Czy to początek końca?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
  1. marek230482
    marek230482
    Napiszę żeby sprawdzić czy i kto w ogóle tu zagląda
    Wygląda to jakby 166 powoli wymierała. Od wielu miesięcy żadna nowa nie przybyła na forum, ale za to kilka się sprzedało, "rozsypało" lub się sprzedaje. To auto widzę przemija. Nic tu się nie dzieje, nowych zdjęć dodać się nie da..... no stypa panowie i panie - no stypa.....
    Tak myślę co tu zrobić aby ożywić to towarzystwo. Myślę, myślę i w końcu wymyślę ale może ktoś ma pomysł? Na zloty Wam się nie chce jeździć to co?
  2. tomaz
    tomaz
    Faktycznie niezła stypa, twój wpis sprzed miesiąca jest i zero odzewu
    Ludziska nie zaglądają tu, bo nic się nie dzieje.
    Ale lokalne inicjatywy są. Tylko powoli to idzie. "U nas" się klip kręci, ale ciężko zebrać ekipę na spotkania. Poza tym czasem jakaś sesja...

    Mi to się marzy oprócz tego klipu, żeby zebrać dobre fotki naszych lalek (ale takie naprawdę porządne jakościowo) i zrobić nowy album
  3. marek230482
    marek230482
    ...no właśnie.... już myślałem że nikt tu nigdy nie zajrzy nawet masa nie pilnuje swojego ogródka
    zdecydowanie brakuje ruchu... i nie chodzi mi właśnie o jakieś pitu pitu na forum. Tylko spotkanie, sesja też świetny pomysł.
  4. Masa625
    Masa625
    najwieksza lipa z tymi grupami jest taka, ze nie dzialaja one na tapatalku. Dzis malo kto klika z komputera. Przynajmniej osoba z tej grupy. Ja mam telefon i tapatalka, z kompa klikam tylko z pracy. Niestety jako pseudo admin tej grupy nie moge nawet przez telefon nikogo tu zaprosic. Mysle ze to jest lipa.
    Inna kwestia ze lipa w chuj z aktywnoscia w dziale 166. Tydzien-dwa temu dzial 166 siedzial neiruchomy przez kilka dobrych dni.
    Te osoby ktore kiedys byly aktywne dzis wogole na forum nei wchodza i nie pisza. Zobaczcie ze aktywnych osob jest kilka tylko... a ci aktywni klikaja z tapatalka...
  5. Masa625
    Masa625
    czy 166 wymiera? napewno. PRzestaly sie nia interesowac osoby przypadkowe. To sa juz stare auta i malo kto sie chce pchac w stara alfe romeo... Jeszcze jako tako poliftami sie ludzi einteresuja ale przedlifty kupuja tylko osoby swiadome. Tych jest kilka nowych (garwanko itp). Kilka osob klika w dziale 166 mimo ze sprzedalo swoja 166 dawno temu...
  6. jersey
    jersey
    Grupa w dzisiejszych czasach jest bessęsu, jak Masa pisał - mało kto klika przez kompa na forum chyba że z pracy. W większości wpisów widać "Wysłane z ... za pomocą Tapatalk". Równie dobrze można zrezygnować i założyć kolejny hyde-parkowy temat w dziale 166.
  7. jersey
    jersey
    A sama 166 to, w przeciwieństwie do 147/GT wóz który jest tani w zakupie i jak na swoją wartość rynkową pierońsko drogi w utrzymaniu więc po prostu nikt go nie chce. Kupi Zenek żeby się pod blokiem lymusynom pochwalić, padnie coś i [notranslate]Alfa[/notranslate] trafia do żyda albo na złom - bo kupił z piątaka, na złomie z tysiaka spokojnie odzyska. A jak jeszcze coś wymontuje chodliwego i nieupierdliwego w wysyłce, za to drogiego w rodzaju lamp to nawet wyjdzie na plus. Nawet na forum to widać

    No i ludzie już przesiadają się masowo na MiTo i Julcie bo zaczynają się robić tanie. A wy tu smęcicie o pełnoletniej 166. Jeszcze parę lat i 159 najpierw zacznie się mnożyć na blokowiskach i pod remizami, a potem zacznie znikać.
  8. Masa625
    Masa625
    ta grupa to funkcjonuje juz jako takie miejsce gdzie sa zaufanu posiadacze 166.. z tych 70 osób aktywnych na chwile obecna jest moze kilka osób. Z tych kilku osób 99% klika z tapatalka ( bo szybciej i wygodniej).
    Po ostatnim zlocie marek chcial dodac tu fotki i chuja... Nie da sie... Niestety ta grupa funkcjonuje jako ciekawostka. Poprostu najwiekszy problem to brak aktywnosci wieluu osób od jakiegos czasu na forum... Pamietacie gonzo? pamietacie mandziel? pamietacie madmaxów? WIELUUU WIELUUU wiecej było osób ktore kiedys byly aktywne...
    Dla wielu forum sluzy tylko jako miejsce na znalezienie cennego info... W dobie fajsow snapow ista i innego gowna takie osoby nei maja czasu prowadzic tu jakiejs aktywnosci "poza technicznej" ze tka powiem...
    Jak macie jakies propozycje kogo zaprosic tutaj do grupy to piszcie na pw najlepiej. No lipa z tym ze to nei dziala na tapatalku niestety...
  9. tomaz
    tomaz
    Słuchajcie, a może by tak otworzyć wątek w dziale 166 ale tylko dla osób zaproszonych? Działał by jak grupa, tyle że nie byłoby problemu z obsługą via tapatalk, fotkami itd.?
    Marek można takie wątki ograniczać na poziomie userów? Tak jakby założyć ban dla wszystkich na dany wątek i zdjąć tylko członkom grupy?
  10. jersey
    jersey
    Można ustawiać dla poszczególnych userów "view thread" na "no", w każdym razie w wersji VB w chmurze, czy nasza tak ma to nie wiem. Jeżeli tak to ustawić dla wszystkich na no i tylko wybranym na yes i będzie banglać. Tylko czy moderator ma takie możliwości to już inna sprawa. Z tym że jeżeli się da to chyba lepiej stworzyć prywatny dział/forum czy jak to nazwać niż pojedynczy temat?
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Amortyzatory