Fanatyku! Wyżal sie!

  1. dawidmk7
    dawidmk7
    No właśnie się wyżalam bo mi się coś z tym słupkiem k..wa mać dzieje! jak zdjąłem uszczelkę drzwi ta dużą i delikatnie wsadziłem mały śrubokręt pomiędzy dwie zgrzane blachy i poruszyłem trochę to uzyskałem ten sam dźwięk, trzask. Muszę podjechac do jakiegoś kumatego blacharza a nie znam zadnego w okolicy. No sory Tomaz, że Cie nastraszyłem ale przynajmniej widze, że tez masz fioła na tym punkcie Mnie wkurzały telepiące zagłówki a co dopiero to. Mam nadzieje, że to ogarne a jak nie to bede jeździł zombiakiem i już
  2. Majkelek
    Majkelek
  3. tomaz
    tomaz
    Qrde Majkelek, aż żem się spiął cały w sobie. Już myślałem, że to moja stara... ale chyba nie. Wiele na to wskazywało, ale przypomniałem sobie, że miałem czujniki cofania w tylnym zderzaku. A gość ma tyle klamotów, że kilka aut tam jest zmieszanych. Aczkolwiek nadal nie mam pewności... czerwone Brembo, automat ZF, silnik 2.5, srebrne nerki... sporo pasuje
  4. Majkelek
    Majkelek
    Kijowo, jak fura z forum trafia na szrot.. jak ktoś sprzedaję swoją Bellę, to przeważnie z nadzieją, że ktoś dalej o nią zadba.. no cóż, znalazłem też 166 z Alfa Klubu z Łodzi, którego mam kurtałkę



  5. marek230482
    marek230482
    Nie kumam to on ma klapę a Ty kurtkę? To tak na spółkę obrobiliście typka ?
  6. tomaz
    tomaz
    A ja myślałem, że będziesz się wyżalał na swój wentylator, a tu patrz - humor dopisuje
    To podstawa!
  7. Masa625
    Masa625
    Ciekawe jak tam humory posiadaczy ciemnych 166 z czarnymi skórami Ja dzis wsiadłem po postoju 3 godzinnym mojej ciemnej z szarymi skorami na sloncu i malo co sie bym nie poparzyl Jak ktos ma czarne skóry to musi dopiero qrwami rzucać
  8. tomaz
    tomaz
    Eee tam. Grube jeansy i jedziesz
    Krótkie spodenki tylko z ręczniczkiem
    Za to jak skóra dojdzie do normalnej temp. to jest OK, a welur/alfatex grzeje mniej ale non stop
  9. emilio 166
    emilio 166
    Wymieniał ktoś emblemat z przodu przed FL? Jaka jest średnica? Może ktoś kupował od kolegi serath, co ogłasza się w dziale usługi? Dają rade te jego blaszki?
  10. Majkelek
    Majkelek
    Może nie wyżalam się, ale zauważyłem pewną rzecz, mianowicie częstotliwość kierunków. Jak to u Was jest ?

    Tutaj daję filmik. W mojej 2000 jest tak samo jak w tej z 1999.

    https://www.youtube.com/watch?v=AGkE790k1vc
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 159
Amortyzatory