Luźne Tematy czyli o wszystkim i o niczym

  1. Czarny_28
    Czarny_28
    Tak od dluzszego czsu zastanawiam sie ilu jest uzytkownikow forum ktorzy posiadaja 159/Brere.Ma ktos moze takie informacje??Zalogowanych tutaj w naszym teamie jest 55 osob ktore posiada 159 ale to pewnie nie wszyscy.Ciekawe ile w ogole jest 159 w calej Polsce.Pozdrawiam
  2. Łukasz.L.
    Łukasz.L.
    Hehe, nawet u siebie w okolicy jedną 159 dziś widziałem z naszymi podkładkami Jak tu namierzyć holika, rej. WGR, bordowa 1.9 16V
    Jakby co pozdrawiam
  3. Czarny_28
    Czarny_28
    no u mnie w Dębicy jest jedna nowa w sedanie-czarna na 17 szpryszce(ostatnio ja widzialem ze 2 razy),jest jeszcze jeden sedan i SW.Moja jest chyba 4 no i oprocz tego 2 Brerki.Jednego goscia co jezdzi Brerka znam bo to moj klient ale nigdy z nim nie gadalem na temat AR.Kiedys musze zagaic.W sumie taka wiocha ta moja Dębica a jest kilka 159 i Brerki,a to cieszy.A w Rzeszowie wczoraj widzialem piekna biala Brercie na RZ...miod malina.Oby tylko nie zaczelo ich przybywac jak passatow i innego niemieckiego szajsu.
  4. Łukasz.L.
    Łukasz.L.
    Heh, no właśnie, zauważyłem, że ostatnio popularne stają się alfy, niedobrze.
  5. Dzixon
    Dzixon
    Coraz wiecej smiga 159 U mnie w Tomaszowie widziałem 2 sztuki Kombi czarna klubowa i brazowa bez ramek pozatym jak narazie nic wiecej ale to jest kwestja czasu ceny spadaja autka ładne i niestety jest ich coraz wiecej tylko ile z nich bedzie pasjonatami a ilu kupi bo ładna i przystepna cena....
  6. Czarny_28
    Czarny_28
    cos tu straszna cisza
  7. Dzixon
    Dzixon
    a co tu Czarny opowiadac cisza spokoj jak w kazdej 159
  8. Czarny_28
    Czarny_28
    no faktycznie nic sie nie psuje jak w niemieckich wozach hahaha
  9. prymie
    prymie
    jak idą przygotowania 159 do okresu zimowego? ogarniacie już coś?
  10. Graaf
    Graaf
    Czarny , nie zgadzam się z "nic się nie psuje w niemieckich wozach" , a dlaczego nie witamy się na drogach... ? Bo widzieliśmy się w serwisie Volkswagena, ściągając z poboczy popsute golfy i passaty


Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
Amortyzatory