Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Przeboje z blacharzem i szczeliny pomiędzy elementami blacharskimi

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar trojan6
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.8TS
    Postów
    62

    Angry Przeboje z blacharzem i szczeliny pomiędzy elementami blacharskimi

    Od dłuższego czasu zbierałem się do konserwacji podwozia. Wybrałem warsztat specjalizujący się w tym o nieposzlakowanej nigdzie opinii (co jest rzadkością). Poczekałem kilka miesięcy, aż nadszedł termin. Już po dniu dowiedziałem się, że mam dziury w podłodze i warto zastanowić się nad wymiana progów. Warsztat od konserwacji podwozi niestety blacharką nie zajmuje się.
    Tak więc z polecenia znajomych i skorzystałem z usług pewnego blacharza. Progi kupiłem od firmy, której link bardzo chętnie bym tutaj umieścił (bo się należy), lecz nie wiem co na to administracja. Krótko mówiąc wystarczy pogrzebać na forum i da się znaleźć.
    Ale do tematu. Prosiłem szanownego blacharza o zrobienie wszystkiego co się tylko da by auto było do eksploatacji jak najdłużej w wyglądało ok. Jak znajdzie dziurkę, bądź podejrzenie dziurki – robić. Podczas odbioru, gdy było ciemno sprawdziłem tylko progi auta stojącego na ziemi. Było okej. Po powrocie do garażu zaczęło mi się wydawać, że spasowanie błotników przednich do reszty jest nie prawidłowe. Jednak, że byłem już umówiony na konserwację podwozia więc nie pojechałem od razu na oględziny. Ustaliłem z nim, że pomyśli nad tym po jej przeprowadzeniu konserwacji. Wróciłem do zakładu konserwującego podwozie i mi oznajmili, że nadal są dziury w podłodze. Mało tego - blacharz położył jakąś masę bez oczyszczenia blachy z rdzy. Przy okazji chciałem ich zapytać o spasowanie elementów i o wielkości szczelin, czy nie są czasem za duże. Dostałem radę by wrzucić tutaj, co robię.

    Proszę o doradztwo i opinie, czy elementy są źle spasowane czy też akceptowalne.
    Przeglądarka odmawia mi dodania zdjęć, więc zamieszam tutaj:
    http://www.marcintrojan.pl/galeria/a...meo-spasowanie

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Auto
    signiore Giuseppe Busso
    Postów
    743

    Domyślnie

    Pomierz te szpary suwmiarką, bo to coś powie więcej, ale od razu widać, że robił to kowal.

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar Mongoose
    Dołączył
    04 2013
    Auto
    156 Sportwagon 2.0 JTS
    Postów
    1,326

    Domyślnie

    Na oko widać, że jest coś GRUBO nie tak.
    [MENTION=36019]edi[/MENTION]t
    https://d-mf.ppstatic.pl/art/5l/p9/g...-km003.640.jpg

Podobne wątki

  1. AR 147 1.6 TS 2001 Regulacja szczeliny błotnika lewego
    Utworzone przez lukaszjj w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-04-2017, 17:39
  2. [159] Szczeliny między elemantami
    Utworzone przez Pawelek_S w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-12-2014, 14:59
  3. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 29-10-2012, 21:21
  4. Ramka do zakrycia szczeliny po zamontowaniu radia 2 DIN w AR 159
    Utworzone przez szewi w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-03-2012, 23:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory