Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Alfa GT

Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Auto
    Alfa GT

Thumbs up Alfa GT

Witam co sądzicie o kupnie alfy GT silnik 1.9 JTD?

› Więcej...: Alfa GT

Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    156 1.8 i GT3.2 Q2

Domyślnie

Całkiem niezły pomysł, szczególnie jeśli ktoś liczy na małe zużycie paliwa i dużą trwałość.

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Lotek900
    Mieszka w
    Płaza
    Auto
    Były: Alfa Romeo 156 1.6 T.S, Alfa Romeo 156 1.9 JTD, Alfa Romeo 166 3.0 V6, Alfa Romeo 156Ti

Domyślnie

Jeżeli stan jest dobry i nie jest to zajechany trup( a jest takich sporo w ogłoszeniach) to jest to bardzo fajne auto. Miałem ponad 3 lata i nie miałem powodów do narzekań.

Moderator Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2,0 3D, 147 1,6 FL 5d LPG i GT Q2

Domyślnie

Sądzimy, że każde auto jest inne i za niektóre GT 1.9 nie dał bym 4000 a niektóre są warte nawet 20000. Więc o czym tu pisać. Każde auto trzeba obejrzeć dokładnie i dopiero można coś powiedzieć. Tutaj ani zdjęć anie konkretnego ogłoszenia. A o walorach GT JTD jest na forum i w sieci mnóstwo informacji.

Użytkownik Świeżak Avatar dragon19
    Mieszka w
    śrem
    Auto
    alfa romeo gt 2005 1,9jtdi tlf nawigacja kolor rossa i Lancia Delta HPE 1600

Domyślnie

Ja też uważąm że GT to dobre i wyróżniające się i przyciągające spojrzenia auto wśród bylejakich aut niemieckich , francuskich czy innych . Pod warunkiem trafienia na dobry egzemplarz . Ja swoją jeżdżę 4 lata i nie narzekam samochód spisuje się dobrze bez awaryjny . Jedynie wymieniłem tarczę sprzęgła i teraz pompę wspomagania kierownicy ponieważ po 15 latach po prostu się zużyla jak wszystko.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia