Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Temat: Zaślepka spryskiwacza reflektoru.

  1. #31
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    u lakiernika. Bo Ty pewnie zamówiłeś całą puchę w sprayu, a ja dosłownie 30 ml (6 zł) i musiałem oddać to zaprzyjaźnionemu lakiernikowi, który wziął za to dokładnie 20 zł

  2. #32
    Użytkownik Romeo Avatar Iwan87
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    GT 1.9 JTD 150 KM Distinctive
    Postów
    538

    Domyślnie

    Dokładnie, kupiłem całe 400 ml w spray`u Trudno, zostanie mi na inne rzeczy w razie czego

  3. #33
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    na przyszłość lepiej znaleźć jakiś zakład/sklep, który może rozmieszać farbę na miejscu w dowolnej ilości, wychodzi taniej

  4. #34
    Użytkownik Świeżak Avatar RALFTYCHY
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    TYCHY
    Auto
    AlfaRomeo156 1,9JTDm.2003 16v
    Postów
    88

    Domyślnie

    Witam ostatnio byłem w szoku jakie są tanie części u mnie w aso zawsze myślałem ze Aso zdziera a tu chce być inaczej i to znacząco przykład - zaślepka czarna spryskiwacza ok 26 złotych w aso na allegro 49 zł , mało tego zaślepka egr orginalną ricambi za 16 zł a na allegro 30 tak ze jak się chcę to może być taniej Auto hit w Tychach chyba normalnieje albo co

  5. #35
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    Cytat Napisał RALFTYCHY Zobacz post
    Witam ostatnio byłem w szoku jakie są tanie części u mnie w aso zawsze myślałem ze Aso zdziera a tu chce być inaczej i to znacząco przykład - zaślepka czarna spryskiwacza ok 26 złotych w aso na allegro 49 zł , mało tego zaślepka egr orginalną ricambi za 16 zł a na allegro 30 tak ze jak się chcę to może być taniej Auto hit w Tychach chyba normalnieje albo co
    a jakbym Ci przelał kasę to byś kupił mi takową u siebie i wysłał listem? Bo u nas w ASO taka sama czarna kosztuje ok 50 zł. To nawet licząc przesyłkę mam na flaszkę w kieszeni Ciekawe czy u Was na miejscu malują i jeżeli tak, to za ile.

  6. #36
    Użytkownik Romeo Avatar Iwan87
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    GT 1.9 JTD 150 KM Distinctive
    Postów
    538

    Domyślnie

    Jak chcesz to ja Ci mogę pomalować. Mam dużo lakieru tyle, że czarnego

  7. #37
    Użytkownik Świeżak Avatar RALFTYCHY
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    TYCHY
    Auto
    AlfaRomeo156 1,9JTDm.2003 16v
    Postów
    88

    Domyślnie

    Cytat Napisał Abidibi1509 Zobacz post
    a jakbym Ci przelał kasę to byś kupił mi takową u siebie i wysłał listem? Bo u nas w ASO taka sama czarna kosztuje ok 50 zł. To nawet licząc przesyłkę mam na flaszkę w kieszeni Ciekawe czy u Was na miejscu malują i jeżeli tak, to za ile.
    Słyszałeś kolega Ci może pomalować , ja się pytałem to powiedzieli że pomalowanie montaż i ta zaślepka to ponad 100 zł ,bo biorą jak za malowanie elementu muszą farbę kupić , wolałem zrobić u znajomego lakiernika no i puszkę farby mam . A co do tej zaślepki myślę ze w Twoim przypadku nie ma sensu się bawić w takie kombinowanie, nie wiem ile po teraz stoją w aso czy się ceny zmieniły ale szkoda zachodu , jedz do aso pierwszego lepszego będzie na pewno tanio taka część te parę złotych nie zbawi Cie . A jak nie to napisz do tego auto hitu w tychach może Ci wyślą będzie mniej zabawy i dla każdego dobrze .
    Ostatnio edytowane przez RALFTYCHY ; 02-10-2013 o 16:43

  8. #38
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    GT 1.9 JTD 2004r.
    Postów
    32

    Domyślnie

    dziś szukałem tej zaślepki i niestety Auto Hit w Tychach ma ją już za ... 85zł, promocja się skończyła

    A jak zamawialiście kolor? Podawaliście tylko ten numer z tyłu co jest na klapie? bo malował mi parę dni temu lakiernik błotnik i wyszła mu tragedia z kolorem ...

  9. #39
    Użytkownik Romeo Avatar Iwan87
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    GT 1.9 JTD 150 KM Distinctive
    Postów
    538

    Domyślnie

    Lakiernik dupa. Mi dobrał komputerowo gość w lakierni, jak nie wiem ale różnicy nie ma. Jaki masz kolor ? Może ja Ci pomaluje ?

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Zaślepka spryskiwacza reflektoru w zderzaku.
    Utworzone przez rysiek w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-07-2017, 17:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory