Fanatyku! Wyżal sie!

Strona 1 z 16 1234567891011 ... OstatniOstatni
  1. Masa625
    Masa625
    Chłopcy.
    Jako iz nasza sekta działa w podziemiach forum to na wzór tematu o podobnej tematyce w forum ogólnym postanowiłem utworzyć tutaj taki wątek. Chodzi o pranie brudów zwiazanych z naszymi autami w małym gronie.
    Bo któż jak nie inny posiadacz 166 zrozumie nasze rozterki?

    Zaczne od siebie.

    Jakiś czas temu zauważyłem , że z tylnego prawego koła ulatuje mi powietrze. Pomyślałem: "peszek , zdarza sie każdemu" i postanowiłem zdjąć koło celem zobaczenia gdzie ta dziura. Co sie okazało? Że mam w oponie dwa(!) wkręty wkręcone. Dosłownie 2 cm od siebie... Zachodze w głowę czy to możliwe żeby jednoczesnie w opone wbiły sie dwa blachowkręty? A może jakiś życzliwy człowiek pomóg im ? Dziwna sprawa. No ale dwa???
  2. tomaz
    tomaz
    Wiesz, jak to mówią - nieszczęścia chodzą parami. Po prostu niefart.
    Mi za to znowu ręczny padł w prawym kole, a za 2 tygodnie przegląd... już ostatnio nie działał, obiecałem że zrobię, dałem do zrobienia i było OK. To teraz qrna przed przeglądem znowu to samo. A ja jak na złość nie mam ani pół dnia, żeby to zrobić...
  3. emilio 166
    emilio 166
    To teraz ja : Jako, że zbliża się sezon postanowilem odświeżyć felgi (kpl. letnich). Felgi skręcane. Zawiozłem do gościa żeby spolerował ranty. Felgi rozkręcił, ranty pięknie spolerował. ale...przy rozkrecaniu okazało się, że kilka śrubek jest do niczego. Więc juz od dwóch tygodni i ja i gościu od polerki szukamy 10 szt. śrubek do felg skręcanych. A tu panie susza, jak to mówią. Ręce opadają...
  4. marek230482
    marek230482
    To byś się pochwalił autem i co masz za felgi a nie kolejny cichociemny.....
  5. emilio 166
    emilio 166
    Póki co, narazie fotka w "Wszystkie nasze i widziane 166". Felgi 18", AEZ Olymp.
  6. madmax-y
    madmax-y
    To i ja się wyżalę ! A co tam . Alka woła o nowy rozrząd , biegi wchodzą jak w "Starze 26 " , elektryka pada , szyber nie działa , przednie szyby się nie uchylają ,wariat albo do regeneracji albo wymiany ,prawe przednie koło coś stuka i resztę o której jeszcze nie wiem . A zlot tuż , tuż chyba przyjadę 145 Maryli .
  7. tomaz
    tomaz
    Łoo, Madmax, szyber musi być - a jak będzie Maryla filmy kręcić?
  8. madmax-y
    madmax-y
    Tomek na 20 aut to chyba ktoś będzie miał jeszcze szyber A po ostatnim zlocie , tych zakrętach i tej szybkości ,Maryla powiedziała , że pierdzieli delikatnie mówiąc całe filmowanie z dachu ,bo bała się ,że jej łep ukręci .
    Ps. W 145 tyż jest szyber
  9. marek230482
    marek230482
    To widzę że nie tylko ja na lawecie przyjadę
  10. Masa625
    Masa625
    madmax pojechałeś ostro, troche sie tego nazbierało na pocieszenie Ci napisze, że u mnie poza tą oponą też jest kilka innych rzeczy
    1. Jakis czas temu kupiłem zaciski brembo. W komplecie były praktycznie nowe tarcze. Zero rantu no ideał. Po montazu okazało sie , że lewa mi bije bo ją ktoś chyba młotem zdejmował z auta. Zjezdzilem caly konin zeby znalezc kogos kto mi ją przetoczy co łątwe nie było. Udało sie i pojezdzilem tak troche. I niedawno- kilka tygodni temu podczas hamowania zaczeli mi telepać autem. Druga tarcza sie wygieła... A jezdze emerycko. Ja nie wiem co to za tarcze ale pewno jakies chino-badziewie
    2. Zamontowany ponad rok temu gorny wahacz FAST dostał juz luzów na tulejach i zaczyna stukać..
    3. lewy próg mi zdeka gnije. Zabezpieczałem to jakis czas temu i narazie daje to rade jednak jak z bliska ktos zerknie to widac ze cos tam dlubane bylo.
    4. Mam do wymiany tuleje plywajaca tylnego prawego wahacza.
    5. Musze poduszki silnika i skrzyni wymienic
    No troche tego jest.
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 159
Strona 1 z 16 1234567891011 ... OstatniOstatni
Amortyzatory