Shoutbox

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
  1. marek230482
    marek230482
    Moja propozycja otwarcia gawędziarskiej dyskusji o 166. Bez cenzury w gronie wtajemniczonych
  2. Krzemol
    Krzemol
    No też pomyślałem chwilę o tej grupie ale były marudy "bo mi na telefonie nie działa"
  3. marek230482
    marek230482
    Nie działa? Czy leniom powiadomienia nie przychodzą? poza tym. W dobie telefonów dotykowych i ogromnych pakietów internetowych można korzystać ze zwykłej przeglądarki. Ja mam stary telefon z wyświetlaczem 5" i śmigam po forum bez problemu.
  4. tomaz
    tomaz
    Eeee, no bądźmy szczerzy - tutaj nawet na kompie się nie wygodnie pisze
    Poza tym nie widać powiadomień o nowych wpisach. A co komu szkodzi "shoutbox 166" w HP?
  5. tomaz
    tomaz
    I żeby nie było żem leń
    Mi nic nie przychodzi, ale jak wbijam na forum to widzę pogrubione tematy gdzie coś się zmieniło. O to mi chodzi
  6. marek230482
    marek230482
    A ja sobie link do forum ustawiłem nie do panelu z powiadomieniami tylko tu. Klik i pierwsze co widzę to to co piszecie? Trudne? Nie
    A w hydeparku też może być, nie mam nic przeciwko. Ale były obawy, że "postronne postacie" będą się wtrącać. Może i będą. Mi to lotto ale z drugiej strony tu żaden moderator nie sięgnie i przeczytają to tylko wtajemniczeni.
  7. Krzemol
    Krzemol
    Sam nie korzystam z taptalków i innych "udogodnień", od zawsze na tel jadę na stylu klasycznym więc w sumie mi to rybka, może być i tu.
  8. marek230482
    marek230482
    Ja po "podlinkowaniu" tu zamiast do panelu nie widzę różnicy między tematem tu a gdzie indziej. Teraz większość poszła już spać. Zobaczymy w następnych dniach jakie będą opinie.
  9. herbig
    herbig
    Ilu nas będzie ? 4 sztuki ? Reszta już aut się pozbyła. To jest te elitarne grono Masy...
  10. marek230482
    marek230482
    Nie herbig. To jest wasza - każdego z osobna - ignorancja. Masa nie zbuduje za was wszystkich elitarnego grona. Macie w tyłku to co zrobił i założył. Nie chce wam się nic zrobić poza marudzeniem bo jak nie ma automatyczne przypominania i nie jest kompatybilne z waszą aplikacją to już widzicie góry nie do przekroczenia. Wszystko co leniuszkom jest pod drodze jest dobre. A gdzie się trzeba ciutkę wysilić to jest złe i szkodliwe.
    Ale takie są widocznie czasy. Jak się samo nie zrobi z jednym palcem w nosie to już się nie chce. Tylko znajdzie się chwila na krytykę - nic poza tym.
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Amortyzatory