Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 171

Temat: Montaż zestawu Bose

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    Fiat CROMA 1.9 150ps
    Postów
    2,727

    Domyślnie

    A kto powiedział że mam ?
    Omen napisał zeby zamiast tego zainwestować w coś porządnego i wygłuszenie,
    wiec jeśli mi to zrobi za 800zł to jutro wstawie mu auto. Nie ma problemu - skoro nie potrafi przytoczyć argumentu poza tym że nie bo nie ...
    Szumi ? To moze masz coś spierdzielone w tej GT, skoro u mnie nie szumi i u kupy ludzi na tym forum nic nie szumi, w zależności czy płyta oryginalna, czy mp3.
    Seria gra lepiej ? To współczuje wprawnego ucha ...
    Sory ale pierdzielicie równo i tyle, człowiek zadaje pytanie czy coś mu podpasuje a oczywiście, ewszyscy doradzają mu co innego o co nie pytał.

    Tylko tych kilka papierowych głosników, wzmak i tylko tyle potrafi bardzo ładnie zagrać, jak na swoją cene i niech nikt nie pierdzieli, że za cene bose bedzie miał cos podobnego ...
    Sory ale za 800zł to porządnie wygłuszysz auto i tyle, moze ci na kable starczy.
    Co zamiast BOSE oferujesz ze sterowaniem z kierownicy i zmieniarką ?
    Jak sama przejściówka do sterowania to okolice 200zł ...
    Porządne głosniki .. może wypierdki z tesco ( popłyne jak jeden kolega, który tuninguje tylko na czesciach autodelty)
    Takie, gadanie, a poza tym omen mówili ci żebyś sprawdził złacze jeżeli coś ci szumi, a nie pierdzielił ze ci gra lepiej ... no chyba że dla kogoś pierdzące głosniki grają lepiej ...
    147 powodów do zadowolenia

  2. #12
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar 100P
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Kujawsko Pomorskie
    Auto
    AR GT 1.9 JTD DISTINCTIVE
    Postów
    489

    Domyślnie

    musze potwierdzić slowa kolegi. za 800zł nie zmontuje dobrze grającego zestawu audio. zmontuje syf który będzie dudnił a nie czysto grał. same 2 głosniki w zestawie (16cm z osobnym tweeterem o jedwabnej kopułce) grające w miare przyzwoicie, to koszt co najmniej 350zł.-500zł a o 3 drożnym zestawie nie wspomnę bo takie kosztują już pod 700zł. dobre kable to koszt co najmniej 150zł-200zł. nawet stary używany wzmacniacz z filtrami dolno i górno przepustowymi potrafi kosztować 400zł.także o czym mowa niestety prawda jest taka, że aby zmontować coś podobnie grającego do bose kolega musiałby wydać jakieś 1700zł z radiem a nie każde tańsze radio ma osobne sterowanie na suba na przód oraz tył
    Ostatnio edytowane przez 100P ; 21-05-2012 o 20:47
    BEZ SERCA, BYLI BYŚMY JEDYNIE MASZYNAMI..................

  3. #13
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Odpowiedź na pytania:

    1. Nie wiem
    2. tak
    3. jak napisał mattom na 90 % z lewej strony - z lewej strony jest wzmacniacz i sub

    Poza tym w temacie trzeszczenia skrzypienia itp itd nie wiem co Wy macie z BOSE, mój zestaw BOSE ConnectNav + i zmieniarka na 10 płyt Blaupunkt`a, nic nie trzeszczy, nie skrzypi, jak od suba buda się trzęsie więc daje rade, gra czysto bez zakłóceń, jedyne dwie rzeczy na które można zwrócić uwagę to gubienie stacji radiowych jak jest słaby sygnał i wjeżdżam w teren gęsto zabudowany - normalne, i jest zauważalna różnica w głośności odtwarzanych piosenek z płyt ale to już wynika z samego nagrania poszczególnych utworów na płycie - mp3 konwertowane w winamp`ie na format odtwarzany przez audio w samochodzie

  4. #14
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar p_r_z_e_m_k_o
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    kościan WLKP
    Auto
    AR 155 2.0 8v TS / AR GT JTDm / AR 164 3.0 V6
    Postów
    455

    Domyślnie

    Również się zastanawiam co wy macie do Bose. To, że nie jest to Bang&Olufsen nie zmienia faktu, że dla takiego laika jak ja (i pewnie części ilości użytkowników) ten zestaw gra na prawdę dobrze.

    Sorki za mały OT, seba spróbuj na navi wyłączyć AF, TA oraz zmienić LOC na DX - u mnie to wydatnie poprawia ściąganie stacji radiowych.

  5. #15
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Cytat Napisał p_r_z_e_m_k_o Zobacz post
    Sorki za mały OT, seba spróbuj na navi wyłączyć AF, TA oraz zmienić LOC na DX - u mnie to wydatnie poprawia ściąganie stacji radiowych.
    Dzięki jutro sprawdze

  6. #16
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Maru93
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo gt www.forum.alfaholicy.org/nasze_belle/56906-alfa_romeo_gt_1_9_jtd_150km-9.html
    Postów
    400

    Domyślnie

    o może i u mnie coś to zmieni bo czasami radio traci sygnał

  7. #17
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar p_r_z_e_m_k_o
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    kościan WLKP
    Auto
    AR 155 2.0 8v TS / AR GT JTDm / AR 164 3.0 V6
    Postów
    455

    Domyślnie

    To tak jeszcze na potwierdzenie moich słów:

    AF - wyszukuje częstotliwości alternatywnej dla danej stacji radiowej
    TA - informacje o ruchu drogowym / ogłoszenia

    Dlatego to wyłączam

    LOC / DX - Za pomocŕ tej funkcji możliwa jest zmiana automatycznego dostrajania podczas wyszukiwania stacji. Gdy ustawiona jest niska czułość "LOC", dostrojone zostaną tylko stacje o najmocniejszym sygnale nadawania; gdy ustawiona jest wysoka czułość „DX“ dostrojone zostaną wszystkie stacje. Natomiast, gdy znajdujemy się na obszarze z dużą ilością stacji nadawczych i aby dostroić stację o najmocniejszym sygnale, należy wybrać niską czułość "LOC".

    Szczegóły w instrukcji nawigacji od strony 30

    Ponadto warto też wyłączyć PTY, bo przez to też może wyszukiwać stacji radiowych nadających konkretny rodzaj muzyki/informacji

  8. #18
    Użytkownik Romeo Avatar Krajcok
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Oberschlesien
    Postów
    785

    Domyślnie

    Cytat Napisał omen Zobacz post
    Poszukaj to znajdziesz taki temat. U mnie w 147 seria jakas tam gra lepiej niz Bose w GT ojca.
    Zawsze prownuje na oryginalnych plytach a nie nieznanej jakosci plikach mp3.

    Wystarczy przelaczyc stan MUTE i posluchac jak ladnie sobie szumi.

    Wywalenie ok 1000zl na cos co nie gra wcale lepiej od serii to dla mnie totalny bezsens.
    BOSE w GT gra gorzej niz seria w 147? Chyba oszalales.

    Kolega mial serie w 147, dorzucil tube BOSE i dobry wzmacniacz do niej. Jest duzo lepiej, ale i tak gorzej niz bose w mojej GT.

    Nie uwazam, ze to audio jest super hiper, ale dla mnie, nie melomana, na prawde wystarcza.
    Krajcok
    GT JTD Q2 Rosso Scuderia 205 PS (historia)
    XKR 4.0 V8 kompressor

  9. #19
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krajcok Zobacz post
    dorzucil tube BOSE
    dla mnie ( laika w kwestiach audio ) brzmi jak dowcip o ile oczywiście mówimy nadal o "bose" w przypadku AR ( bo sama firma jako taka potrafiła zrobić dobre audio ale widać ekonomiści AR mocno ją ograniczyli

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	87875652.jpg
Wyświetleń:	162
Rozmiar:	92.5 KB
ID:	56571 ---------








  10. #20
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Cytat Napisał p_r_z_e_m_k_o Zobacz post
    Sorki za mały OT, seba spróbuj na navi wyłączyć AF, TA oraz zmienić LOC na DX - u mnie to wydatnie poprawia ściąganie stacji radiowych.
    Podzieńkował, radio już nie gubi tak chętnie stacji

Podobne wątki

  1. [156] Montaż zestawu BOSE
    Utworzone przez blank w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 04-04-2017, 12:15
  2. Dodatkowe głośniki do zestawu Bose
    Utworzone przez MatiMatteo w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-11-2015, 17:32
  3. [147] Co jeszcze oprocz tego zestawu Bose bedzi mi potrzebne?
    Utworzone przez marcin8c w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-09-2011, 00:58
  4. Pytanie co do zestawu bose
    Utworzone przez ExO w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 20-08-2011, 10:42
  5. [156] jaki głośnik do subwoofer'a zestawu BOSE ??
    Utworzone przez szymiii w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-08-2008, 08:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory