Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Domykanie szyb przy zamknięciu drzwi. Chciałbym porównać - Łódź

  1. #1
    Użytkownik Ogier Avatar lizard
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    lodz
    Auto
    alfa romeo gt 1.9 jak i 147 1.9 jtdm BRERA 3.2 MITO 1.4 155 km
    Postów
    162

    Domyślnie Domykanie szyb przy zamknięciu drzwi. Chciałbym porównać - Łódź

    WITAM potrezbuje gt z lodzi w celu porownania luzu na szybach.............kupilem nie dawno gt i pojawil sie problem z szybami a mianowicie przy otwarciu jak i zamknieciu nie zawsze sie opuszczaja wstawilem auto do serwisu lancia team i okazuje sie ze sterownik odpowiedzialny za to zdaje sie byc dobry teraz przed pruciem calych dzwi przydalo by sie porownac z gt w ktorym wszystko dziala jak nalezy............i tutaj maly apel jesli bylby ktos tak mily i podjechal na wilenska do lancia tem dac porownac swoje szyby z moimi bylbym naprawde wdzieczny............napewno sie odwdziecze bo juz jestem ponad tydzien bez auta MASAKRA )-= dzieki za ewentualna pomoc

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTS 2004
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    OK, dzisiaj podjadę ok. 15:00. Wczesniej nie dam rady.

  3. #3
    Użytkownik Ogier Avatar lizard
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    lodz
    Auto
    alfa romeo gt 1.9 jak i 147 1.9 jtdm BRERA 3.2 MITO 1.4 155 km
    Postów
    162

    Domyślnie

    bede mega wdzieczny a moze juz jestem za jakis czas zadzwonie na wilenska........z gory dzieki za pomoc napewno sie jakos odwdziecze

    ---------- Post added at 16:24 ---------- Previous post was at 15:04 ----------

    dzieki za pomoc choc nie poprawila mi humoru okazalo sie ze bedzie trzeba rozkladac na czesci mechanizm podnoszenia szyb i znow bez auta ponad tydzien..........masakra
    licze ze bedzie wszystko wporzadku i nie uleci mi usmiech za kazdym razem jak trzasne dzwiami w nadzieji..........oby sie nic nie popsulo haha

    raz jeszcze dzieki za pomoc mam nadzieje ze bedzie okazja podziekowac osobiscie chocby na zlocie w piotrkowie.....a poki co ide poprawic sobie humor na rowerze
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez lizard ; 20-09-2011 o 15:04

  4. #4
    Mandus
    Gość

    Domyślnie

    A próbowałeś zrobić procedurę "programowania"? Szyba na sam dół i przytrzymaj guzik na jakieś 5 sek. Potem sama powinna iść do góry po krótkim przytrzymaniu w pozycji do góry. Potem powinno być ok.

    Mnie też czasem szyba fixuje, ale wtedy, jak ktoś zbyt długo czyma guzik do spuszczania / podnoszenia szyby.

    Pewnie mechanik o tym wie i rozwiązanie Twojego problemu byłoby zbyt błache, ale nie zaszkodzi o ty wspomnieć...

    Pozwodzenia

  5. #5
    Użytkownik Ogier Avatar lizard
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    lodz
    Auto
    alfa romeo gt 1.9 jak i 147 1.9 jtdm BRERA 3.2 MITO 1.4 155 km
    Postów
    162

    Domyślnie

    sma sie chwalilem ta technika na forum gdyz nie dawno mi ja przekazano (-= niestety w moim przypadku wyciagnely sie troche linki co dziwne jak na auto z 2007 i trzeba rozkladac i wyjmowac cale szyby.....i kolejny weekend kiedy piekna pogoda a ja bez auta............by to ch.. (-= no ale coz mam nadzieje ze chlopaki z lacia team zrobia to tak ze szybko zapomne ze cos takiego mialo miejce a poki co pograzam sie w smutku )-= (jestem zapalonym kolazem i samochod kiedys byl dla mnie zlem a teraz przygoda z alfa staje sie obsesyjnym fanatyzmem haha) dzieki wszystkim za pomoc

  6. #6
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTS 2004
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    Spoko Nie ma za co.

    No i wiem jak sprawdzić, czy jest luz

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Majka ; 21-09-2011 o 22:47

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar matusca
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTD DIS
    Postów
    52

    Domyślnie

    Jeśli trzeba ja także mogę podjechać, daj znać na gg 2096204. Widziałem chyba tę Twoją bellę na Wileńskiej ze 2 miesiące temu. Przyjechała chyba własnie wtedy z Belgii?

  8. #8
    Użytkownik Ogier Avatar lizard
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    lodz
    Auto
    alfa romeo gt 1.9 jak i 147 1.9 jtdm BRERA 3.2 MITO 1.4 155 km
    Postów
    162

    Domyślnie

    podobno jest z wloch (-=

  9. #9
    maaaksss
    Gość

    Domyślnie

    Widziałem Twoją Alfę na allegro dzwoniłem się dowiadywać nawet czy aktualne ale była już wtedy Twoja widzę, że zmieniłeś felgi, nie chciałbyś może sprzedać tych 16tek?

Podobne wątki

  1. [159] Mam czerwona diodę i po zamknięciu drzwi mrugają kierunkowskazy. Mam alarm?
    Utworzone przez michal121 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 08-01-2019, 12:57
  2. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-07-2014, 15:18
  3. [164] Nie gaśnie światło w kabinie po zamknięciu drzwi na klucz
    Utworzone przez turek1601 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 16:44
  4. Domykanie szyb ?
    Utworzone przez kosiarz097 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-03-2012, 20:10
  5. domykanie szyb
    Utworzone przez janjal w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-09-2010, 17:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory