Czy to początek końca?

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
  1. WrobelZ
    WrobelZ
    witam ,jako ze lato idzie kola trzeba by zmienic ,troche kasy znowu poszlo na auto i budzet troche maly .kupie cos sensownego do siedmiu stowek za felgi a moze macie jakies namiary zeby zlomu nie kupic .pozdrawiam
  2. tomaz
    tomaz
    Za 7 stówek znajdziesz normalnie na allegro telefony 17" do renowacji. Możesz się pomęczyć na nich, a potem odmalować jak odbudujesz budżet
  3. WrobelZ
    WrobelZ
    w czwartek wlasnie zakupilem 17 telefony w ladnym stanie od chlopaka z grupy zrobil 200 km zeby mi je przywiezdsc





    kupilem 17 od chlopaka z grupy ,juz zalozone . 6.5 stowki
  4. KaaC
    KaaC
    Hop-Hop żyyjeta panocki ?
  5. marek230482
    marek230482
    Tu już nikt nie zagląda.
  6. tomaz
    tomaz
    Faktycznie, cisza jak w grobowcu...
  7. Masa625
    Masa625
    czy to poczatek końców for internetowych? Nie wiem ja u Was ale u mnie na telefonie na tapatalku ni ema mozliwisci przegladania czy wchodzenia na rozne grupy. W tym momencie klikam z komputera. A przy komie jestem dośc rzadko.
    Jest tot przykre w chuj bo chcac niechcac nie mamy mozliwosci tu zagladac. malo kto z kompa klika w dzisiejszych czasach. To chyba pierwsza oznaka nowej ery. Bez facebuca nie ma nas...
    Ja zagladam tu czesto i cieszy mnie ze tomaz czy kacu tu grasuja ale odzewu nie ma i raczej nie bedzie dopoki ludzie beda klikac z telefonow...
  8. KaaC
    KaaC
    Cisza, kto paminto, że mo ino 166 ??
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Amortyzatory