Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 186

Temat: Klamka zewnetrzna do alfy gt porada

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta Avatar czajna
    Dołączył
    06 2012
    Auto
    GT 1.9 jtd
    Postów
    89

    Domyślnie

    podobno pasują klamki od Fiata 500

  2. #12
    viciu_gt
    Gość

    Domyślnie

    Przerabialem to dwukrotnie Rzeczywiscie ciezko dostac te klamki, ale troche checi i da sie wszystko nie da sie tylko spodni sciagnac przez glowe i golemu do kieszeni napluc Pierwsza wizyta w ASO nie dała żadnych skutków młody sprzedawca twierdził, że nie ma ich nigdzie. Stwierdzil ze z wloch sprowadzi. Zostawiłem zaliczke i powiedział ze do tygodnia powinna być jeśli nie to mam przyjść po odebranie zaliczki. Na moje szczescie gdy poszedłem już odebrać zaliczke natrafiłem na innego sprzedawce (starszego i chyba bardziej obcykanego) i gdy już chciałem odebrać zaliczke on mnie zapewnił, że ściągnie mi tą klamke tylko musze mu dać max 2dni. Nie miałem nic do stracenia, więc skorzystałem z tej opcji. Miło mnie to zaskoczyło bo już na drugi dzien po wizycie dostałem telefon, że klamka na mnie czeka. Pracownik dzwonił po wszystkich możliwych salonach fiata i ar i znalazł.

  3. #13
    kristo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krajcok Zobacz post
    Podbijam temat. Urwala mi sie klamka jak u Was. Uzywek nie ma. Oryginal dlugo bedzie szedl. Da sie jakos zaadoptowac klamke ze 147?
    Jeśli jesteś zainteresowany to mam taką klamkę od strony kierowcy nówka z salonu (miałem instalować ale kumple mi załatwił)

  4. #14
    maaaksss
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał viciu_gt Zobacz post
    Rzeczywiscie ciezko dostac te klamki, ale troche checi i da sie wszystko nie da sie tylko spodni sciagnac przez glowe i golemu do kieszeni napluc
    Z tymi spodniami to nie do końca tak, podobno jak się dziurę w kroku zrobi to przechodzą a tak na poważnie to jak zadbać o te klamki czy ktoś wie, nie chciałbym żeby i mnie spotkał problem jak u kolegów?

  5. #15
    lexus91
    Gość

    Domyślnie

    Macie jakieś domowe sposoby na klamkę urwaną w taki sposób jak na zdjęciach na 1 stronie? Czy da się to zrobić bez rozbierania drzwi?

  6. #16
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar stecek
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Namysłów / Wrocław
    Auto
    Była: 147 FL, Giulietta 2.0 JTDm Jest: Gje Te klekot
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    WITAM
    Posiadam Alfe gt z 2007r Klamka zostala mi w reku i jakos serwis sprowadza z wloch juz ja miesiąc.
    Pytanie czy z 2004r przed liftem podejdzie. Lub czy przeloże sama raczkę uchwyt , jest wyjmowany np. z alfy 147 lub z prawej strony od gt.
    LEWEJ nie moge dostać nigdzie.
    Sorry że troszkę offtop'u ale co wnosi lift w GT?

  7. #17
    lexus91
    Gość

    Domyślnie

    Chromy w przednich kratkach, wersja q2 w opcji, nowe zegary i lewarek zmiany biegów - tyle pamiętam

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar greatboogie
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTDm 2008
    Postów
    32

    Domyślnie

    To jeszcze jedna uwaga co do klamek w GT i przy okazji różnic pomiędzy przed i po lifcie. Przed liftem są klamki stalowe chromowane, po lifcie juz plastik chromowany... Mi sie urwała tak samo i teraz jedna mam stalową a druga plastik....

  9. #19
    GT2006
    Gość

    Domyślnie Klamka

    Cytat Napisał kristo Zobacz post
    Jeśli jesteś zainteresowany to mam taką klamkę od strony kierowcy nówka z salonu (miałem instalować ale kumple mi załatwił)

    czy posiadasz jeszcze może tą klamkę? jedna urwała mi się cała a druga w połowie.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał kristo Zobacz post
    Jeśli jesteś zainteresowany to mam taką klamkę od strony kierowcy nówka z salonu (miałem instalować ale kumple mi załatwił)

    czy posiadasz jeszcze może tą klamkę? jedna urwała mi się cała a druga w połowie.

  10. #20
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    BMW E60 530i
    Postów
    245

    Domyślnie

    Cytat Napisał lexus91 Zobacz post
    Macie jakieś domowe sposoby na klamkę urwaną w taki sposób jak na zdjęciach na 1 stronie? Czy da się to zrobić bez rozbierania drzwi?
    Witam.
    Niestety ale aby wymienić klamkę bądź sam urwany zawiasek trzeba rozebrać drzwi.
    Natomiast gdyby któryś z kolegów potrzebował taki zawiasek to zapraszam na PW.
    Mam ostatnie 2 sztuki. Delikatnie różni się od oryginału ale pasuje i działa bez problemu.
    W mojej GT montowałem go 2 lata temu.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00234.jpg
Wyświetleń:	1275
Rozmiar:	56.7 KB
ID:	71077  

Podobne wątki

  1. klamka zewnetrzna lewy przod
    Utworzone przez kamil19852 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-11-2015, 14:00
  2. klamka zewnetrzna prawa do GT
    Utworzone przez jupass w dziale GT
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-12-2011, 09:48
  3. Klamka zewnetrzna tył . Problem z otwarciem drzwi
    Utworzone przez Krisu w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-07-2011, 21:23
  4. [155] klamka zewnetrzna strona kierowcy
    Utworzone przez michas w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 04-02-2011, 08:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory