Resultaten tonen van 1 Aan 2 met 2
    De gebruiker Ik ben nieuw -niet huilen!
    Hij sloot zich aan bij de
    07 2019
    Auto
    De Alfa GT

Domyślnie Pytania nowego użytkownika do doświadczonych GT'owców

Cześć, jako, że użytkuje GT 1.9 JTDM od miesiąca i w miarę zdążyłem się do niej przyzwyczaić zastanawia mnie parę rzeczy.
    Po pierwsze główkuje z czym może być związany problem z wrzucaniem jedynki i wstecznego na zimnym Motoru. Nie ma żadnych problemów ze skrzynią, biegami czy sprzęgłem poza właśnie tym, że na zimnym de motor trzeba rozruszać skrzynie np. 3 i 4 bieg wrzucić, żeby można wbić jedynkę lub wsteczny. Często też słyszę głośno zmianę jak wrzucam 2 lub 3 bieg.
    Druga sprawą jest głośniejszy dźwięk de motor, silniejsze klekotanie przy wbijaniu wyższego biegu i czasem po przekroczeniu 2300 obrotów, potem znowóż wraca do swojej normalnej pracy. Nie wiem czy trochę się z tym nie ogłupiam, ale może ktoś doświadczył podobnego odczucia.
    Mam aktualnie problem z podciśnieniem turbiny jeśli miało by to być z czymś powiązane. Napisałem o tym w temacie MCSF.
    Szukam też trochę een deel van de do małego stemmingu, jeśli ktoś ma do polecania jakiś godny zaufania sklep to proszę o informację. Myślę o zamontowaniu jakieś małej zgrabnej lotki z tyłu, innym de kleur van deze klocków, i może o ala dyfozorach powietrza na bokach.
    Dzięki z góry za każdą radę i opinie w temacie!

› Więcej...: Pytania nowego użytkownika do doświadczonych GT'owców

De gebruiker Ik ben nieuw -niet huilen!
    Hij sloot zich aan bij de
    07 2019
    Auto
    De Alfa GT

Domyślnie

Przypomniała mi się jeszcze jedna mała sprawa, która mnie zastanawia. W momencie odpalania po dłuższym postoju, w połowie zapłonu następuje drobna przerwa, w okolicach około 400 obrotów na chwilę się wszystko zacina i kręci a po chwili puszcza dalej i wskakują normalne obroty około 800. Może jest to w jakimś stopniu połączone z dopływem powietrza, które może u mnie cierpieć zważajac na problem z podciśnieniem turbiny.

Soortgelijke onderwerpen

1. [146] Alfa Romeo 146 Usterki nowego użytkownika
    Gemaakt door kapol1118 in de sectie 145/146/155
    Reactie: 28
    Last post/Auteur: 26-11-2017, 17:26
  2. Sommige problemen een nieuwe gebruiker
    Gemaakt door Pandaster in sectie 166
    Reactie: 12
    Last post/Auteur: 19-04-2017, 14:34
  3. [159] Een paar vragen een nieuwe gebruiker 159
    Gemaakt door kamil8746 in rubriek 159/Brera/Brera Spider
    Reactie: 10