Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Webasto - zbyt wczesne rozpoznawanie płomienia

  1. #1
    predator
    Gość

    Domyślnie Webasto - zbyt wczesne rozpoznawanie płomienia

    A więc tak Webasto u mnie nie działało pojechałem na lontex zajmują się między innymi serwisowaniem ogrzewań postojowych w tym Webasto . U mnie błąd : "zbyt wczesne rozpoznawanie płomienia" diagnoza uszkodzenie płytki sterującej koszt 1500 zł na serwisie . Kolega z Rudzicy który robi z ogrzewaniami postojowymi regeneracja płytki + nowe uszczelki i wyczyszczenie Webasto w środku koszt 350 zł .Hula jak szalone , bajecznie . Jutro więcej w temacie jak będzie zainteresowanie.

  2. #2
    Użytkownik Ogier Avatar Majes
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Auto
    Alfa 166 2,4 jtd 2000r.
    Postów
    161

    Domyślnie

    Kolego ja bym byl zainteresowany mi pokazuje ze mam caly czas 135 stopni i zwarcie w jakims wentylatoze

  3. #3
    predator
    Gość

    Domyślnie

    OK Majes tu masz numer tel. 606-179-600 lub 600-396-786 Agnieszka i Bogusław Pytlarz . Gość robił 8 lat na serwisie ogrzewań postojowych i klimatyzacji jest naprawdę konkretny , mnie zaskoczył tym że jak przyjechałem to miał w razie czego przygotowane dla mnie identyczne sprawne Webasto na przekładkę tak że jak on to stwierdził co by nie było spierdo.... .to damy rade zrobić . Gościowi powiedziałem że go polecę na forum więc możesz śmiało się powołać na klub i na typa któremu ostatnio naprawiał Webasto czyli na mnie .Ponoć płyta sterująca która mi padła jest najdroższa więc jak u ciebie będzie coś innego to będzie taniej niż u mnie.

  4. #4
    Użytkownik Ogier Avatar Majes
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Auto
    Alfa 166 2,4 jtd 2000r.
    Postów
    161

    Domyślnie

    A dokladnie gdzie on naprawia

  5. #5
    predator
    Gość

    Domyślnie

    Rudzica 614 tak podaje na wizytówce z tego co widzę ale jak tam jechałem to w Rudzicach skręcałem na Wieszczęta 100m dalej jest domek z reklamą ogrzewania postojowe

Podobne wątki

  1. Webasto a 2,4 JTD
    Utworzone przez Majes w dziale 166
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 18-10-2022, 11:57
  2. 156 - webasto w jtd
    Utworzone przez majster w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 21-01-2013, 22:46
  3. Webasto
    Utworzone przez Qki w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-01-2009, 14:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory