - to bardzo ulatwia i potania prawidłową konwersje na PL
    To sobie dołoży czujniki poziomowania i dalej będzie miał prościej i taniej.

  7. #7
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    No nie, bo różnica w cenie 25w a 35w jest powiedzmy 1tys plus panel swiatel uzywka ok 150zl a do dołożenia auto poziomowania musisz ztobic wiazki, podpiac je pod afls-slaby dostep/krotka wiazka/czasochlonna robota, potem kupic czujniki i dźwigienki a wahacze nawiercic i nagwintowac bo usa nie maja otworow z tego co sie spotkalem. Wychodzi na jedno, chyba ze ktos ma czas i sam ogarnie prace
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #8
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Giulia Quadrifoglio
    Postów
    71

    Domyślnie

    Ok, wydawało mi się, że wiązki są, a jedynie brakuje czujników.

  9. #9
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Jesli juz tylko w stelvio a i to zadki gratis. W giulii nigdy sie nie spotkalem a troche tych aut bylo u mnie
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #10
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Bolewice
    Auto
    Była Gtv, 159 2.4 JTDm Q4 jest Giulietta 2.0 JTDm 170 TCT
    Postów
    75

    Domyślnie

    U mnie w Giulii były

Podobne wątki

  1. wymiana lamp przednich a silniczek
    Utworzone przez hajmon7 w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-10-2020, 08:50
  2. Wymiana przednich lamp
    Utworzone przez Tommy_BANG w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-07-2017, 20:12
  3. Wymiana lamp przednich
    Utworzone przez 303 suto w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-10-2011, 22:03
  4. Wymiana silniczka lamp przednich
    Utworzone przez olaf w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-09-2010, 16:53

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory