Quiz na start

Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
  1. tomaz
    tomaz
    Na wstępie: dzięki Masa za utworzenie GRUPY Brakowało chyba czegoś takiego, choć nieformalnie wszyscy skupiali się w dziale technicznym 166

    Do sedna teraz: jak widać po pierwszych fotach, fani 166 kojarzą doskonale "Chłopaki nie płaczą" - to może na początek quiz?

    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...sz-z.html#Prze
  2. Masa625
    Masa625
    quiz dobry Niestety trafilem tylko 6/4
    Kurcze poległęm napewno na pytaniu o cechy prostytutki podawane przez telefon i pewnei w pierwszym pytaniu
  3. tomaz
    tomaz
    Masa dawno nie oglądałeś
    Ja zgarnąłem 10, chociaż myślałem że pytanie o starego Stuhra jest podchwytliwe i nie byłem do końca pewien.. ale się udało
    To jeden z moich ulubionych polskich filmów.
  4. Łukasz 166
    Łukasz 166
    Ja jak tylko przeczytałem zaproszenie o wstąpieniu to już wiedziałem że to sprawka Masy A co do Quizu to jestem najgorszy bo trafiłem 5/5
  5. Mandziel
    Mandziel
    Po zobaczeniu zaproszenia zacząłem się zastanawiać czy to nie jakiś podstęp ( zboczenie zawodowe ) - dzięki za zaproszenie.
    Jak nam będą chcieli skroić fury to mają najlepszy materiał z całej Polski
  6. Masa625
    Masa625
    To żaden podstęp panowie Mandziel zboczeni ezawodowe powiadasz Ciekawe czym sie zajmujesz moze jesteś jakimś przedstawicielem władzy? :>
    To taka grupa co by w jednym miejscu zebrać zaufanych ludzi z forum ( prócz mnie:x)
    W sensie zeby to było takie miejsce gdzie skupia sie smietanka wlasicieli AR 166 z forum. A grupa jest moderowana żeby prowadzic selekcje i nie wpuszczac w nasze szyki jakichś przypadkowych ludzi którzy rejestruja sie na forum, udaja fanów a po 2 miesiacach sprzedaja auto z dopiskiem , że" od alfaholika " bo sami przyznacie ze rotacja na forum jest spora a biznesmenow tez nie brakuje
  7. Kris_Nero166
    dzieki za zaproszenie do tak elitarnego grona moze niedługo uda mi sie wkońcu zaprezentować swoją 166 jako projekt zakończony
  8. markach123
    markach123
    Dzięki za przyjęcie do tak zacnego grona , już nie mogę się doczekać czerwca żeby poznać fanów 166 z całej Polski na zlocie tej wspaniałej limuzyny.Pozdrawiam
  9. emilio 166
    emilio 166
    No teraz to już chyba trzeba mówić - Don Masa Dzięki za zaproszenie.
  10. madmax-y
    madmax-y
    Dzięki za zaproszenie do tak elitarnej grupy .Masa mam nadzieję ,że odwiedzisz nas i poznamy się na zlocie AR 166 w tym roku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Amortyzatory