Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: [GT] Hamuje na jedno koło, auto pływa po prostej suchej nawierzchni

  1. #11
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    z za kierownicy
    Auto
    AR 3.2 Q4
    Postów
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał khad Zobacz post
    jak podczas hamowania może to być czujnik pedału hamulca
    Podczas normalnej jazdy, bez hamowania. Tato elektryk mi sprawdził parametry akumulatora jakimiś miernikami i niby jest ok, na elektronice samochodowej się nie zna. Do elektro-magika dzisiaj nie było terminu wiec na jutro rano mnie umówił. Bardzo Ci dziękuje za szczegółowe info zawsze to dodatkowa wiedza. Niestety mechanicy do kobiety maja jakieś takie inne "pobłażliwe" podejście i nie ma to znaczenia czy dobry czy zły - wiem z autopsji
    Ostatnio edytowane przez 1234mjm ; 16-02-2015 o 19:57

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta Avatar MastaMari
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Brzeg
    Auto
    GT
    Postów
    324

    Domyślnie

    kontrolka 20 to poduszka pasażera tzn przełącznik przy otwarciu drzwi zazwyczaj wystarczy poruszać

    VDC informuje o uślizgu co odpowiada temu ze zarzuciło ci tyłem albo jak jedno z gol ma inna prędkość obrotowa

    ręczny ci czasem nie trzyma ? to może być powodem gdy w zakręcie przyhamowane kolo ma mniejsza przyczepność

    jeżeli nie to padnięty amortyzator chodź było by dziwne aby od tak sobie przez stanie się wysypał

  3. #13
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    z za kierownicy
    Auto
    AR 3.2 Q4
    Postów
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał MastaMari Zobacz post
    ręczny ci czasem nie trzyma ? to może być powodem gdy w zakręcie przyhamowane kolo ma mniejsza przyczepność
    Głupio zapytam, a jak to sprawdzić? ręczny podczas jazdy jest w pozycji"0".


    Nie mogę sobie przypomnieć czy przed wyjazdem przypadkiem nie zaciągnęłam ręcznego, ani czy po powrocie był zaciągnięty,zestresowałam się wymienionymi na początku humorami i nie mam pojęcia, ale na 80% bezmyślnie mogłam zaciągnąć reczny banalnie z nawyku

    amortyzatory wymieniane były w listopadzie to raczej niemożliwe chyba jest
    Ostatnio edytowane przez 1234mjm ; 17-02-2015 o 00:07

  4. #14
    Użytkownik Znawca Avatar szkodnik
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Radom,okolice
    Auto
    była 156:)jest GT Q2
    Postów
    1,551

    Domyślnie

    np.jak reczny nie odpuscił to felga moze byc ciepła gorąca),reczny w pozycji zero ale zacisk trzyma,lub z linką cos nietak

  5. #15
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    z za kierownicy
    Auto
    AR 3.2 Q4
    Postów
    31

    Domyślnie

    sensownie prawisz tylko na zimowych felgach to nic w tych otworkach nie widać jutro znachora zamęcze
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11.JPG
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	9.4 KB
ID:	157331   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11.JPG
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	4.1 KB
ID:	157332  
    Ostatnio edytowane przez 1234mjm ; 17-02-2015 o 00:21

  6. #16
    Użytkownik Znawca Avatar szkodnik
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Radom,okolice
    Auto
    była 156:)jest GT Q2
    Postów
    1,551

    Domyślnie

    ale jesli trzyma ci reczny to jak przejedziesz kawałek drogi mysle ze z 5 km starczy to bedzie czuc spalenizny troche a felga ciepła kokretnie bedzie,umnie nawet bez zaciągania recznego klocek klej sie do tarczy jak stoi ze 2 dni ale mysle ze to problem z badziewnym klockiem "kraft"na wiosne do zmiany na ate albo trw,

  7. #17
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    z za kierownicy
    Auto
    AR 3.2 Q4
    Postów
    31

    Domyślnie

    spalenizny nie czuć ale sprawdze teraz jak pojade do elektro-magika dam znac co Doctor stwierdził;]

  8. #18
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    z za kierownicy
    Auto
    AR 3.2 Q4
    Postów
    31

    Domyślnie

    Już wszytko wiem.

    Się narobiło, problem z niestabilnością brał się z tego, że z prawej strony śruba łącząca wahacze miała duże luzy(okazało się, że przy wymianie zawieszenia z tyłu, poprzedni mechanik odstawił lipę i włożył nieoryginalną śrubę, nie o takiej twardości czy coś i bez podkładki przykręcił nakrętki - mówił ze przy wymianie mogła się uszkodzić i zrobili kombinacje - czyli tak jak pisałam, ze jak widzą kobietę to kity cisną) i było coś tam ukręcone ze nie można jej było właściwie przykręcić, co z kolei dawało luz dlatego latało koło dając uczucie jakby się odkręcało ;/ na razie wymienił doraźnie tak żebym mogła jeździć i jest ok prowadzi się stabilnie, ponieważ dopiero w czwartek wstawię Niunie do zrobienia. Zaciski są podobno do wymiany, tuleje i wahacze z prawej strony się wygły.


    Błędów było sporo, wszystkie usunięte, ale Radio dalej nie działa - brak audio na głośnikach. Tym się zajmie dopiero jak zostawię samochód do naprawy, wiec dalej nie znam przyczyny. Dodatkowo wyszło ze filtr oleju jest uszkodzony i krzyżaki z przodu na prawej stronie.

    Magik podszedł bardzo uczciwe, wszystko mi pokazał o czym mówił, a za wszystko skasował łącznie 70 zł po starej dobrej znajomości.

    Bardzo Wszystkim dziekuję za pomoc i udzielone porady

Podobne wątki

  1. [146] Pompa ABS nie podaje płynu na jedno koło
    Utworzone przez roger11 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-05-2015, 14:14
  2. Alfa pływa, myszkuje na śliskiej nawierzchni
    Utworzone przez koniu031 w dziale 147
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 02-02-2014, 01:27
  3. [145] Brak hamulca na jedno tylne koło
    Utworzone przez Pol3wa w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 18:37
  4. Auto pływa jak pada deszcz
    Utworzone przez grzes1226 w dziale 166
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 03-09-2010, 09:00
  5. Jedno koło pod większym kątem /-|
    Utworzone przez b-ski w dziale 166
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 22:43

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory