Fanatyku! Wyżal sie!

  1. tomaz
    tomaz
    Przemyślałem to sobie, postraszyli mnie możliwymi konsekwencjami.. wiecie - jak przebije do kanału olejowego można zatrzeć silnik, a jak za dużo płynu w nocy spłynie to zgiąć korbowód przy odpalaniu... tak więc jadę mazdą na zlot Busso qrna
    Przepięknie, nie ma co...
    Skupię się na pstrykaniu fotek innym pięknościom i oglądaniu cudzych V6-tek
    Echhhh...
  2. marek230482
    marek230482
    Ujowa decyzja, ale bezpieczna. Trudno. Ale ważne że będziecie z rodzinką bo żonka się pytała.
  3. dawidmk7
    dawidmk7
    gdzie i kiedy ten zlot V6?
  4. marek230482
    marek230482
    Wystarczyć zajrzeć do działu zlotowego jak byk jest
    Zlot jest w ten weekend a z tego co wiem to jak napiszesz do organizatorów i zgłosisz deklarację przez specjalną stronkę to jeszcze zdążysz.
  5. dawidmk7
    dawidmk7
    O shit szkoda, że to już w ten weekend. Mogłem spojrzeć w dział zlotów wcześniej. A pewnie będzie zajebista imprezka
  6. Masa625
    Masa625
    A ja wczoraj wymeiniłem całą zwrotnice tylną + zapakowałem nową tuleje plywajaca TRW w nia. Satysfakcja jest. Autko teraz sie cichutko przemieszcza i banan z wlasnorecznei wykonanej pracy.
  7. madmax-y
    madmax-y
    A moja od tygodnia z dala ode mnie ale jak już wróci to wiem,że będzie uzdrowiona .
  8. uldyn
    uldyn
    Panowie czy w naszych 166 jest regulacja kątów kół z przodu?
  9. Masa625
    Masa625
    Niestety nie ma opcji. Niektórzy podkłądki wkłądają pod dolne wahacze ale nwm czy to na dłuższa mete działą. A zapewne pytasz bo zjada Ci oponki Jedni pisza ze nieoryginalne wahacze nie trzymaja wymiarów i jak masz wujowe wsadzone to może Ci opony zjadać.
  10. marek230482
    marek230482
    Mi nie zjada, a pochylone mam wszystkie kilka stopni.
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 159
Amortyzatory