Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: Montaz radia CB

  1. #1
    Leonine
    Gość

    Domyślnie Montaz radia CB

    Panowie jakiego uzywcie radyjka i anteny?
    Chce zeby jakos to wygladalo... nie chce robic w srodku transformersa ze srodka samochodu.
    A niestety musze sie w takie cudo zaopatrzyc.
    Moze macie jakis patent zeby schowac cale radyjko do schowka u pasazera czy cos takiego?
    Oraz jaki komplet polecacie - sensie jaka firma itp lub na co patrzec przy kupnie?
    Hmm i dodatkowo jak rozwiazac problem jednej zaplaczniki? potrzebuje dwoch urzadzen podlaczonych pod zapalniczke.

  2. #2
    JTDMattt
    Gość

    Domyślnie

    Ja korzystam z niskiej klasy radia tti :
    http://www.e-radia.pl/p/pl/134/radio+cb+tti+550.html
    a do tego mam dobraną antenę Sirio
    http://www.e-radia.pl/p/pl/55/antena...100+sirio.html
    Zestaw jest tani i prosty. Zależało mi na niskiej cenie, bo nie jestem zawodowym kierowcą i nie korzystam z tego codziennie. Oprócz ceny przekonały mnie też wymiary cb - jest małe i poręczne. Na luzaku wciskam je między fotel a podłokietnik. Samo radio nie jest najwyższych lotów, dużo szumów odbiera, funkcja auto sql to bajer, kompletnie nie przydatna, ale do moich zastosowań w zupełności wystarczy.

    Korzystałem kiedyś z kolegi CB President Harry III i niezłej klasy anteny też Presidenta. Zestaw jest bardzo dobry, nawet nie można porównać go do mojej chińszczyzny.

    Schowanie cb w schowku pasażera mija się z celem, bo zwyczajnie nie będzieszz mógł z niego korzystać przy zamkniętym schowku, a jak pasażer będzie siedział to tego schowka nie otworzysz. Poza tym CB do schowka chyba się nie zmieści.

  3. #3
    Leonine
    Gość

    Domyślnie

    To moze schowek to zly pomysl Ale w miejscu malo widocznym tak to nazwijmy Chcialbym zeby nie rzucalo sie mocno w oczy

  4. #4
    JTDMattt
    Gość

    Domyślnie

    w 147 i GT mamy podobne deski rozdzielcze. Szukałem miejsca na CB i szczerze mówiąc nic ciekawego nie wymyśliłem. Dziur w desce rozdzielczej robić nie chcę, ale jeśli chodzi o wygodę to chyba jest najlepiej przykręcić radyjko jakoś korzystnie. Ja zdecydowałem sie na wsunięcie CB między mój fotel (kierowcy), a podłokietnik tak, że wyświetlacz radia i pokrętła są skierowane do góry. Fotele w GT są na pewno inne więc nie wiem czy zda to u ciebie egzamin..

  5. #5
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    Witam

    ja na razie uzywam Alana 166 i sirio100, jesli chodzi o miejsce to mysle ze podwieszenie go pod podłokietnikiem byłoby dobrym pomysłem.

    pzd.

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Łódź, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD Q2
    Postów
    51

    Domyślnie

    ja mam podwieszone pod podlokietnikiem i doskonale zdaje egzamin. Antena president california na magnes a radio uniden, jestem zadowolony za caly zestaw dalem 500zl jakos 2 lata temu

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Saint
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Warszawa (oryginalnie Szczecin)
    Auto
    Alfa GT 1,9 jtd
    Postów
    47

    Domyślnie TTi + ML145

    Ja też używam tti 550 z anteną Sirio ML-145. Największym atutem tego radia oprócz ceny jest jego wielkość - dasz radę podwiesić pod podłokietnikiem. Ja trzymam w schowku, a gdy ruszam w trasę umieszczam pomiędzy dźwignią hamulca a fotelem pasażera - może nie jest to super rozwiązanie, ale nie jest też złe - nic nie lata, słyszalność dobra.

    Tak jak jeden z kolegów zauważył radyjko zbiera sporo szumów. Zastanów się czy nie lepiej dołożyć trochę i zainwestować w lepszy sprzęt.

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar jamrozw
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Czechowice-Dziedzice, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Spider 916
    Postów
    431

    Domyślnie

    polecam jakiekolwiek radio z głośnikiem w przednim panelu i włożyć do tylnej kieszeni fotel ja tak mam w mito dobra opcja nie rzuca sie w oczy a słychać

  9. #9
    Leonine
    Gość

    Domyślnie

    Zakupilem presidenta tommy 350zl + titatnium 7000.
    Zamontowane pod lokietnikiem i jestem z tego bardzo zadowolony.
    Malo widac i w niczym nie przeszkadza.

  10. #10
    JTDMattt
    Gość

    Domyślnie

    Czy mógłbyś pstryknąć pare fotek, jak to wygląda?

Podobne wątki

  1. Montaz hid w 156 fl
    Utworzone przez kosik17 w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 06:54
  2. Montaz i ramka do niefabrycznego radia
    Utworzone przez KornelPL w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-02-2013, 21:48
  3. Montaz radia
    Utworzone przez KornelPL w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-02-2013, 13:20
  4. Montaz niefabrycznego radia
    Utworzone przez Vincento0 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-11-2012, 17:56
  5. montaz radia
    Utworzone przez daniello22 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-12-2010, 11:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory