Cytat Napisał soris Zobacz post
No tak to działa, po chwili się wygasza. Ja mam problem z tylną lampką w podsufitce w trybie auto na wyłączonym led delikatnie sie żarzy. A w bagażniku to mi led mruga.
Ja wiem że w normalnym układzie to lampka się świeci i przygasajac wyłącza się (nie pamiętam jaki jest czas świecenia) ale z ledami nie mam ściemniania a lampka gaśnie naprawdę szybko (dużo szybciej niż na żarówkach), dodatkowo jak auto stoi to lampki nie włączy sie (ani w auto ani manualnie przełącznikiem, jedynie zacznie się lekko żarzyć) i nic poza tym, a normalnie na postoju można sobie włączyć lampkę co by poszukać czegoś w aucie.
W bagażniku jak zamontuje leda to po otwarciu go jest brak świecenia (zwykły led, canbus) nic totalne zero (problem rozwiązałem zostawiając zwykłą żarówkę i dokładając równolegle pasek led.

Schowek - jak ma zamontowany led to nie jestem w stanie niczym go zmusić do świecenia.

W drzwiach jak zamontowałem zwykłego leda to miałem błąd na module drzwi/szyby (w FESie to było widać) ale nie powodowało to innych problemów.

Testowałem sporo różnych żarówek (ponad godzinę pod sklepem spędziłem) a wyniki tego wszystkiego takie same czy żarówka kosztowała 2.50 czy 25 zł.