Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: [GT] Kamera cofania

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD
    Postów
    4

    Domyślnie [GT] Kamera cofania

    Planuje montaż kamery cofania wraz ze stacją 2din, posiadam już radio banggood com/YUEHOO-7-Inch-2-DIN-for-Android-10_0-Car-Stereo-Radio-2+32G-Touch-Screen-4G-WIFI-bluetooth-FM-AM-RDS-GPS-p-1549242.html

    Do tego kamerka, ramka, teraz wyczytalem, że potrzebuje adapter, aby działało nagłośnienie bose. Co jeszcze potrzebuje by mnie nie zaskoczyło?

    Zależy mi na stacji, kamerze cofania, nagłośnieniu i sterowaniu z kierownicy.

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2020
    Mieszka w
    Okolice Kielc
    Auto
    Alfa 147 2.0ts 2002r. I alfa 156sw 2.0ts 2000r. Alfa GT 2.0 jts 2004r.
    Postów
    99

    Domyślnie

    Nie potrzebujesz adaptera tylko szary kabel z zoltej kostki malego iso podlaczasz pod plusa po zaplonie..

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    147
    Postów
    48

    Domyślnie

    Cytat Napisał siadak Zobacz post
    Planuje montaż kamery cofania wraz ze stacją 2din, posiadam już radio banggood com/YUEHOO-7-Inch-2-DIN-for-Android-10_0-Car-Stereo-Radio-2+32G-Touch-Screen-4G-WIFI-bluetooth-FM-AM-RDS-GPS-p-1549242.html

    Do tego kamerka, ramka, teraz wyczytalem, że potrzebuje adapter, aby działało nagłośnienie bose. Co jeszcze potrzebuje by mnie nie zaskoczyło?

    Zależy mi na stacji, kamerze cofania, nagłośnieniu i sterowaniu z kierownicy.

    Adapter do sterowania z kierownicy - w większości przypadków potrzebny.

    Nie potrzebujesz adaptera tylko szary kabel z zoltej kostki malego iso podlaczasz pod plusa po zaplonie..
    Tak, ale nie do plusa po zapłonie... większość dzisiejszych jednostek multimedialnych ma wyjście na włączenie wzmacniacza i do tego pinu to podpinamy.
    Po cholerę podłączać wzmacniacz po stacyjce, radio wyłączone albo wyciszone a wzmacniacz byłby włączony (większość stacji z androidem nie wstaje w 2 sekundy tylko chwilę się uruchamia) może to powodować szumienie kiedy jest brak sygnału audio.

    W przypadku Bose może cię zaskoczyć jeszcze jedna rzecz. Jeśli po spięciu wszystkiego będziesz miał bardzo dużą głośność przy małych nastawach radia (np. ustawiony poziom 6-8 na 30 i nie da się wysiedzieć w aucie) to trzeba podłączyć wzmacniacz zamiast do wyjść głośnikowych to do wyjść na wzmacniacza (zwykle są osobne złącza "chinch"). Oryginalne radio ma dodatkowy tryb pracy kiedy jest podłączone bose, zmienia wtedy sygnał na taki z mniejszą aplitudą.

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    alfa romeo gt 2005 1,9jtd
    Postów
    32

    Domyślnie

    Jeżeli masz GT przedliftowe to nie potrzebujesz adaptera widzę tam przewody KEY1 i KEY2 te przewody podłączasz do chyba zielonej kostki masz tam dwa przewody i tam podlączasz KEY . Ewentualnie zmieniasz jeżeli na + masz - ja masę wziąłem z radia i działa . Nie wiem czy masz kostkę ISO do podłączenia zasilania . Ja mam Vordona 8201 i u mnie np. wzm. Bose jest w kostce ISO itylko spiąłem kostki i jest OK.Jeżeli masz kamerę cofania w ramce rejestr. to plus bierzesz ze światel cofania a masę gdzieś z bagażnika .

Podobne wątki

  1. Kamera cofania
    Utworzone przez dziadek50 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 23-06-2022, 23:47
  2. 156 Kamera cofania
    Utworzone przez Negativemusicpl w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-09-2020, 18:03
  3. [159] Kamera cofania
    Utworzone przez Maki280 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 84
    Ostatni post / autor: 05-06-2020, 10:51
  4. Kamera cofania w AR 166
    Utworzone przez Maniek12 w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-10-2016, 20:13
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory